Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
rosstikf, я ранее писал, что в НБУ смысла сразу без наличия ответа от банка писать не стоит.

Піти на зустріч клієнту та надати інформацію про те куди надходило підтвердження платежів: тут ми все, наші повноваження все.
Что она даст клиенту? Это уже дело расследования.

Если перечитать изначальное сообщение автора, то там ясно, что мошенники имели доступ к SMS сообщениям ибо без необходимости они не сбрасывали пароль.
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
rosstikf, я ранее писал, что в НБУ смысла сразу без наличия ответа от банка писать не стоит.

Піти на зустріч клієнту та надати інформацію про те куди надходило підтвердження платежів: тут ми все, наші повноваження все.
Что она даст клиенту? Это уже дело расследования.

Если перечитать изначальное сообщение автора, то там ясно, что мошенники имели доступ к SMS сообщениям ибо без необходимости они не сбрасывали пароль.

Стосовно що мали доступ до моїх повідомлень, як могли отримати доступ до повідомлень, якщо отримували до сих пір не знаю як це зробили, гугл акаунт перевіряв ніяких підозрілих підключень не було. Стосовно пароля перше повідомлення з кодом для входу отримав в 17 годині десь, це повідомлення приходить після того як вели правильний пароль звідки мали правильний пароль теж не знаю тут був найскладніший пароль. Потім після того як відновив доступ до мобільного банкінгу, після того як звернувся на гарячу лінію банку, прийшов мені код для входу але у нього був інший вигляд ніж який приходили в 17 годині. Виходить заходили з веб версії чи можна в веб версії підтверджувати платіж як через мобільний додаток? Я думав що хтось зайшов через мобільний додаток там вже є всі реквізити карти навіть від недавна і свв є, не був б його напевно був з грошима, зробили платіж на сайті і відразу підтвержували в мобільному додатку, бо мені ніяких підтверджень не приходили крім на 4 раз коли все це побачив. А дивлючись вигляд кода який отримав, отримали доступ до веб версії не знаю там приходить щоб підтвердити платіж чи ні.
 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
rosstikf, делал выписку у мобильного оператора по поводу смс (или их отсутствие) в тот самый день?
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
rosstikf, делал выписку у мобильного оператора по поводу смс (или их отсутствие) в тот самый день?
Як робити виписку, в мій київстар зайшов але з їхнім оновленням там є інформація тільки де видно тільки дзвінки а щодо повідомлень немає ніякої інформації в деталізації по номеру.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
rosstikf, ОТР для 3-D Secure приходить через SMS, а подтверждение для 3‑D Secure 2.0 — через мобильное приложение банкинга (подтверждение биометрией).
Чтобы подтверждение пошло через 3‑D Secure 2.0 и продавец, и банк карты должны это поддерживать.

Позвони оператору или обратись в чат и запроси информацию по SMS за тот день. Если номер до того инцидента зарегистрирован на паспорт, то можно даже официальную выписку получить (для суда она надо будет).

ps Как вариант, я бы взял другой аккаунт интернет-банкинг другого клиента и попробовал бы зайти в систему через веб-версию банкинга и/или мобильное приложение (предположим, что злоумышленники знали пароль). Посмотрел как система реагирует, запрашивает ли двухфакторку и т. п. Это с одной стороны позволит правильно составить иск в суд.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
rosstikf, ОТР для 3-D Secure приходить через SMS, а подтверждение для 3‑D Secure 2.0 — через мобильное приложение банкинга (подтверждение биометрией).
Чтобы подтверждение пошло через 3‑D Secure 2.0 и продавец, и банк карты должны это поддерживать.

Позвони оператору или обратись в чат и запроси информацию по SMS за тот день. Если номер до того инцидента зарегистрирован на паспорт, то можно даже официальную выписку получить (для суда она надо будет).

ps Как вариант, я бы взял другой аккаунт интернет-банкинг другого клиента и попробовал бы зайти в систему через веб-версию банкинга и/или мобильное приложение (предположим, что злоумышленники знали пароль). Посмотрел как система реагирует, запрашивает ли двухфакторку и т. п. Это с одной стороны позволит правильно составить иск в суд.

