andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
мне было интересно узнать тарифы... А так уже почитал форум и интерес пропал )
(я тарифы еще не искал )
На дармовой вывод грн с Прозапаса наружу эту карту нельзя использовать?
А что мешает выводить с Прозапаса через кассы магазинов?
Post automatically merged:

А що дійсно треба лише телефонувати до банки коли завершується вклад і пролонгація не потрібна https://www.ukrgasbank.com/private/deposits/eco_dep_plus/ ?
я думав таке закінчилось десь років 15 тому
 
  • Wow
Реакції: fnm
Реєстрація
22.09.10
Місто
Чернигов
Надмірне цитування: декілька цитат у цитаті (три й більше)
мне было интересно узнать тарифы... А так уже почитал форум и интерес пропал )
(я тарифы еще не искал )
На дармовой вывод грн с Прозапаса наружу эту карту нельзя использовать?
А что мешает выводить с Прозапаса через кассы магазинов?
Post automatically merged:

А що дійсно треба лише телефонувати до банки коли завершується вклад і пролонгація не потрібна https://www.ukrgasbank.com/private/deposits/eco_dep_plus/ ?
я думав таке закінчилось десь років 15 тому
Мені вони самі телефонують за неділю десь. Що будете робити? Готівку замовляти?
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
А что мешает выводить с Прозапаса через кассы магазина
больше всего мешает отсутствие на карте денег :)

но вообще - не знаю никаких деталей про через магаз :(
Когда на моем Прозапасе бывало много денег , то такой возможности вроде бы не было, но зато был удобный уже теперь отмененный бесплатный вывод СЕПом.
 
Реєстрація
09.12.19
Місто
Херсон
Посмотрел депозиты в газбанке, все понравилось, и процент и условия. Одно плохо - в моем городе нет их отделений/банкоматов/терминалов. Отсюда вопрос - можно ли как-то завести/вывести средства с депозита без процентов например через терминалы/банкоматы их партнеров (один партнер у нас есть)? Интересует чтоб наличкой.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Посмотрел депозиты в газбанке, все понравилось, и процент и условия. Одно плохо - в моем городе нет их отделений/банкоматов/терминалов. Отсюда вопрос - можно ли как-то завести/вывести средства с депозита без процентов например через терминалы/банкоматы их партнеров (один партнер у нас есть)? Интересует чтоб наличкой.
Я відкрив у них рахунок онлайн, відкрив депозит теж онлайн, все було ок. Потім забрав депозит в касі, і було на картці пару гривень, які я вирішив СЕПнути через їх додаток на свою картку в іншому банку, мені заморозили рахунок і додаток, треба було йти у відділення.
Тому майте на увазі що таке в цьому банку можливо.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Такое бывает если отправлять с физ лица на физ лицо на себя. Если отправлять с ФОП на физ себе то все ок.
 
Реєстрація
09.12.19
Місто
Херсон
Я відкрив у них рахунок онлайн, відкрив депозит теж онлайн, все було ок. Потім забрав депозит в касі, і було на картці пару гривень, які я вирішив СЕПнути через їх додаток на свою картку в іншому банку, мені заморозили рахунок і додаток, треба було йти у відділення.
Тому майте на увазі що таке в цьому банку можливо.
Буду мати на увазі, дякую. Та мене все-таки більше цікавить чисто готівка.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Посмотрел депозиты в газбанке, все понравилось, и процент и условия. Одно плохо - в моем городе нет их отделений/банкоматов/терминалов. Отсюда вопрос - можно ли как-то завести/вывести средства с депозита без процентов например через терминалы/банкоматы их партнеров (один партнер у нас есть)? Интересует чтоб наличкой.
Я відкрив у них рахунок онлайн, відкрив депозит теж онлайн, все було ок. Потім забрав депозит в касі, і було на картці пару гривень, які я вирішив СЕПнути через їх додаток на свою картку в іншому банку, мені заморозили рахунок і додаток, треба було йти у відділення.
Тому майте на увазі що таке в цьому банку можливо.
банка специфічна. після закриття відділення яке було поряд, якось не дуже хочется з нею дружити, томущо багато питать вирішувалось тільки через відділення.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
К сожалению это отделение было убыточным. Банк принял решение закрыть.
Так что к сожаление это не показатель что банк плохой и с ним не надо дружить. Я понимаю как клиента, вам было удобно что отделение было рядом.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
можно ли как-то завести/вывести средства с депозита без процентов например через терминалы/банкоматы их партнеров (один партнер у нас есть)?
Ну занести как бы не проблема, если есть карты других банков... Другой вопрос будет именно с выводом. Бесплатный вывод только с карты єПідтримка, с других личных карт всё платно.
 
Реєстрація
09.12.19
Місто
Херсон
К сожалению это отделение было убыточным. Банк принял решение закрыть.
Так что к сожаление это не показатель что банк плохой и с ним не надо дружить. Я понимаю как клиента, вам было удобно что отделение было рядом.
Я как давний клиент моно вообще не привык ходить по отделениям и даже смутно представляю себе зачем это может понадобиться :)
Post automatically merged:

Бесплатный вывод только с карты єПідтримка, с других личных карт всё платно.
Плохо :(
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
даже смутно представляю себе зачем это может понадобиться
Банальная актуализация данных в системах банках. Ладно, если там изменилось что-то из мелочного. А если плановая и банк не реализовал возможность сделать это удалённо, то без посещения отделения это никак.
 
  • Like
Реакції: Leon
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я как давний клиент моно вообще не привык ходить по отделениям и даже смутно представляю себе зачем это может понадобиться :)
1) Операціїї з валютою
2) Зняття/внесення великих сум гривні
Фактично це 2 операції які вимагають візиту до відділення.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
К сожалению это отделение было убыточным. Банк принял решение закрыть.
Так что к сожаление это не показатель что банк плохой и с ним не надо дружить. Я понимаю как клиента, вам было удобно что отделение было рядом.
я нигде не писал что банк плохой, он просто особенный). За год пришлось 3 раза посетить отделение кроме получения карты: внести наличку через кассу, поменять номер телефона, снять блокировку по мелочной проблеме. Куда-то специально ехать по похожим проблемам в удаленное отделение как-то не сильно хочется.
До войны там иногда был интересен валютообмен, что по понятным причинам уже неактуально.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
К сожалению это отделение было убыточным. Банк принял решение закрыть.
Так что к сожаление это не показатель что банк плохой и с ним не надо дружить. Я понимаю как клиента, вам было удобно что отделение было рядом.
я нигде не писал что банк плохой, он просто особенный). За год пришлось 3 раза посетить отделение кроме получения карты: внести наличку через кассу, поменять номер телефона, снять блокировку по мелочной проблеме. Куда-то специально ехать по похожим проблемам в удаленное отделение как-то не сильно хочется.
До войны там иногда был интересен валютообмен, что по понятным причинам уже неактуально.
Треба уточнити що як правило там це займає дуже багато часу (особисто у мене так було). Цей банк абсолютно не готовий для конкуренції в теперішній час.
valerav, уже краще якщо хочеться покласти гроші то купити ОВДП якщо це гривня, за долар поки не спішив би, невідомо що буде з комісіями НДУ за зберігання/опрацювання ЦП. Але в ICU до війни гривневі ОВДП хранились без комісії, покупка/продаж були 10 грн не залежно від суми. А далі після виплати грошей можете отримати виплату на будь який рахунок в банку.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Я б ще уточнив, що придбати ОВДП простіше через Дію
 
  • Like
Реакції: Leon
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Щось не працює додаток, пише немає інтернет з'єднання. Хтось може перевірити.
 
Зверху