[відкликана ліцензія] IBOX BANK

Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Melo4ek, в ранці Пумбу поповнював вказав все вірно, після вказання номеру карти і телефону, не було вказано кому належить карта, пішов до іншого термінала і через 0.5г. поповнив і все пройшло добре.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Я еще после публикации в канале ТабФинанс смог вытянуть 100+ тысяч гривен.
При этом, терминалы АйБокса уже не принимали платежи.
Post automatically merged:

сьогодні вранці поповнював свою моно чере айбокс, зарахування було без проблем
То было утром.... А на вечер всё порешали 😅
 
Реєстрація
06.04.18
Місто
Луцк
Я 6 числа спокійно поклав через ibox, правда можливо це, тому що він знаходився у А-банку. а там у них інша історія
 
Реєстрація
26.10.19
Місто
Kyiv
Телефон
Sony Xperia Z1 Compact
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Я еще после публикации в канале ТабФинанс смог вытянуть 100+ тысяч гривен.
При этом, терминалы АйБокса уже не принимали платежи.
Post automatically merged:

сьогодні вранці поповнював свою моно чере айбокс, зарахування було без проблем
То было утром.... А на вечер всё порешали 😅
що це за канал? можна посилання?
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Я еще после публикации в канале ТабФинанс смог вытянуть 100+ тысяч гривен.
При этом, терминалы АйБокса уже не принимали платежи.
Post automatically merged:

сьогодні вранці поповнював свою моно чере айбокс, зарахування було без проблем
То было утром.... А на вечер всё порешали 😅
що це за канал? можна посилання?

https://t.me/tabfinance
 

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Mykhailo Makaruk:

Там піднявся шум і вий стосовно iBOX та EasyPay.
Так от вам цікавий інсайд.
"Це дуже жорстко, але прикол в тому, що ibox як тільки почали чіпати, то на 70% російських обмінників з Беста, зникла українська гривня»
А тепер тут усе заграє ще більш цікавими фарбами, і ця контора, і її співпраця з країною-агресором, і людина, що її кришувала свого часу - колишній голова НБУ Кирило Шевченко …
InformNapalm скрізь буде знищувати запорєбріковий бізнес в Україні. Ні Яндексом та 1ХБет єдиними, далі буде …

 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А тепер тут усе заграє ще більш цікавими фарбами, і ця контора, і її співпраця з країною-агресором
От тут я думаю усе значно простіше. Обмінки то найчастіше не зовсім легальні, брудні гроші з високим ризиком чарджбеку і нормальні банки з ними не дуже хотіли працювати. Те що банк схематозний - то не дивина, але не варто скрізь приплітати росію.
Свого часу(ох і давно це було 8-10 років тому) liqpay дозволяв налаштувати еквайринг будь кому при чому приймати бабло з еквайрингу прямо на картку фізособи - тоді усі обмінки сиділи на ньому. Це є не каже що приват тоді співпрацював з Росією. Просто бабло не пахло.
 
Реєстрація
06.04.18
Місто
Луцк
А тепер тут усе заграє ще більш цікавими фарбами, і ця контора, і її співпраця з країною-агресором
От тут я думаю усе значно простіше. Обмінки то найчастіше не зовсім легальні, брудні гроші з високим ризиком чарджбеку і нормальні банки з ними не дуже хотіли працювати. Те що банк схематозний - то не дивина, але не варто скрізь приплітати росію.
Свого часу(ох і давно це було 8-10 років тому) liqpay дозволяв налаштувати еквайринг будь кому при чому приймати бабло з еквайрингу прямо на картку фізособи - тоді усі обмінки сиділи на ньому. Це є не каже що приват тоді співпрацював з Росією. Просто бабло не пахло.
Ну пахло не пахло, але ж закрили лавочку лікпей швидко причому довго до повномаштабного вторгнення.
 
Реєстрація
06.04.18
Місто
Луцк
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Не вірю, що Сосєдку закриють.
ну раз Алёнка Шевцова не договорилась с паном Пышным, то и Саседку могут подвинуть.
(теперь Витя "пасечник" останется без зп)

наверно девочки часто баловались мискодингом)

ждем отзыв лицензии у ФК ЛЕО (платежная истема LEO, бывшая ФК Леогейминг Пей ) - где-то в углу тихо хихикает Глобалмани ))

"Контрольный" по ФК "Лео"/экс-леогейминг (топ-5 платежных систем страны). Так что перебои с платежами ibox это не конец.
⚡️Зеленский ввел санкции против ряда букмекерских компаний, которые связаны с РФ. Соответствующий указ обнародован на сайте ОП.

В список, попали ТОВ «Париматч», Финансовая компания «Лео», «ПокерматчUA».

Непосредственно российские букмекерские конторы «Спортбет», «Бетсити», «Матчбет» «Букмекерская контора «Пари», «Марафон» «БК "Олимп».

Также под санкции попал российский оператор государственных лотерей «Спортлото».

Инсайдер UA | Подписаться

З.Ы. Sportbank тоже завязан как-то на Parimatch через одного из своих основателей Nick Izmaylov, который долгое время трудился в упомянутой конторе.

З.Ы.Ы. Sportbank и Leogaming регулярно были спонсорами киберспортивных соревнований и активно вливались в раскрутку некоторых своих команд. Так что кто-то может и не получить гонорары за игру.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: fnm
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Вітаємо всіх з початком виплат фондом гарантування з 24.03.23, тобто сьогодні
Post automatically merged:

За п'ять хвилин через додаток приват виплатив без комісії, на карту для виплат. Через спілкування у чаті додатку.
ПУМБ також через додаток можно отримати, зарахування миттєво
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
У кого застрягли кошти в Айбоксі, почалися виплати фондом гарантування з 24.03.23, тобто з сьогодні
 
Зверху