Застосунок «iT Phone» — інтернет-телефон

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
«iT Phone» — це мобільний застосунок, який служить для якісних дзвінків через Інтернет (а також є можливість приймати й відправляти SMS). Інсталювавши його ви отримуєте український мобільний номер і можливість здійснювати інтернет-дзвінки на будь-які телефонні номери абонентів, навіть тим, хто його не інсталював.​

1. Для чего мне приложение?
С «iT Phone» вы можете звонить с номера Интертелеком (виртуального или существующего) и принимать на него звонки с любого мобильного или стационарного телефона в любой точке мира при наличии интернета.

2. Что мне нужно сделать чтобы начать?
  • Скачайте приложение для своего телефона
  • Зарегистрируйтесь на email или телефон
  • Подключите новый или существующий номер Интертелеком используя пункты формы
3. Как проверить баланс на номере?
Набрать комбинацию *7501 и нажать клавишу вызова

4. Почему мне не приходят реквизиты SIP?
Тариф ITPhone Start доступен только для использовании в приложении «iT Phone». Все настройки происходят в приложении автоматически , после оформления номера, вам ничего не нужно делать вручную.

5. Какая абонплата по ITPhone Start?
Абонплата по тарифу ITPhone Start — отсутствует. Стоимость услуги SIP — 1 ₴ в день использования или 20 ₴ за 30 дней.

6. Можно ли подключить свой существующий номер?
Да, для этого вам необходимо в форме заказа номера выбрать тип абонента "СУЩЕСТВУЮЩИЙ", подтвердить свой номер микровызовом (последние 4 цифры), после чего, на вашем номере активируется услуга SIP и номер будет автоматически добавлен в «iT Phone». Тарификация услуги SIP согласно вашему тарифу.

7. Почему я не могу сменить или сбросить пароль для ITPhone Start тарифа?
В приложение приходят автоматические настройки, нет необходимости сбрасывать что-либо включая пароль.

8. У меня работают исходящие вызовы, но входящие вызовы в ITPhone не поступают.
Возможно у вас не стоит переадресация всех входящих вызовов. Для этого вам необходимо набрать следующую комбинацию с «iT Phone»:
*7471 — установка переадресации всех входящих в «iT Phone»
*7470 — снятие переадресации (входящие будут поступать на SIM-карту, если у вас она есть).
Другие команды SIP-переадресации.

9. Мне не приходят SMS. Что делать?
Если вы существующий абонент (не ITPhone Start тариф), возможно вы добавляли свой номер вручную. Вам необходимо добавить свой номер через форму "онлайн подключение номера" выбрав пункт тип абонента "Существующий". После этого произойдет привязка «iT Phone» к номеру и вы начнёте получать SMS в «iT Phone».

10. На моём существующем номере дублируются SMS (в телефон и в «iT Phone»)
Так и должно быть. Но если на вашем телефоне не будет сети, но будет интернет Wi-Fi, SMS поступит только в «iT Phone».

11. Как мне совершать аудио-, видео-звонки бесплатно?
Для того чтобы совершать аудио и видео звонки с «iT Phone» на «iT Phone» бесплатно, необходимо, чтобы у человека, которому вы звоните, тоже был зарегистрирован ITPhone. В телефонной книге, те, у кого есть «iT Phone», показываются сверху и имеют значок статуса.

12. Как перенести номер с одного «iT Phone» на другой?
Ответ.

13. Как добавить в «iT Phone» существующий номер?
см. п. 2 сообщения

14. Как добавить в «iT Phone» номер, полученный во время теста и на который есть ID и пароль?
см. п. 1 сообщения

15. У меня вылетела ошибка "Что-то пошло не так..."
Возможная причина
Команды SIP-переадресации
Условия, при которых ежедневная абонплата за SIP не снимается.
 
Останнє редагування модератором:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Vesper якщо я нічого не плутаю, то зараз bip можна користуватись не маючи сім.
knedlyk його просуває в кожному топіку цього форуму, але від цього цей айтіфєн краще не працює
 
Ну там же в будь-якому випадку платити треба, навіть і без сімки.
А саме ж оплата, навіть найменша, для мене тепер недоступна.

