Віртуальний номер BiP

Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Віртуальний номер BiP — це послуга, що дозволяє мати мобільний номер lifecell (без наявності SIM/eSIM-картки) і дзвонити/приймати дзвінки за допомогою месенджера BiP, де б ви не знаходилися (необхідно мати доступ до мережі Інтернет).

— — —
☝️ Сусідня тема "Тарифи для Віртуального номера BiP"
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

qpPeW

Web-разработчик
Реєстрація
16.10.17
Місто
Киев
Как не крути, но самый лучший виртуальный номер это тот номер который стоит на своей атс (своем шлюзе) ;)
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Периодически пролистываю номера. Самый красивый что видел это + 38 073 594 50 00. Ещё был 333 в конце. Я понимаю, что это виртуальные номера, и назначение у них другое, но всёравно, хочется номер, хотя бы, легко запоминающийся.
Не знаю, братцы, вообще не интересовался до того..,
в конце марта ВАМ наконец удалось достучаться- зашел выбрал номер радар (xx3)FBK-KBF-3, юзаю
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Периодически пролистываю номера. Самый красивый что видел это + 38 073 594 50 00. Ещё был 333 в конце. Я понимаю, что это виртуальные номера, и назначение у них другое, но всёравно, хочется номер, хотя бы, легко запоминающийся.
иногда мелькают ХY-ХY, XX-YY, ХY-YХ, но это крайне редко.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Периодически пролистываю номера. Самый красивый что видел это + 38 073 594 50 00. Ещё был 333 в конце. Я понимаю, что это виртуальные номера, и назначение у них другое, но всёравно, хочется номер, хотя бы, легко запоминающийся.
иногда мелькают ХY-ХY, XX-YY, ХY-YХ, но это крайне редко.
Смисл номера,як його так заберуть (((
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Смисл номера,як його так заберуть (((

Як це заберуть? Я так розумію, поки за цей номер платиться, його не мають забрати?
На карантині 1 грн в місяць,а далі ціна може бути будьяка)))) смс номер не вміє приймати
 
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
А как перенести этот виртуальный номер на другой телефон?
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
А как перенести этот виртуальный номер на другой телефон?
Вбить номер телефона, который привязан к учётной записи и на имейл, который ты указывал при регистрации придет пин-код
 
Реєстрація
24.01.15
Місто
Київ
Як це заберуть? Я так розумію, поки за цей номер платиться, його не мають забрати?
На карантині 1 грн в місяць,а далі ціна може бути будьяка)))) смс номер не вміє приймати

Далі ціна буде 150 гривень на місяць.
Я цей номер купив чисто для дзвонити дешево. Для СМС маю інші номери.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Як це заберуть? Я так розумію, поки за цей номер платиться, його не мають забрати?
На карантині 1 грн в місяць,а далі ціна може бути будьяка)))) смс номер не вміє приймати

Далі ціна буде 150 гривень на місяць.
Я цей номер купив чисто для дзвонити дешево. Для СМС маю інші номери.
Откуда такая информация?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ще перевага - до BIP можна підключитися за кордоном, а для підключення до Intertelecom треба фізично йти до їхнього офісу.
Ти відстав від життя. Номер Інтертелекома також підключається онлайн, і нікуда ходити не треба. І на відміну від всіх інших сіп-клієнтів, Інтертелеком через сіп вміє працювати з смс.
 
Реєстрація
15.10.15
Місто
США; Киев
Телефон
Samsung Galaxy S21
Ти відстав від життя. Номер Інтертелекома також підключається онлайн, і нікуда ходити не треба. І на відміну від всіх інших сіп-клієнтів, Інтертелеком через сіп вміє працювати з смс.

Именно. Кроме ИТ больше никто не умеет получать-отправлять смс из SIP клиента.
 

azeakmi

Заблокирован
Реєстрація
18.04.20
Місто
Киев
Доступна ли данная услуга, для корпоративных тарифных планов?
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Как по мне, то BIP не дотягивает и вовсе до функционала IT Phone

Ну да, конечно. А расскажите ну хоть про пять опций которых нету в Bip и есть в ит фоне , ведь Bip вовсе же не дотягивает.
P.S. только не надо про смс, тут уже много рассказали, и получается это лишь одно преимущество ит фоне.
 
Останнє редагування:
Зверху