Android для початківців

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Це як говнозбірки Віндовс ставлять, а потім щось не працює.. Всюди, де поколупались рукожопи, будуть глюки
Не варто порівнювати з гівнозбірками Вінди. На моєму прикладі на Xiaomi різниця прошивок:
Оригінальна прошивка на базі Андроїд 13: купа реклами, доволі глючна але худо-бідно користувалися можна. Деякі сміттєві програми не можна видалити навіть через ADB (але більшість можна). Плюси: гарно працює офіційні програми на кшталт Google Pay.
Локалізована прошивка xiaomi.eu яка у мене: на базі оригінальної, але покращена. Вона на 4pda не називається неофіційною (неофіційні там на базі AOSP). Немає реклами, менш глючно працює. Майже немає сміттєвих програм. На Андроїд 13 в ній працює навіть програма Gravity Screen, яка не хотіла працювати на оригінальній прошивці! (бо занадто новий Андроїд). Деякі додаткові розширені можливості в порівняні з оригінальною. Все працює, і Google Pay, але акаунт Google може вважати що у вас не Xiaomi а інший виробник пристрою. Деякі інші несуттєві особливості. В цілому більш стабільно все.
Все одно, якщо піратські програми ставиш то від феншуя ти убіг і на оригінальній прошивці.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Зараз застосунки часто всередині мають кнопку оновитись, або змушують це зробити. Останнім часом у мене відкривається або чорне вікно, або ось таке, як на знімку крутиться. Що я не так роблю, або що можна зробити, щоб не було чорних екранів?
Оновлення безпосередньог через плей-маркет проходять без проблем.
 

Вкладення

  • Google Play Store.jpeg
    Google Play Store.jpeg
    13.2 КБ · Перегляди: 25

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Ты писал, что через плей маркет все приложухи обновляются нормально. А судя по последнему комментарию, ты запускаешь плей маркет(или думаешь, что запускаешь) и выпадаешь в черное окно...
Чтобы не растягивать переписку, можешь не писать, какая кривая приложуха у тебя не может самообновиться, хоть и пытается.
И отвечая на вопрос
Що я не так роблю, або що можна зробити, щоб не було чорних екранів?
Просто не обновляй ту(или те) программу(программы) которые не могут этого сделать из самих программ, а сразу запускай плей маркет и оттуда обновляй.
Как я понимаю или предполагаю, поскольку не знаю, как оно устроено, но могу пофантазировать: плей маркет грубо говоря при несоответствии версий программ на телефоне и в своем хранилище загружает апк-ашку и инсталлирует ее, а механизм обновления при запуске программы, которую нужно обновить, идет другим маршрутом. И на этом другом пути сбоит. Не знаю, какая цепочка там запускается, но возможно часть этого пути зашита в самой программе.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Зараз застосунки часто всередині мають кнопку оновитись, або змушують це зробити. Останнім часом у мене відкривається або чорне вікно, або ось таке, як на знімку крутиться. Що я не так роблю, або що можна зробити, щоб не було чорних екранів?
Оновлення безпосередньог через плей-маркет проходять без проблем.
Врешті дотумкав в чому справа. На одному профіля гоголя змінився тариф в менший бік і він став переповненим і коли програма викликає google play market саме цього профілю, то або чорний екран, або крутиться - не може знайти, якщо замінити профіль - то спрацьовує без нарікань.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Хтось знає, як заборонити інсті працювати в фоновому режимі?
photo_2024-04-13 15.05.56.jpeg
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Хтось знає, як заборонити інсті працювати в фоновому режимі?
В анроїді ж наче є меню для енергозбереження для кожного додатка. Там 3 чи 4 пункти. Обрати найекономніший.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7

Вкладення

  • Screenshot_20240413-183643.png
    Screenshot_20240413-183643.png
    194.1 КБ · Перегляди: 13

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Roman_UA, це не допомогає. У інсти напевно ексклюзивний доступ до батарейки на Андроїді, тому що все вимкнено, а воно працює
 
Зверху