Віртуальний номер BiP

Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Віртуальний номер BiP — це послуга, що дозволяє мати мобільний номер lifecell (без наявності SIM/eSIM-картки) і дзвонити/приймати дзвінки за допомогою месенджера BiP, де б ви не знаходилися (необхідно мати доступ до мережі Інтернет).

— — —
☝️ Сусідня тема "Тарифи для Віртуального номера BiP"
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ось щойно подзвонив у справі, у відповідь мене не чують, кажуть: зараз передзвоню. При передзвоні на фіз. карту: «о, слава богу! А то у Вас було "буль-буль"...» я чув нормально, хоч і тихіше ніж по gsm.
Так що навіщо цей біп в аутє, якщо є такі ризики?
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
Так що навіщо цей біп в аутє, якщо є такі ризики?

Напевно, варто вказувати більш детальну інформацію, коли пишете відгук про негативний досвід...

Як то: версія операційної системи, модель телефона, мережа, через яку намагались здійснити дзвінок (WiFi/LTE/3G)...

бо проблема може бути не тільки на боці ВіР, але й на боці мережі... чи "заліза"...

До прикладу... користуюсь ВіР майже з моменту появи послуги ВіРOut... за останні два роки жодних притензій не маю... телефоную "часто і довго"... лише одного разу була проблема із вхідними дзвінками, що абоненту йшов "відбій", а мені відразу приходило повідомлення про пропущений дзвінок...

Також була проблема "булькання і пропадання слів" при дзвінках через домашній WiFi (при перемиканні на LTE все було ідеально) ... котра зникла після придбання нормального роутера...

На разі: IPhone SE, iOs 13.6.1, LTE/WiFi
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Так що навіщо цей біп в аутє, якщо є такі ризики?

Напевно, варто вказувати більш детальну інформацію, коли пишете відгук про негативний досвід...

Як то: версія операційної системи, модель телефона, мережа, через яку намагались здійснити дзвінок (WiFi/LTE/3G)...

бо проблема може бути не тільки на боці ВіР, але й на боці мережі... чи "заліза"...

До прикладу... користуюсь ВіР майже з моменту появи послуги ВіРOut... за останні два роки жодних притензій не маю... телефоную "часто і довго"... лише одного разу була проблема із вхідними дзвінками, що абоненту йшов "відбій", а мені відразу приходило повідомлення про пропущений дзвінок...

Також була проблема "булькання і пропадання слів" при дзвінках через домашній WiFi (при перемиканні на LTE все було ідеально) ... котра зникла після придбання нормального роутера...

На разі: IPhone SE, iOs 13.6.1, LTE/WiFi
Цілком згоден з @Frankivskо, оскільки описані "проблеми" були в мене рік назад, зараз вже вроді би профіксили, та й залізо я вже змінив. Єдине, що не профіксили це "проблема із вхідними дзвінками, що абоненту йшов "відбій", а мені відразу приходило повідомлення про пропущений дзвінок..." зараз також таке спостерігається, не так часто як було, але є. До-речі на старенькому 6-му яблоці такого немає, а на свіжому Rdmi Note 9 цей ще глюк проскакує. Ще було, що абонент чує сам себе в трубці- зараз не спостерігається. Булькання і затики і відставання є тільки при дуууже поганому неті. Так що треба шукати дійсно не тільки на стороні доатку.
 

onakis

©️
Реєстрація
24.03.20
Місто
Дружковка
Реєстрація
18.03.15
Місто
Киев
Телефон
Moto G32
Цілком згоден з @Frankivskо, оскільки описані "проблеми" були в мене рік назад, зараз вже вроді би профіксили, та й залізо я вже змінив. Єдине, що не профіксили це "проблема із вхідними дзвінками, що абоненту йшов "відбій", а мені відразу приходило повідомлення про пропущений дзвінок..." зараз також таке спостерігається, не так часто як було, але є. До-речі на старенькому 6-му яблоці такого немає, а на свіжому Rdmi Note 9 цей ще глюк проскакує. Ще було, що абонент чує сам себе в трубці- зараз не спостерігається. Булькання і затики і відставання є тільки при дуууже поганому неті. Так що треба шукати дійсно не тільки на стороні доатку.

Проблема не в операторах , а в ваших смартфонах.
Когда смартфон умеет держать приложение активным в фоне , звонки ходят без проблем.
У меня в Asus Zenfone постоянная проблема - если BiP cвернут , заонки не поступают :mad:
А вот в неизвестном китайчике Gretel звонки всегда идут независимо ни от чего ...
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Lust, чем тогда объясняется первый коронный второй похоронный пропущенный(о котором сразу звенит уведомление), второй сразу же успешно дозвонный?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Lust, чем тогда объясняется первый коронный второй похоронный пропущенный(о котором сразу звенит уведомление), второй сразу же успешно дозвонный?
Першим двінком телефон виводиться з режиму сну. Проблема Біпу в тому, що він під час здійснення дзвінка, очікує відповіді абонента лише короткий період, протягом 5 гудків, а далі - відбій. А це триває занадто мало часу. А телефони поки прокинуться, поки роздупляться, поки прошуршать всі запити до інтернету, то Біп вже закінчив викликати абонента. Тому, якщо зразу ж передзвонити вдруге, то телефон вже готовий до прийому виклику, і дзвінок з біпа проходить.
Така сама фігня в мене при роботі з ІТ-Фоном від Інтера, - якщо телефон знаходиться в режимі сну, то виклики проходять лише з другого разу. Ну а якщо телефон не спить, його крутити-вертіти в руках, то ясно, що і Біп і ІТ-Фон дзвонять зразу.
 
Останнє редагування:

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Цілком згоден з @Frankivskо, оскільки описані "проблеми" були в мене рік назад, зараз вже вроді би профіксили, та й залізо я вже змінив. Єдине, що не профіксили це "проблема із вхідними дзвінками, що абоненту йшов "відбій", а мені відразу приходило повідомлення про пропущений дзвінок..." зараз також таке спостерігається, не так часто як було, але є. До-речі на старенькому 6-му яблоці такого немає, а на свіжому Rdmi Note 9 цей ще глюк проскакує. Ще було, що абонент чує сам себе в трубці- зараз не спостерігається. Булькання і затики і відставання є тільки при дуууже поганому неті. Так що треба шукати дійсно не тільки на стороні доатку.

Проблема не в операторах , а в ваших смартфонах.
Когда смартфон умеет держать приложение активным в фоне , звонки ходят без проблем.
У меня в Asus Zenfone постоянная проблема - если BiP cвернут , заонки не поступают :mad:
А вот в неизвестном китайчике Gretel звонки всегда идут независимо ни от чего ...
В настройках нужно менять режим активности приложения.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Ну а якщо телефон не спить, його крутити-вертіти в руках, то ясно, що і Біп і ІТ-Фон дзвонять зразу.
Достаточно поставить оба приложения в автозапуск, дать им все разрешения на работу в фоне и не ограничивать активность приложений на ту же работу в фоне. Всё.
И все звонки и сообщения приходят мгновенно.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
як відновити суперпароль до віртуального номера? смс відправити не можна, юссд команда не йде, я к каже підтримка нічого не допомагає.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Зверху