Дуже добре що knedlyk ІТФ просуває, бо якби він мені не подарував нового номера, то не мав би я зараз зв'язку зі старими родичами, з якими взагалі жодного контакту не було з того часу, як ІТ мій старий номер знищив, а 094 від Задарми загнувся через неоплату.
ІТФон, до речі, набагато краще Задарми працює в усіх відношеннях.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Vesper, я мав справу з інтером та його підробками, коли вони тільки запустили звичайний сіп. Налаштував його родичам в Криму, а потім фахівці інтеру почали божеволіти. Спочатку вони ввели політику безпеки на 3 зʼєднання максімум, тому якщо у родичів відвалювавася інтернет і sip клієнт хотів відновити зʼєднання, то отримува блокування зі строни серверу. Потім вони ввели плату за зʼєднання 2 грн, але й цього виявилося недостатньо. Пішли ще далі та ввели окремі тарифи на дзвінки з іноземених ip, що унеможливило користування з окупованого Криму без впн. Тому нікому не раджу звʼязуватися з ними, навіть й задарма, тому як отримаєте тільки проблеми
До речі, було повідомлення, що скайп надає безкоштовні дзвінки в Україну
 
Так, добре пам'ятаю хаос із тією забороною на іноземні ІР та пошуком українських ВПНів... Але тоді ж було розмаїття альтернатив: не подобається ІТФ - бери ВіР чи Задарму.
Про Скайп знаю, але ж тут, окрім вихідних дзвінків, стоїть ще й завдання прийняти вхідний дзвінок з "бабусефону": а для того вже треба мати оплачуваний Скайп-номер, що тепер не є можливим.
Тож залишається лише ІТФ, гарний він чи ні. В таких обставинах і за нього Богу слава.

До речі, в телеграм-чаті ІТ мені таки вдалося вирішити проблему заміни контактного номеру для кодів підтвердження: вони вручну замінили номер для мікровикликів на мій власний, той самий, для котрого оформлений цей акаунт. І хоча тепер для прийому кодів треба буде мати встановлений ІТФ-додаток на другому резервному пристрої, але це в будь-якому разі краще, ніж чужу людину постійно смикати, просячи спіймати й повідомити код.
Хороші там хлопці у чаті сидять, вже відзвичаївся від такого сервісу, щоб нестандартну забаганку детально вирішували.
 
Тут не в тому потреба, щоб часто. Потреба в необхідності робити це самому. Що б не було потрібно щоразу, коли викине з додатку, чи перевстановлювати його, вичіпати людину по той бік фронту в будь-яку годину дня чи ночі, та просити її отримати та повідомити той клятий код.
В мене таке вже було (але не один тиждень, а кілька місяців) з віддаленним отриманням паролів від Приватбанку на київстарівську сім-пару, друга сімка якої котра лежала в неокупованого товарища. Він вголос не сказав, але я добре відчув, що смертельно настолюбенів я йому з тими кодами, та й самому набридло бомжом себе відчувати, постійно зі своїми проханнями.
Тому це питання чутливе.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
В мене таке вже було (але не один тиждень, а кілька місяців) з віддаленним отриманням паролів від Приватбанку на київстарівську сім-пару,
Каким боком КС, если речь про ИТ? Разве итфон не позволяет получения смс/звонка? Повторяю вопрос: зачем микровызов? Который нужен очень для исключительных моментов.
 
Какім же ще боком це ще детальніше пояснити...
КИЕВСТАР УПОМЯНУТ КАК ПРИМЕР АНАЛОГИЧНОЙ СИТУАЦИИ С НЕУДОБСТВОМ УДАЛЕННОГО ПОЛУЧЕНИЯ КОДОВ, КОТОРАЯ ИМЕЛА МЕСТО В 2015 ГОДУ, КОГДА ИТФОНА ЕЩЕ НЕ СУЩЕСТВОВАЛО И ПАРОЛЕЙ ПРИВАТА В МЕССЕНДЖЕРАХ НЕ СУЩЕСТВОВАЛО ТОЖЕ, И ПОТОМУ ПРИХОДИЛОСЬ ОСТАВИТЬ ФИНАНСОВУЮ СИМКУ ТОВАРИЩУ НА НЕОККУПИРОВАННОЙ ТЕРРИТОРИИ, ЧТОБЫ ОН ПОЛУЧАЛ ЭТИ КОДЫ И ОТПРАВЛЯЛ МНЕ ЧЕРЕЗ МЕССЕНДЖЕРЫ, ЧТО БЫЛО КРАЙНЕ НЕУДОБНО КАК ДЛЯ МЕНЯ, ТАК И ДЛЯ НЕГО.
Ну і повторюю відповідь: мені мікровиклик за останній тиждень знадобився сім чи вісім разів. Тому що я спочатку встановлював додаток, з помилками, і доводилося повторювати підключення кілька разів, а потім мене викинуло з додатку, і я через телеграм-чат відновлював доступ, зі спробами зміни контактного номеру та встановленням переадресації, і тому знов довелося кілька разів вводити. І мені довелося кожного разу, точно як тоді з Київстаром, звертатися за кодом до кнедлика, чий номер був встановлений в акаунті як контактний, і невздовзі це стало забагато як для кнедлика, так і для мене.
Але телеграм-підтримка зробила мені добро, бо занмінила в акаунті контактний номер кнедлика на мій власний номер, і тепер я не смикатиму його в тому випадку, якщо мені знов знадобиться код. Тепер буду приймати цей код на резервний девайс, де теж установлено ІТФон з тим самим номером.

