Android для початківців

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
stigr, я лишь на первых двух андроидах выключал GPS - ибо старые MTK. Но в целом, я уверен, автономность при выключении GPS (а также Wi-Fi и bluetooth) повысится. Кому-то это критично.

Про батарейку - сегодня заметил аномальный расход батареи при работе VPN (не "одноглазников", а по работе). Еще буду смотреть, но вопрос все равно задам - VPN увеличивает расход батареи или это мне "повезло"?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Мабуть спитаю тут, ліпшої теми не знайшов. В налаштуваннях радіо телефону який ліпше всього обрати пункт мережі? По замовчуванню стоїть опція як на 3му скріні.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Який ліпше всього обрати пункт мережі? По замовчуванню стоїть опція як на 3му скріні
Це Сяомі здається? Після перезавантаження смартфону все одно налаштування стане тим, яке було за замовчуванням. Тому можете міняти як завгодно для експерименту. Я ставив wcdma only, wcdma/LTE.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Матвєй, надо точно, знать, что железо поддерживает. Пункты в сервисном меню могут быть, а реально LTE может и не быть.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хотів заборонити додатку Моно доступ до NFC. Але ці дозволи недоступні для контролю користувача. Як вимкнути?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Хотів заборонити додатку Моно доступ до NFC
Попробуй
APK Permission Remover
Advanced Permission Manager (эта новее)
Банківський додаток скоріш за все не буде працювати після модифікацій через APK Permission Remover або подібними.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щоби не запускався додаток Моно, коли кладу телефон поруч з картою з NFC.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
У меня доступ к NFC находится в "других разрешениях" и для Моно есть возможность выставить к NFC режимы доступа разрешить, запретить, спрашивать.
P.S. Android 9, Miui
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Щоби не запускався додаток Моно, коли кладу телефон поруч з картою з NFC
Может, еще лучше не держать NFC постоянно включенным? Для безопасности, опять же; мало ли кто с каким оборудованием трется в толпе или транспорте, махнет такой "доброжелатель" NFC-терминалом на удачу и списалась сумма без ведома пользователя.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Таки купив новий тел. Але турбують мене 2 питання:
1) трошки люфтить type-c роз'єм для заряджання, чи це нормально? Мені здавалось, що коли вставив має стояти чітко.
2) коли притискаю щільніше тел до вуха підчас дзвінка то стає гірше чути співрозмовника. Чи це теж нормально?
Чи бігти міняти тел, допоки не минуло 14днів?
Дякую.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
1) трошки люфтить type-c роз'єм для заряджання, чи це нормально? Мені здавалось, що коли вставив має стояти чітко.
У меня совсем не люфтит, не считая менее полмиллиметра (или даже четверть) из стороны в сторону (в плоскости телефона).

2) коли притискаю щільніше тел до вуха підчас дзвінка то стає гірше чути співрозмовника. Чи це теж нормально?
Если в момент прижимания динамик попадает четко в слуховое отверстие - ненормально, а если он смещен и прижимая, ты перекрываешь динамик...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У меня совсем не люфтит, не считая менее полмиллиметра (или даже четверть) из стороны в сторону (в плоскости телефона).


Если в момент прижимания динамик попадает четко в слуховое отверстие - ненормально, а если он смещен и прижимая, ты перекрываешь динамик...
Змінив тел, тепер мучусь перевстановленням програм. Забава до ранку...
Вотсап не хоче шукати резервну копію...
Виявилось, у новому також люфтить цей роз'єм і сказали, що це специфіка саме цього роз'єму...
Дякую, за допомогу!
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Николаев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Зверху