Банк мені відповів що підтвердження відбулося за допомогою 3-D Secure це виходить що мені було відправлено смс з кодом якого не отримав, а якщо в цьому випадку смс інформування було виключено також приходить смс чи платіж їде без підтвердження? А коли на 4 платіж мені прийшло щоб підтвердити в додатку це виходить що було 3‑D Secure 2.0. Звернувся в чат до оператора і відповіли що інформацію про це можуть надати тільки правоохоронним органам чи адвокату не знаю правда чи ні, в мій київстар показує тільки дзвінки повідомлення не показує.

 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
якщо в цьому випадку смс інформування було виключено також приходить смс чи платіж їде без підтвердження?
Даже при отключенном смс информировании все равно должны приходить смс с паролем для инет платежей.

rosstikf, извини, если повторяюсь, но как у тебя пускало тогда в приложение инет банка на телефоне? Через пароль + одноразовую смс с кодом? Или был какой-то пароль-пинкод-вход по отпечатку пальца, но без двухфакторки (т.е. без смс с одноразовым паролем)?

Повторюсь, нужна выписка от оператора, она должна показать наличие или отсутствие входящих смс от банка.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
rosstikf, банк не сообщил каким именно протоколом 3-D Secure были уведены средства. Просто в общей форме.

Касательно оператора. Видимо ты лишнего сказал (про инцидент), что они эту инфу решили не разглашать.

ps В ответе банка замаж свой IBAN ;)
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
якщо в цьому випадку смс інформування було виключено також приходить смс чи платіж їде без підтвердження?
Даже при отключенном смс информировании все равно должны приходить смс с паролем для инет платежей.

rosstikf, извини, если повторяюсь, но как у тебя пускало тогда в приложение инет банка на телефоне? Через пароль + одноразовую смс с кодом? Или был какой-то пароль-пинкод-вход по отпечатку пальца, но без двухфакторки (т.е. без смс с одноразовым паролем)?

Повторюсь, нужна выписка от оператора, она должна показать наличие или отсутствие входящих смс от банка.

Заходив в додаток через відбиток пальца це мінімум останій рік тільки так заходив. Стосовно деталізації по номеру заяву в поліцію подав побачу як будуть розлідувати вони ці запити мають подати до оператора до банку як підтверджено було з якого пристрої а на практиці як це буде не знаю.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Курку Кард можно теперь без комиссии пополнять в терминалах Сити24.
Вот такую кнопку сегодня нашел:

IMG_20210726_092813_edit_154280308943123.jpg
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
gredox, тестили? Зразу доступні гроші чи наступний робочий день?
Интереснее по суммам от 1500 - будут зачислять онлайн? Или ,как им удобно, до 3х раб.дней - согласно их офферте
Я толк в извращениях знаю, но Сити24 сюда не подпадает 😂
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
gredox, тестили? Зразу доступні гроші чи наступний робочий день?
Интереснее по суммам от 1500 - будут зачислять онлайн? Или ,как им удобно, до 3х раб.дней - согласно их офферте
Я толк в извращениях знаю, но Сити24 сюда не подпадает 😂
Ну с Сити24 как раз на 3 дня попал, когда Юнекс пополнял частями.

Суммы до 999 зачислили сразу. А вот более 1000 уже тянули 2-3 дня.

**Это были терминалы, брендирование под Сити24, но на верху экрана была эмблема "белочек" БИС и телефоны их банка.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
gredox, тестили? Зразу доступні гроші чи наступний робочий день?
Интереснее по суммам от 1500 - будут зачислять онлайн? Или ,как им удобно, до 3х раб.дней - согласно их офферте
Я толк в извращениях знаю, но Сити24 сюда не подпадает 😂
Ну с Сити24 как раз на 3 дня попал, когда Юнекс пополнял частями.

Суммы до 999 зачислили сразу. А вот более 1000 уже тянули 2-3 дня.

**Это были терминалы, брендирование под Сити24, но на верху экрана была эмблема "белочек" БИС и телефоны их банка.
ПУМБ эти товарищи тоже любят на следующий рабочий день отложить. Так что эта теоминальная сеть не особо оперативная в некоторых случаях.
 
Зверху