Реєстрація
11.12.17
Місто
Запоріжжя
Реєстрація
27.01.16
Місто
Днепропетровск
Давно ли Mastercard Identity Check появился в IDEA ? Реакция на любой текст при o.card - ошибка 403. Тем временем прилетает 3DSecure, который вводить то и некуда...
Было то же самое, звонком на горячую линию пару дней назад это починили - поменяли настройку по карте, чтоб не было identity check
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запоріжжя
Давно ли Mastercard Identity Check появился в IDEA ? Реакция на любой текст при o.card - ошибка 403. Тем временем прилетает 3DSecure, который вводить то и некуда...
Было то же самое, звонком на горячую линию пару дней назад это починили - поменяли настройку по карте, чтоб не было identity check
теж прибрали, але й провели додаткову "авторизацію" та на майбутне зробили "embossed" текст :) O.CARD
 
  • Wow
Реакції: webb
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
Завлекуха, 1-й месяц, а дальше все печально... :bayan:
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Давно ли Mastercard Identity Check появился в IDEA ? Реакция на любой текст при o.card - ошибка 403. Тем временем прилетает 3DSecure, который вводить то и некуда...
Было то же самое, звонком на горячую линию пару дней назад это починили - поменяли настройку по карте, чтоб не было identity check
теж прибрали, але й провели додаткову "авторизацію" та на майбутне зробили "embossed" текст :) O.CARD
Спасибо что осветили этот вопрос, тоже столкнулся. Решили таким же способом. Но форум сэкономил мне время, т.к. я знал "куда копать"
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Прикольно, що у них тепер є mcc і 1 числа виплачують кеш. Проте у мене сума не сходиться на пару гривень і жодна сума не підходить під цю різницю 🥴
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Прикольно, що у них тепер є mcc і 1 числа виплачують кеш. Проте у мене сума не сходиться на пару гривень і жодна сума не підходить під цю різницю 🥴
Сформував заявку через чат (уже не посилають на відділення). Крістіна там чемна і уважна, не як Ірина.
Звертаю вашу увагу на глюк нових бонусів кешбеку: якщо скласти суму кешбек за березень, вона математично не відповідає сумі виплаченого кешу (у мене 0.98 грн).
Повернення операції, а відповідно і мінус бонусів відбувається так ніби ви купили їх за власні, не з кл. Тобто, приміром, купили за 0.5% кешбеку, повернули товар, а мінус кешбеку іде уже 2%. До того, у мене купівлю товару у попередньому місяці взагалі не врахували у загальну суму виплаченого кешу, бо майже від разу повернув.
Від березня є можливість отримати від оператора копію нарахування бонусів по операціям.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Якщо при сплаті онлайн процесинг у вас вимагає ім'я на карті (якого нема), потрібно вписати O CARD, для власників о'карти.
Может из-за этого дополнительно запроса, может еще из-за чего, но у меня на некоторых сайтах в последнее время не удается оплатить O.Картой. Скорее, конечно, не из-за него, потому что на каком-то сайте даже через Gpay не дало оплатить. Уже раза 3 попадал: перевожу на карту деньги для оплаты (как правило, у меня кредитные выбраны почти до 0), а потом облом с оплатой.
 
  • Sad
Реакції: idea

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Страховка. Причем ни на сайте, ни по телефону об этом ни слова. Даже дефачка в банке толком не знала условий этой страховки.

Від березня є можливість отримати від оператора копію нарахування бонусів по операціям.
Як тобі це вдалося? Вчора буцав сапів у вайбері, сказали "розшифровка тільки з паспортом-кодом у відділенні, в нас такої можливості немає"
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Как Идея реагирует на физиков без ИНН?
Ранее были проблемы с софтом.
 
Зверху