Google Assistant

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
А а якщо в смартфоні встановлено дві сім-ки, як поводиться Асистент? Наприклад, зараз кажу просто: "набери маму" і воно дзвонить, без зайвих питань, а от якщо я впендюрю другу сім-картку, як обирати оператора вихідного дзвінка за допомогою Асистента? Шо буде при тому ж самому запиті, га?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Що, ніхто не юзає одночасно 2 SIM й Асист-а, аби перевірити? Я був би дуууже вдячний.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Шо казати після словосполучення "Окей, Google", щоби Асистент зробив відеовиклик хоча б десь (я про софт)?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Якого дідька на смартфоні Xiaomi, блін, Google Асистент робить з вимкненим екраном, а на моїй Motorola - ні?
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
А в яких сучасних телевізорах є вбудований мікрофон для користування Асис-том?
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
в деяких моделях сяомі є прямі в тв, в багатьох тв на андроїд тв є пульт з голосовим пошуком
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Та по-моєму це зараз у всіх смарт тв і приставках на андроіді(навіть якщо не на всіх, точно вирішується стороннім пультом, бо це базовий функіонал андроіду). І на більшості сучасних не андроідних.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Про ПДК я в курсі, але його треба мати поруч і зайвий раз натискати кнопку...
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху