Bluetooth-навушники

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
а если андрюшкой прицепиться к передатчику от винды?
Який в цьому зміст якщо навушники можуть не вміти кодек який зможе Андроїд пристрій або навпаки? Треба ж побачити на Вінді який кодек саме для навушників (колонок). Тобто для певного пристрою.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Паук, а просто спецификацию подключенного сопряженного устройства не достаточно будет увидеть?
Ведь, зная спецификацию, дело только за ровными дровами.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
а если андрюшкой прицепиться к передатчику от винды?
Який в цьому зміст якщо навушники можуть не вміти кодек який зможе Андроїд пристрій або навпаки? Треба ж побачити на Вінді який кодек саме для навушників (колонок). Тобто для певного пристрою.
так и наоборот можно - понюхать андрюшкой и передатчик с ПК и наушники. И посмотреть спецификации обоих soc.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, точно, спецификацию чипсета у передатчика.
Я совсем не эксперт в процессе кодирования звука, но разве кодирование звука происходит на уровне передатчика, а не в центральном процессоре?
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Народ, такой вопрос:
Есть наушники Razer Barracuda X, у них предусмотрена зарядка от MicroUSB Type-C. В комплекте идёт кабель для USB, от компа всё хорошо заряжается.
Можно ли заряжать их от зарядки мобильного телефона (Самсунговский стандартный на 15 Вт)? Наушники заряжаются без проблем, но не убьет ли такая зарядка их?
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Шановне панство!
Порадьте недорогі бездротові навушники здебільшого для прослуховування вебінарів, іноді для розмов. Бажано під зарядку Type-C.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Не смог привыкнуть к Huawei FreeBuds 4i..
Не понимаю я подобного форм-фактора уши. Зачем их сделали вакуумными, а не вкладышами? Невозможно пользоваться просто так - нужно включать или проницаемость, или шумоподавление. Просто так нифига не слышишь через вакуум. А если включить проницаемость - до вечера не дотягивают. День проходил, башка - как улей.
Вернулся на привычные Huawei AM61.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Шановне панство!
Порадьте недорогі бездротові навушники здебільшого для прослуховування вебінарів, іноді для розмов. Бажано під зарядку Type-C.
Лично для меня стали открытием Defunc True Music TWS. Внезапно хорошо справляются с музыкой, что уж о более привычных сценариях говорить. Микрофон тоже хороший. За 800 грн (в Розетке) ничего лучше не найти, сугубо моё личное мнение.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Шановне панство!
Порадьте недорогі бездротові навушники здебільшого для прослуховування вебінарів, іноді для розмов. Бажано під зарядку Type-C.
QCY T8, топ серед недорогих, але в меня QCY T12, 6 часов на одній зарядці! не поганий звук, голосні. З мінусів - шумодаву не має на шумній вулиці мене погано чутно, відкритий кейс. Вартість на ОЛХ біля 400грн для QCY T12 та 500-600 QCY T8. Але заважте це не вакуумні, внутрішньоканальні, мені такі не зручні, а вкладального типу, як Айрподси.
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
А такими JBL T160BT Black (JBLT160BTBLK) варто цікавитись?
 
Реєстрація
18.08.15
Місто
Одеса
Телефон
Galaxy S9+
Доброго всім вечора. 3 роки у користуванні мами Airpods (gen 1), але відмовив правий навушник. Навушники розрядилися, а після зарядки - правий перестав працювати. Телефон його взагалі не баче, а у кейсі постійно блимає індикатор, якщо вставити лише праве вухо.
Я так розумію, що це батарейка в акумуляторі - своє відпрацювала.
1) Чи є сенс нести вухо в ремонт?
2) Чи краще купити окремо правий навушник? (Але ціни в інтернет-магазинах по 2800 грн за вухо лякають).
І якщо купувати навушники окремо, то є якісь нюанси із їх синхронізацією з кейсом/лівим вухом?
 
Зверху