Може, звісно, наступні 15 років мені цей мікровиклик/дзвінок підтвердження/код більш не знадобиться і все працюватиме стабільно, але абасновивать, навіщо користувачу номера потрібна можливість самостійного контроля кодів та дзвінків підтвердження для управління ним - це ж трохе дивно, я так гадаю...
 
:D Віталіку не сподобалося що я відв'язав акаунт від телефона knedlyka тож він влупив мені за це палець вниз :D він хтів щоб knedlyk завжди розплачувався за свій добрий вчинок, повідомляючи мені мої коди зі свого телефона протягом наступних 15 років :D
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Vesper він хотів власноруч тобі їх повідомляти
 
Та я й не проти! Але ж випадок з Київстаром навчив колись, що не можна товариша постійно експлуатувати для отримання кодів, бо через півроку йому це знадоїсть, і залишисcя як без кодів, так і без товариша :D
Тож ні, все сам, хоч Віталік цього й не схвалив.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Vesper я ж казав, цього комрада з 07 року знаєш, але не зазивався. Та ще й капсом наїхав.

Цікаво, що реєстрація його була в 09 році, але може я чого не знаю
 
Останнє редагування:
Та знаю я тебе, ти гарний хлопець і цінний спец з питань Інтера Я до тебе спочатку звернутись хотів, коли мене в ІТФ заблокувало, але в телеграмі швидко все вирішилось. Капс - то так, це я балясничаю у відповідь на дивно різкі запитання.
Але справді: чому я не мусив заміняти контактний номер Кнедлика в акаунті на свій? Ну, може, й не скоро знов знадобиться той код, але все одно ж краще, ніж людину своїми кодами й проблемами вантажити.
Тим паче що він мені надав єдиний та останній український номер, котрий тепер маю. Тож мушу совість мати.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Я до тебе спочатку звернутись хотів
Когда угодно, чем смогу тем помогу всегда. Я просто не понял причины столь частых микровызовов, поэтому и задал вопрос. Надеюсь что друг друга поняли)
 
То й чудово)))
Дякую - можливо й доведеться ще звертатися...

Я б не переймався дуже з тими мікровикликами й кодами, але цей номер - останній та єдиний з десятків українських номерів що я мав починаючи з першого у 1999, і іншого я придбати вже не зможу, якщо втрачу цей. Через той СВІФТ я вже втратив багацько своїх старих номерів (але хайби - москалі, сподіваюся, втрачають через це більше). Тож я трохе такий, стривожений щодо всіх моментів, пов'язаних з його контролем, збереженням та можливістю відновлення.
 

avery

Заблокирован
Реєстрація
18.01.21
Місто
Киев
Телефон
MEIZU 16X
На айос вполне себе отправляет код активации на email,для свою проблему решил именно так.
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Інтер вирішив розігнати всіх кто залишився на ITPhone-і, а нових абонентів тупо кидає.
Підключив сьогодні діду новий номер, п'ять дзвінків (безрезультатних) до посольство і номер заблоковано.
Саппорт вимагає персоналізації абонента.
І ніби - не проблема, але письмову вимогу - не надають, а просять щось надіслати на електронну пошту
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Інтер вирішив розігнати всіх кто залишився на ITPhone-і, а нових абонентів тупо кидає.
Підключив сьогодні діду новий номер, п'ять дзвінків (безрезультатних) до посольство і номер заблоковано.
Саппорт вимагає персоналізації абонента.
І ніби - не проблема, але письмову вимогу - не надають, а просять щось надіслати на електронну пошту
Та давно блин это зверство. Еще с марта началось и продолжается. После восстановления может повторится, какой-то непонятный бред.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Інтер вирішив розігнати всіх кто залишився на ITPhone-і, а нових абонентів тупо кидає.
Підключив сьогодні діду новий номер, п'ять дзвінків (безрезультатних) до посольство і номер заблоковано.
Саппорт вимагає персоналізації абонента.
І ніби - не проблема, але письмову вимогу - не надають, а просять щось надіслати на електронну пошту
треба сфоткатися з паспортом вашому дідусеві та надіслати фотку на підтримку Інтера через телеграм
 
Зверху