Віртуальний номер BiP

Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Віртуальний номер BiP — це послуга, що дозволяє мати мобільний номер lifecell (без наявності SIM/eSIM-картки) і дзвонити/приймати дзвінки за допомогою месенджера BiP, де б ви не знаходилися (необхідно мати доступ до мережі Інтернет).

— — —
☝️ Сусідня тема "Тарифи для Віртуального номера BiP"
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.06.22
Місто
Херсон
Попробовал этот BiP. При попытке совершить вызов любого абонента из контакт-листа, предлагается пригласить его в BiP и только. Если кто-то пытается дозвониться мне - у него просто сбрасывается вызов. Получается ни я не могу позвонить, ни мне. Поддержка не помогает, посылая одни отписки, типа опишите ситуацию, пришлите скриншот. Когда высылаю все это в ответном письме - снова тот же текст с той же просьбой. Уплаченную сумму никто возвращать не собирается, как я понимаю. Очень не советую платить.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
nagbox, потерпи, на неделе что-то пилили. Попробуй через VPN.
 
Реєстрація
24.01.15
Місто
Київ
Мені успішно дзвонять через ВіР. Сам дзвонити давно не пробував.
 
Реєстрація
18.06.22
Місто
Херсон
nagbox, потерпи, на неделе что-то пилили. Попробуй через VPN.
Пробовал по-всякому: с ВПН и без, переустанавливал с удалением кэша и данных. Не работает приложение. Не работает поддержка (только робот присылает стандартный текст).
 
  • Sad
Реакції: drmz
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Попробовал этот BiP. При попытке совершить вызов любого абонента из контакт-листа, предлагается пригласить его в BiP и только. Если кто-то пытается дозвониться мне - у него просто сбрасывается вызов. Получается ни я не могу позвонить, ни мне. Поддержка не помогает, посылая одни отписки, типа опишите ситуацию, пришлите скриншот. Когда высылаю все это в ответном письме - снова тот же текст с той же просьбой. Уплаченную сумму никто возвращать не собирается, как я понимаю. Очень не советую платить.
помог уже 2 людям в Хе с виртуальными номерами bip и всё у них работает. расскажи детали, что и на каком этапе не выходит, какой девайс, провайдер.
 
Реєстрація
15.11.12
Місто
Ukraine
Всім привіт. Вчора зареєстрував віртуальний номер life та увійшов потім в BiP. Після виходу з профілю не можу знову увійти, пише що помилка сервера. В чому може бути проблема? Пробував з vpn та без, мобільний інтернет та wifi, видаляв та перевстановлював додаток, але все теж саме. Повідомлення в скриншоті додаю. Також не можу отримати смс з соцмережі, віртуальна картка приймає смс? Оператори кажуть хто як. З повагою.
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-07-27-02-46-31-185_com.turkcell.bip.jpg
    Screenshot_2022-07-27-02-46-31-185_com.turkcell.bip.jpg
    115.5 КБ · Перегляди: 20

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
belbek, смс - да, главное чтоб имеил сервис не параноил. А с проблемой сервера, попробуй прибей бип и поставь версию чуть менее современную.
 
Реєстрація
15.11.12
Місто
Ukraine
смс - да, главное чтоб имеил сервис не параноил. А с проблемой сервера, попробуй прибей бип и поставь версию чуть менее современную.
спробував 20, 21-го років версії, але все теж саме-немає доступу до сервера. Єдине, що на старій версії є можливість створити лог при невдалій спробі увійти
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
15.11.12
Місто
Ukraine
смс - да, главное чтоб имеил сервис не параноил. А с проблемой сервера, попробуй прибей бип и поставь версию чуть менее современную.
а імейл-сервіс в спам може помістити? Все одно ж повинно дійти?
 
