Apple TV+

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
В Украине и еще 106 странах запустили сервис Apple TV+
Стриминговый сервис Apple TV+ с оригинальными шоу и сериалами запустился первого ноября в 107 странах мира, включая Украину, сообщается на сайте Apple.

Месячная подписка Apple TV+ обойдется пользователям в $4,99 или 125 гривень по нынешнему курсу. Это вдвое дешевле, чем стоит подписка конкурента Netflix.

Сериалы будут выходить на английском языке. Также можно включить субтитры, в том числе и на украинском и русском языках.

Пока что на платформе представлены девять телешоу, в том числе сериалы "Утреннее шоу" с Риз Уизерспун, Дженнифер Энистон и Стивом Кареллом, "Видеть" с Джейсоном Момоа, "Ради всего человечества", "Дикинсон" и другие.

Apple TV+ доступно на устройствах Apple, "умных" телевизорах, некоторых смартфонах Samsung с приложением Apple TV, а также на сайте http://tv.apple.com в браузерах Safari, Firefox или Chrome.
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
ну могли бы сделать перевод контента, всяко было бы больше интереса. а так...
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Что-то контента совсем немного, как раз за халявную неделю можно всё пересмотреть.
Но то, что есть, оформлено красиво, аж захотелось зарегистрироваться и документальный фильм о слониках глянуть.
Кстати, в наличии альтернативно-исторический сериал о покорении космоса, на заметку [MENTION=513]Янус[/MENTION].
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Я скорее нет
Ящитаю, что пока что контент говно, особенно Видеть
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
На рахунок вартості підписки в порівнянні з Netflix, я б посперечався. «Турецька» преміум-підписка нетфлікса коштує 42 ліри (близько 7,5$), якщо ще й скластися на сімейну підписку, то вийде 2$ на людину в місяць. Мене тут в Україні до «сімейної» підписки Netflix підключали за 55-60 грн на місяць.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Компанія Apple заквершила 2019 рік із рекордом - за останній квартал корпорація заробила майже $92 млрд. Попри очікування, представник компанії назвав запуск власної VoD-платформи Apple TV Plus «несуттєвим для результатів».
За дослідженням компанії Ampere Analysis, сервіс вже має 33,6 млн підписників лише у США, обігнавши Hulu (31,8 млн) та Disney Plus (23,2 млн). Тож чому за такої аудиторії платформа не показала фінансового успіху? Apple TV Plus має дуже мало підписників, що дійсно платять за контент. Переважна більшість з вищевказаних 33,6 млн - це користувачі, які отримали безкоштовний доступ до сервісу за спеціальною пропозицією Apple.
За акцією компанії кожен новий новий власник iPhone, iPad, Apple TV, Mac або iPod отримав безкоштовну річну підписку. У компанії зазначають, що відсутність великої кількість підписників, які дійсно платять, не важлива, адже «наразі Apple TV Plus виступає як підтримка для інших продуктів компанії».
За прогнозами Ampere, під кінець 2020 року Apple TV Plus матиме 40 млн користувачів. Питання постає, скільки з них вирішить платити за сервіс, зважаючи на обмежену кількість контенту на платформі у порівнянні з конкурентами.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Безкоштовна підписка на два місяці до премьєри фільму
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Безкоштовна підписка на два місяці до премьєри фільму
Нащо воно, якщо в Україні сервіс не працює офіційно, а з VPN мудохатись - простіше на піратських сервісах глянути?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
webivan що у тебе там не працює?

Inn@ давно шукав, дякую
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Безкоштовна підписка на два місяці до премьєри фільму
Нащо воно, якщо в Україні сервіс не працює офіційно, а з VPN мудохатись - простіше на піратських сервісах глянути?
Все працює з самого запуску ТВ, не видумуй.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
простіше на піратських сервісах глянути?
Як дивитись піратське тб на приставці яблок-тб? Наприклад, "Ван-американ-копійок" сервіс можна запустити?
Нащо взагалі купувати приставки яблок-тб? Вони ж такі ж кастровані як недосмарт-тв на альтернативних андроіду платформах.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Нащо взагалі купувати приставки яблок-тб?
Якщо не можна піратське дивитись - тоді купувати не треба, згоден😉 Скільки бачив адроїдних недо-приставок - вони з часом гальмують і глючать, а apple tv юзабельно і літає))
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Нащо взагалі купувати приставки яблок-тб?
Якщо не можна піратське дивитись - тоді купувати не треба, згоден😉 Скільки бачив адроїдних недо-приставок - вони з часом гальмують і глючать, а apple tv юзабельно і літає))
У мене miBox вже 3 роки - він не глючить і не гальмує.
Я не проти дивитись не піратське, у мене максимальні підписки на Netflix і Megogo, от тільки усе одно є купа фільмів і серіалів, які тупо недоступні легально в Україні навіть за окремі гроші поза підпискою - і от тут піратські додатки на Андроіді - панацея.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Скільки бачив адроїдних недо-приставок - вони з часом гальмують і глючать, а apple tv юзабельно і літає))
брехня... В мене тронсмарь вега s... на А5 фільми та тв крутить без нарікань
 
Зверху