andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Причина: укргазбанк -> ugb
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
vlad_g, ну можно и не через Дію подавать выплаты на эту карту.
 
Реєстрація
25.09.14
Місто
Березне
Чи є обмеження на зняття готівки з зарплатної карти через касу, банкомат і наявність комісії?
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
100000 грн в кассе, банкомат от 5000грн до 20000 грн 5 транзакций. Все без комиссии.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Пишу про свій досвід зняття валютного депозиту.

Відкрив рахунок і депозит онлайн, поповнив теж онлайн і відкрив депозит, вимкнув автопродовження депозиту і гроші впали на валютну віртуальну картку.

Після закінчення депозиту прийшов в касу і намагався зняти гроші через google pay - була відмова, сказали піти до менеджерів і створити ордер на зняття валюти, після того як створив ордер видали на касі валюту без проблем і без попереднього замовлення.
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
Пишу про свій досвід зняття валютного депозиту.

Відкрив рахунок і депозит онлайн, поповнив теж онлайн і відкрив депозит, вимкнув автопродовження депозиту і гроші впали на валютну віртуальну картку.

Після закінчення депозиту прийшов в касу і намагався зняти гроші через google pay - була відмова, сказали піти до менеджерів і створити ордер на зняття валюти, після того як створив ордер видали на касі валюту без проблем і без попереднього замовлення.
а в кассе какого банка выдают валюту с украинского картсчета через google pay?
 
  • Like
Реакції: D611
Реєстрація
30.03.10
Місто
тимчасово Київ (раніше Миколаїв)
Телефон
Redmi5Plus,RedmiNote8T
Какие банки сейчас выдают карты Union pay в Украине?
Или из-за войны свернули выдачу данного пластика?
В тарифах «Укргазбанка» есть, на сайте в перечне карт тоже.
А сколько такая карта стоит? И есть ли там абонплата? А то я эти их XLS-файлы с талмудом тарифов так и не осилил...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Какие банки сейчас выдают карты Union pay в Украине?
Или из-за войны свернули выдачу данного пластика?
В тарифах «Укргазбанка» есть, на сайте в перечне карт тоже.
А сколько такая карта стоит? И есть ли там абонплата? А то я эти их XLS-файлы с талмудом тарифов так и не осилил...
У привата ще є кредитка (але не кобейджингова) суто юніон пей як я розумію. Гривнева.
 
Реєстрація
27.09.13
Місто
Kiev
Телефон
Redmi Prime
У кого тут пенсионная карта, как впечатления?
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Закрили відділення, яке було поряд. Це скоріш виключення з правил чи норма в теперешньому часі для газу?
 
  • Like
Реакції: D611

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Закрили відділення, яке було поряд. Це скоріш виключення з правил чи норма в теперешньому часі для газу?
Щас все в оптимизацию отделений решили поиграть, и Ощад в том числе. Экономить всем государственным велено сверху.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Закрили відділення, яке було поряд. Це скоріш виключення з правил чи норма в теперешньому часі для газу?
Щас все в оптимизацию отделений решили поиграть, и Ощад в том числе. Экономить всем государственным велено сверху.
да его открыли 2 года назад только)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Відкрив рахунок через дію, відкрив депозит віддалено, забрав гроші, залишилась решта, десь 300 грн, вирішив кинути сеп платежем на моно, створив заявку і через деякий час мене викинуло з додатку і пише що з метою безпеки щоб зайти треба ввести номер будь якої картки. Одна картка є у мене в гугл пей, але там цілого номеру немає, відповідно зайти в укргаз я не можу.

На наступному тижні схожу в банк вирішити це питання і заодно закрити там рахунок. Такий фідбек
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Відкрив рахунок через дію, відкрив депозит віддалено, забрав гроші, залишилась решта, десь 300 грн, вирішив кинути сеп платежем на моно, створив заявку і через деякий час мене викинуло з додатку і пише що з метою безпеки щоб зайти треба ввести номер будь якої картки. Одна картка є у мене в гугл пей, але там цілого номеру немає, відповідно зайти в укргаз я не можу.

На наступному тижні схожу в банк вирішити це питання і заодно закрити там рахунок. Такий фідбек
Газ він такий). Багато питань - через відділення вирішується.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Закриття рахунку сумарно зайняло 2 години (з яких десь година очікування на "київ" і якісь "жовті кубики"), а також було задіяно 3 менеджери і 1 касир (для видачі залишку). Провести СЕП переказ залишку на рахунок в іншому банку або на благодійність не змогли, хоча я з цього почав. Але в заяві на закриття рахунку був такий пункт, можна було й так, але персонал не був готовий до такого, а наполягати не хотілось. В цілому укргаз це чорна дира в прямому і переносному сенсі. Потестив і хватить
 
Зверху