Google Гаманець (Google Wallet) та Google Pay (ex Android Pay)

Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Мобільний застосунок «Google Pay» з літа 2022 року називається «Google Гаманець».

Google Гаманець (Google Wallet) — це безпечний і конфіденційний цифровий гаманець, що забезпечує швидкий доступ до платіжних карток, проїзних, квитків, ключів або офіційних посвідчень особи, які ви в ньому зберігаєте.
Домашня сторінка: Google Гаманець, Google Pay (архів) | База знань

Google Pay — це служба, завдяки якої можна легко здійснювати покупки в Інтернеті й мобільних застосунках, а також користуватися функцією оплати дотиком усюди, де приймаються платежі через «Google Pay».
 
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
vlad_g, на физическом терминале я с таким не сталкивался, только в интернете.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Скажіть будь-ласка, які банки дають додаткові бонуси за оплату через Google Pay?
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
А чи можна до GPay в одному телефоні додати карточки різних власників. Потім не буде питань? Блокувань?
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Чи правильно я розумію, якщо зловмисник отримає банківську карточку і сімку фінансового телефону, він зможе прив"язати карточку до свого GPay, і робити покупки і навіть зняти гроші в банкоматі з безконтактним інтерфейсом?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
якщо зловмисник отримає банківську карточку і сімку фінансового телефону, він зможе прив"язати карточку до свого GPay, і робити
Так, зможе робити все, що не вимагає пін-коду картки (припускаємо, що він його не знає).
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
сімку фінансового телефону
Якщо фінансова сімка без пін-коду - це все одно, що лишити сумку з грошима на привокзальній площі, а потім кричати: "ой лишенько, вкрали, де поліція, чому мене не захиститили, нікому вірити не можна, все небезпечне, йой!!"
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
сімку фінансового телефону
Якщо фінансова сімка без пін-коду - це все одно, що лишити сумку з грошима на привокзальній площі, а потім кричати: "ой лишенько, вкрали, де поліція, чому мене не захиститили, нікому вірити не можна, все небезпечне, йой!!"
Чи може зловмисник, не знаючи коду, поміняти сім карту, під приводом не працює, і отримати доступ до SMS від банку?
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Якщо зловмисник може , не знаючи коду, поміняти сім карту, під приводом не працює, і отримати доступ до SMS від банку,
і має ще карточку, він може зареєструвати карту в GPay і розплачуватись нею.
Навіть, якщо карта така, що вимагає ПІН-код при оплаті.
В варіанті з GPay ПІН-код не потрібний.
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Как токенизировать карту на стационарном компе?
Со смартфонами все понятно, все сделал, в супермаркетах все ОК по NFC. Но, платил картой Альфы на сайте косметмагазина, орехи не начислили, в чате сказали, мол платили не токеном. А как и что сделать, чтобы было токеном? В аккаунт Гугла на компе данные карты введены, при оплате нажимал на иконку Gpay. Понимаю вопрос ламерский, но хочу ответа.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Как токенизировать карту на стационарном компе?
Со смартфонами все понятно, все сделал, в супермаркетах все ОК по NFC. Но, платил картой Альфы на сайте косметмагазина, орехи не начислили, в чате сказали, мол платили не токеном. А как и что сделать, чтобы было токеном? В аккаунт Гугла на компе данные карты введены, при оплате нажимал на иконку Gpay. Понимаю вопрос ламерский, но хочу ответа.
Тут ошибки нет. Просто Альфа хочет не "софтовый" токен, а именно NFC
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Еще раз спросил в чате Альфы, сказали, мол поддерживать токен должен инет-магазин, а в моем случае видать не поддерживает.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Еще раз спросил в чате Альфы, сказали, мол поддерживать токен должен инет-магазин, а в моем случае видать не поддерживает.
Спросите в ветке Альфы у представителя. Я думаю, что он подтвердит мою версию
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Poison2029, сказали через комп тоже могут быть орехи, но нужно, чтобы инет-магаз поддерживал токены, ну и понятно коды чтоб правильные были. Код у меня подходит, а вот магаз подкачал.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Timurnet, если магазин не поддерживает оплату токеном, то оплата с кошелька происходит напрямую с карты. Т.е. Gpay выступает в виде masterpass.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Чи можна зрозуміти до оплати, що магазин підтримує токени?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
cuser, если карту добавил через мобильное приложение банка (т. е. не был введён CVC/CVV-код карты), то данная карта не будет доступна для оплаты в данных магазинах.
 
Зверху