• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

GSM/UMTS/CDMA-термінали для підключення стаціонарного телефону

rvk220

Активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
Сьогодні отримав ось цей GSM термінал. В загальному задоволений, але от одна проблемка: коли говорю по домашньому телефоні, чую в фоні таке не сильно голосне, але противненьке низькочастотне дзижчання, яке було б краще якщо не усунути, то хоча б мінімузувати. Пробував підключати до нього як звичайний провідний телефон, так і DECT радіотелефон, міняти положення проводів, антени – те саме. Ефект фонового дзижчання послаблюється, коли під час дзвінка обхоплювати антену руками або брати за місце на терміналі, де прикручується кабель антени.
Думаю, куди копати, що теоретично може допомогти? Поміняти антену? Кабель антени? Чи обжати екранованими конекторами rj-11 екрановану виту пару замість звичайного телефонного дрота? Чи ще якесь рішення? Підозрюю, що справа саме у впливі радіохвиль.
Наперед дякую за пораду.

Вложения

Последнее редактирование:

rvk220

Активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
Коли обхоплюю пальцями місце прикручування антени (навіть легенько дотуляюсь до металевого кінчика), то дзижчання у трубці телефону практично повністю вщухає. Припускаю, що моє тіло при цьому виконує функцію ємнісного конденсатора)) Можливо, варто просто підпаяти місце прикручення антени дротиком до заземлення, чи то до конденсатора? Хз... Є ті, хто добре шарять в фізиці, розуміють сутність проблеми й можуть порадити оптимальне рішення?

Вложения

knedlyk

Известный пользователь
Телефон
Moto G5s Plus XT1804
Коли обхоплюю пальцями місце прикручування антени (навіть легенько дотуляюсь до металевого кінчика), то дзижчання у трубці телефону практично повністю вщухає. Припускаю, що моє тіло при цьому виконує функцію ємнісного конденсатора)) Можливо, варто просто підпаяти місце прикручення антени дротиком до заземлення, чи то до конденсатора? Хз... Є ті, хто добре шарять в фізиці, розуміють сутність проблеми й можуть порадити оптимальне рішення?
Дійсно, додайте землю на екран.

rvk220

Активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
Пробував проводом під'єднати зовнішній контакт антени до "вусика" в розетці, де занулення (у квартирі в розетках саме занулення, а не заземлення), і гудіння щезає! Але, думаю, чи безпечно це? Бо чув, що при збоях електромережі на нуль може потрапити напруга...
Думаю підключити через подовжувач, і зовнішній контакт антени підпаяти через провід до занулення.
Є ще якісь альтернативні варіанти, як можна заземлити?

knedlyk

Известный пользователь
Телефон
Moto G5s Plus XT1804
Пробував проводом під'єднати зовнішній контакт антени до "вусика" в розетці, де занулення (у квартирі в розетках саме занулення, а не заземлення), і гудіння щезає! Але, думаю, чи безпечно це? Думаю підключити через подовжувач, і зовнішній контакт антени підпаяти через провід до занулення.
Можете на батарею чи водопровідну трубу кинути :)

Maxxx

Еплодрочер)
Телефон
iPhone 7+
Але, думаю, чи безпечно це? Бо чув, що при збоях електромережі на нуль може потрапити напруга...
На нуль небезпечно, тільки на заземлення, або на щось масивне, батарея підійде.

PS: ще мені БЖ не подобається, виглядає як гівно. Спробуй поміняти?

rvk220

Активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64

Вложения

Maxxx

Еплодрочер)
Телефон
iPhone 7+
Від блоку живлення теж цей шум може залежати?
Так.
Добавлено

від фірменних ґаджетів))
Ніт. Це типова китайська корпус-болванка для ультра-дешевого "джукі-пукі", фірмові гаджети, зазвичай, таким не комплектують.

rvk220

Активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
Від блоку живлення теж цей шум може залежати?
Так.
Добавлено

від фірменних ґаджетів))
Ніт. Це типова китайська корпус-болванка, фірмові гаджети, зазвичай, таким не комплектують.
Маю на увазі, що я маю вдома купу старих блоків від фірменних ґаджетів і з одного боку добрих usb кабелів. Міг би взяти, наприклад, блок живлення 5В 1А від старого HTC (який, до слова, колись коштував 400$ – і блок відповідно якісний, а не підвал останній), розрізати usb кабель і підпаяти замість мікро юсб такий наконечник)) Як варіант.

rvk220

Активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
ще мені БЖ не подобається, виглядає як гівно. Спробуй поміняти?
МЕГА ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ, ти мене врятував своєю порадою від цілої купи геморою)))
З іншим блоком живлення (а саме з зарядкою від Xiaomi) паше ідеально, взагалі ніякого шуму немає, навіть найменшого!!!
Відрізав від кабеля мікро юсб, превірив плюс і мінус, припаяв замість нього потрібний наконечник – і тепер термінал буде робив з будь-яким адекватним блоком живлення з юсб))))
Добавлено

Ще питання: якщо оригінальний блок живлення був 5В 1А, а я взяв 5В 2А (від Xiaomi), то нічого? Наскільки я розумію, термінал візьме все одно амперажу стільки, скільки йому потрібно, і зайвим не буде? Чи краще все ж щоб блок був 5В 1А, як і оригінальний? Маю такий, але перехідника треба докупити))

Вложения

Maxxx

Еплодрочер)
Телефон
iPhone 7+
я взяв 5В 2А (від Xiaomi), то нічого?
Навіть краще набагато. Пристрій візьме собі Ампер скільки треба, а сам БЖ не буде працювати в режимі максимального навантаження, буде меньше грітися і буде видавати "якіснішу" напругу.

rvk220

Активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
Пристрій візьме собі Ампер скільки треба
До речі, не так і багато Ампер бере цей термінал))
В режимі очікування – 0,12–0,13А, при піднятій трубці, коли гудок –0,32–0,33, при активному GSM дзвінку – 0,36–0,4.
З двома телефонами, правда, ще не заміряв (мої дідусь з бабусею будуть так юзати). Ну накинути хай ще десь 0,2А (як різниця між режимом очікування і коли піднята трубка, гудок) – так десь до 0,6А може брати, не більше. Так що якісного брендового одноамперного блоку живлення йому з запасом має вистачити))

Вложения

Сверху