Застосунок «iT Phone» — інтернет-телефон

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
«iT Phone» — це мобільний застосунок, який служить для якісних дзвінків через Інтернет (а також є можливість приймати й відправляти SMS). Інсталювавши його ви отримуєте український мобільний номер і можливість здійснювати інтернет-дзвінки на будь-які телефонні номери абонентів, навіть тим, хто його не інсталював.​

1. Для чего мне приложение?
С «iT Phone» вы можете звонить с номера Интертелеком (виртуального или существующего) и принимать на него звонки с любого мобильного или стационарного телефона в любой точке мира при наличии интернета.

2. Что мне нужно сделать чтобы начать?
  • Скачайте приложение для своего телефона
  • Зарегистрируйтесь на email или телефон
  • Подключите новый или существующий номер Интертелеком используя пункты формы
3. Как проверить баланс на номере?
Набрать комбинацию *7501 и нажать клавишу вызова

4. Почему мне не приходят реквизиты SIP?
Тариф ITPhone Start доступен только для использовании в приложении «iT Phone». Все настройки происходят в приложении автоматически , после оформления номера, вам ничего не нужно делать вручную.

5. Какая абонплата по ITPhone Start?
Абонплата по тарифу ITPhone Start — отсутствует. Стоимость услуги SIP — 1 ₴ в день использования или 20 ₴ за 30 дней.

6. Можно ли подключить свой существующий номер?
Да, для этого вам необходимо в форме заказа номера выбрать тип абонента "СУЩЕСТВУЮЩИЙ", подтвердить свой номер микровызовом (последние 4 цифры), после чего, на вашем номере активируется услуга SIP и номер будет автоматически добавлен в «iT Phone». Тарификация услуги SIP согласно вашему тарифу.

7. Почему я не могу сменить или сбросить пароль для ITPhone Start тарифа?
В приложение приходят автоматические настройки, нет необходимости сбрасывать что-либо включая пароль.

8. У меня работают исходящие вызовы, но входящие вызовы в ITPhone не поступают.
Возможно у вас не стоит переадресация всех входящих вызовов. Для этого вам необходимо набрать следующую комбинацию с «iT Phone»:
*7471 — установка переадресации всех входящих в «iT Phone»
*7470 — снятие переадресации (входящие будут поступать на SIM-карту, если у вас она есть).
Другие команды SIP-переадресации.

9. Мне не приходят SMS. Что делать?
Если вы существующий абонент (не ITPhone Start тариф), возможно вы добавляли свой номер вручную. Вам необходимо добавить свой номер через форму "онлайн подключение номера" выбрав пункт тип абонента "Существующий". После этого произойдет привязка «iT Phone» к номеру и вы начнёте получать SMS в «iT Phone».

10. На моём существующем номере дублируются SMS (в телефон и в «iT Phone»)
Так и должно быть. Но если на вашем телефоне не будет сети, но будет интернет Wi-Fi, SMS поступит только в «iT Phone».

11. Как мне совершать аудио-, видео-звонки бесплатно?
Для того чтобы совершать аудио и видео звонки с «iT Phone» на «iT Phone» бесплатно, необходимо, чтобы у человека, которому вы звоните, тоже был зарегистрирован ITPhone. В телефонной книге, те, у кого есть «iT Phone», показываются сверху и имеют значок статуса.

12. Как перенести номер с одного «iT Phone» на другой?
Ответ.

13. Как добавить в «iT Phone» существующий номер?
см. п. 2 сообщения

14. Как добавить в «iT Phone» номер, полученный во время теста и на который есть ID и пароль?
см. п. 1 сообщения

15. У меня вылетела ошибка "Что-то пошло не так..."
Возможная причина
Команды SIP-переадресации
Условия, при которых ежедневная абонплата за SIP не снимается.
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Вот такую инструкцию нашел, но тут через ІТ Маркет. https://itmarket.com.ua/ru/page/kak-podklyuchit-nomer-intertelekom
Может, у кого-то есть другая или кто-то может пошагово объяснить что делать после установки приложения на смартфон.
А там нема нічого складного. Встановлюй ІТ-Фон і заповнюй поля, які там вимагають заповнити. Що не ясно - пиши, якось допоможемо.
 