Реєстрація
15.11.12
Місто
Ukraine
виходячи зі слів оператора, проблема на стороні Facebook, що немає СМС... Тому що сервісні повідомлення приходять, а від них-ні.
Взагалі цікава політика: не працює BiP з віртуальним номером-проблему шукайте у BiP, немає смс від Facebook-винен саме він. А те, що BiP працює з фізичною сімкою без проблем, то таке... все одно звертатися до BiP.
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Nergal, некоторые меил-сервисы недоумевают, когда залетает по 5 сегментов от PROKURATURA "бла-бла-бла-зрада-бла-бла-бла-перемога-бла-бла-бла" от одного отправителя тысячам получателей и, на всякий случай, кидают отправителя в теневой бан на денек - другой. И остальные смс-ки(мыло от lifecell) уже не придут за это время.
Post automatically merged:

смс - да, главное чтоб имеил сервис не параноил. А с проблемой сервера, попробуй прибей бип и поставь версию чуть менее современную.
спробував 20, 21-го років версії, але все теж саме-немає доступу до сервера. Єдине, що на старій версії є можливість створити лог при невдалій спробі увійти
попробуй прибей гаппсы. У меня гаппсы время от времени отбирают у приложений права.
 
Реєстрація
15.11.12
Місто
Ukraine
Nergal, некоторые меил-сервисы недоумевают, когда залетает по 5 сегментов от PROKURATURA "бла-бла-бла-зрада-бла-бла-бла-перемога-бла-бла-бла" от одного отправителя тысячам получателей и, на всякий случай, кидают отправителя в теневой бан на денек - другой. И остальные смс-ки(мыло от lifecell) уже не придут за это время.
Post automatically merged:

смс - да, главное чтоб имеил сервис не параноил. А с проблемой сервера, попробуй прибей бип и поставь версию чуть менее современную.
спробував 20, 21-го років версії, але все теж саме-немає доступу до сервера. Єдине, що на старій версії є можливість створити лог при невдалій спробі увійти
попробуй прибей гаппсы. У меня гаппсы время от времени отбирают у приложений права.
Вночі вдалося увійти до BiP, нарешті. А ось смс так і не отримав, вже деякі сервіси баном погрожують, тому що багато разів робив запит на свій номер :)
 
Реєстрація
15.11.12
Місто
Ukraine
Всім привіт. Щось так і не вдалося жодного разу отримати смс від різних месенджерів та соціальної мережі. Причому сервісні та тестове від lifecell надходять. Підтримка каже, що немає обмежень на моєму віртуальному номері. Як це можна побороти?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Nergal, может перечислишь проблемные мессенжеры?
Бибер на андрюше и с деревянным номером трахкает моск.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Всім привіт. Щось так і не вдалося жодного разу отримати смс від різних месенджерів та соціальної мережі. Причому сервісні та тестове від lifecell надходять. Підтримка каже, що немає обмежень на моєму віртуальному номері. Як це можна побороти?
Ніяк. Біп не працює з смс. Тобто, інколи якась смс проскочить раз в рік, але це не можна назвати роботою. Тому, дай собі спокій і забудь.
 

Андрій

українець
Реєстрація
25.05.10
Місто
Калуш
Чи правильно розумію, що можна купити віртуальний номер за 39грн. А щоб номер жив і міг приймати вхідні дзвінки достатньо раз на рік поповняти на 10грн?
Чи краще купити сімку та прив'язати до BiP? Цікавлять тільки вхідні дзвінки на BiP
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Чи правильно розумію, що можна купити віртуальний номер за 39грн. А щоб номер жив і міг приймати вхідні дзвінки достатньо раз на рік поповняти на 10грн?
Чи краще купити сімку та прив'язати до BiP? Цікавлять тільки вхідні дзвінки на BiP
Купить физическую симку просто немного дешевле. Выбрать тариф Гаджет за 90грн - он самый дешёвый. И поставить бип на этот номер. Наверное, это оптимальный вариант. Но с бипом бывают проблемы. В профильной теме можно про них узнать.
 
Зверху