Google Android

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Получается я причина высаживания аккумулятора у Кочевника. :gruzin:
Что по firebase? Есть что-то? Или ограничимся моей виной?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
drmz, он не винит тебя, а слегка подстёбывает )) Чё ты ополчился то? просто стёб
Post automatically merged:

Вы тут когда разберётесь (умники и умницы) то и мне, аленю, объясните пожалуйста что и где нужно прихлопнуть, шоп телефон не грелся.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ще один варіянт - це вайп: кешу, якщо не допоможе, то системи.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Компанія Google повністю зупиняє підтримку смартфонів на Android старше 2010 року випуску з 27 вересня. Їхні користувачі не зможуть авторизуватися в додатках Google.

Про це повідомляється в блозі компанії.

"У межах наших постійних зусиль, спрямованих на те, щоб наші користувачі почували себе у безпеці, Google більше не дозволятиме вхід в облікові записи на пристроях Android з операційною системою Android 2.3.7 і нижче, починаючи з 27 вересня 2021 року", - зазначили в Google.

У компанії додали, що користувачі можуть отримувати помилки щодо логіну або пароля при спробі використовувати продукти Google, такі як Gmail, YouTube і Google Maps.

На дзвінки та інші стільникові послуги обмеження не поширюється.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
4 дні тому на моєму смартфоні (Андроїд 8.1, xt1804) стало постійно вигулькувати сповіщення "Помилка". Підкажіть, як віддебажити її?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
knedlyk, попробуй обновить гоголь-сервисы и всё что с ними связано. Иногда чёто новое введут - а оно без обновления начинает бокопорить. У меня недавно так было...
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
beroal пин код сим карты способен запомнить только тот, кто платит за входящие смс
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Стикнувся з неприємною поведінкою смартфону в останні пів року: зникає звук на відеоконференції через якийсь певний проміжок часу. Спостерігаю це на тімзі, зумі чи через бравзер. Картинка показує, а звуку немає. Щоразу потрібно виходити та заходити до застосунку чи сторінки. Чи хтось стикався з такою поведінкою?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
knedlyk, у мене й на грунті зависає, якраз помітив при онлайн навчанні дітей. Тому думаю проблема сервісу. Картинка йшла, а звуку не було, доки не перехайти
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, у мене й на грунті зависає, якраз помітив при онлайн навчанні дітей. Тому думаю проблема сервісу. Картинка йшла, а звуку не було, доки не перехайти
Я грішу на апарат... Не можуть ж кілька сервісів лагати? Відчуваю, що час скидання до заводських налаштувань прийшов....
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Как сообщает Мишаал Рахман из Esper, в Android 13 появится поддержка двух операторов с одной eSIM. Функция Google MEP была обнаружена в коде Android Open Source Project.

К одной eSIM можно будет привязать нескольких операторов и использовать их одновременно. Поддержка MEP позволит полностью отказаться от физических SIM-карт, а производителям не придётся тратиться на ещё один элемент eSIM. Благодаря этому освобождается место для других аппаратных компонентов — например, аккумулятора большей ёмкости.

Поддержка Google MEP может появиться в следующем крупном обновлении Android 13. Последняя сборка для разработчиков вышла 17 марта.
 
Зверху