  • Like
Реакції: Shir
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
raptor, оно у него для покупки требует укр номер. Чтобы купить укр номер, нужен укр номер, в этом парадокс, и об этом было мое "письмо" тогда)
У меня есть укр номер уже 20 лет до сих пор работает, но не в Крыму. Если можно без ІТ Маркета зарегистрировать номер в ИТ-Фоне то вообще супер. Но я нигде не могу найти инструкцию как это сделать.
Вот такую инструкцию нашел, но тут через ІТ Маркет. https://itmarket.com.ua/ru/page/kak-podklyuchit-nomer-intertelekom
Может, у кого-то есть другая или кто-то может пошагово объяснить что делать после установки приложения на смартфон. Только смски мне на мой водафон в Крым не придут, тут вообще укр связь ни одна не работает. ИТ-Фон - единственный выход. Мне с суда должны звонить из Киева.
Вам для дзвінків чи для покупок на ІТ маркеті? Якщо перше, то встановіть ІТФон, зареєструйте через мейл, далі авторизуйтеся, перейдіть до Меню-Підключені номери, клацніть (+) та додайте номер ІТФону. З вас спишуть 30 грн. Чи є у вас можливість сплатити банківською карткою?
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
raptor, оно у него для покупки требует укр номер. Чтобы купить укр номер, нужен укр номер, в этом парадокс, и об этом было мое "письмо" тогда)
У меня есть укр номер уже 20 лет до сих пор работает, но не в Крыму. Если можно без ІТ Маркета зарегистрировать номер в ИТ-Фоне то вообще супер. Но я нигде не могу найти инструкцию как это сделать.
Вот такую инструкцию нашел, но тут через ІТ Маркет. https://itmarket.com.ua/ru/page/kak-podklyuchit-nomer-intertelekom
Может, у кого-то есть другая или кто-то может пошагово объяснить что делать после установки приложения на смартфон. Только смски мне на мой водафон в Крым не придут, тут вообще укр связь ни одна не работает. ИТ-Фон - единственный выход. Мне с суда должны звонить из Киева.
Вам для дзвінків чи для покупок на ІТ маркеті? Якщо перше, то встановіть ІТФон, зареєструйте через мейл, далі авторизуйтеся, перейдіть до Меню-Підключені номери, клацніть (+) та додайте номер ІТФону. З вас спишуть 30 грн. Чи є у вас можливість сплатити банківською карткою?
Там кажуть що є номер і його хочуть підключити, але тоді вилазить декілька проблем - найперше треба ІТ Фон зареєструвати - а це дзвінок для 4-х цифр,- не факт що він зареєструється на номер іншої країни( хоч тут вроді би є реєстрація на мило), по друге - йому треба сплатити а/п, потім в ІТ Фоні створити нове підключенні з існуючим номером, внести номер, а це знову дзвінок для коду з 4-х цифр. По дебільному звичайно зроблено. Я щоб це провернути робив переадресацію в АССА на укр номер, оримував туди дзвінок з 4-ма цифрами. А якщо людина за кордоном і немає укр номера? Краще вже тоді брати новий номер по інструкції knedlyk, але як на мене то якщо новий номер- то вже ліпше БІП-овський Лайфсел віртуальний,-немає тих танців з будном, єдине, що немає СМС.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
але як на мене то якщо новий номер- то вже ліпше БІП-овський Лайфсел віртуальний,-немає тих танців з будном, єдине, що немає СМС.
Не краще. Там не працюють смс. А Shir хоче приймати смс. Для цього й потрібен йому укр. номер.

Post automatically merged:

Там кажуть що є номер і його хочуть підключити, але тоді вилазить декілька проблем - найперше треба ІТ Фон зареєструвати - а це дзвінок для 4-х цифр,- не факт що він зареєструється на номер іншої країни( хоч тут вроді би є реєстрація на мило),
От, якраз, для таких випадків і існує реєстрація на мило. І вона працює.
Post automatically merged:

по друге - йому треба сплатити а/п, потім в ІТ Фоні створити нове підключенні з існуючим номером, внести номер, а це знову дзвінок для коду з 4-х цифр. По дебільному звичайно зроблено. Я щоб це провернути робив переадресацію в АССА на укр номер, оримував туди дзвінок з 4-ма цифрами. А якщо людина за кордоном і немає укр номера?
Для цього й існує можливість придбати новий укр номер в ІТ-Фоні.
А в загальному - так, щоб підключити до ІТ-Фона вже існуючий номер, то треба отримати дзвінок на нього. В такому випадку, можна взяти віртуальний номер Біп від Лайфа за 1 грн, і встановити на нього переадресацію із свого існуючого номера ІТ. І вже після цього можна підключати існуючий номер до ІТ-Фона. Але в будь-якому випадку, треба мати укр банківську картку (або якусь іншу, яка підійде), щоб купити номер Біп за 1 грн, та й свій номер ІТ, час від часу треба поповнювати.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Shir

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Подал Заявку на тариф за 35 грн City (лояльный), звонил с СИПа *750. Результат 14.01.21. Сейчас АП - 50 грн, номеру более 8 лет.

А это как так? Можно подавать заявку на переход в этот тариф?
Сказал о дороговизне и желании закрыть Контракт.
 

Vus

Реєстрація
11.02.14
Місто
Киев
От, якраз, для таких випадків і існує реєстрація на мило. І вона працює.
Був у вересні за кордоном, хотів підключити ІТ-фон (будучи там). Тому був варіант тільки через мило, і це не працювало. Пробував кілька разів, плюнув і зареєструвався вже по приїзді в Україну, через телефон.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
От, якраз, для таких випадків і існує реєстрація на мило. І вона працює.
Був у вересні за кордоном, хотів підключити ІТ-фон (будучи там). Тому був варіант тільки через мило, і це не працювало. Пробував кілька разів, плюнув і зареєструвався вже по приїзді в Україну, через телефон.
Не можу знати, чому в тебе не працювало, а в мене працює. Я кілька номерів на мило зареєстрував.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Не можу знати, чому в тебе не працювало
Не приходило повідомлення на вказану адресу пошти (у мене на Yahoo).
Заведи собі якусь скриньку на Gmail для таких і подібних потреб. В мене на Gmail завжди код приходть.
 
Реєстрація
10.01.21
Місто
Kyiv, Geroev Stalingrada 55
Дякую. У мене спрацювало.
пошагово пишу:
устанавливаем приложение IT Phone от интертелекома с Google Play используя ВПН (например Hola для Крыма). После установки
выбираем меню внизу - Подключенные номера - Intertelecom, Ukraine - Приобрести номер телефона - выбираем себе номер - оплачиваем картой (я платил долларовой Визой краснодарского банка, насчет Мира не знаю, у меня ее нет)
Post automatically merged:


Теперь такой вопрос: как сделать переадресацию с моего номера в водафон, который в Крыму вообще не работает, на этот Інтеретекомовский номер телефона?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Теперь такой вопрос: как сделать переадресацию с моего номера в водафон, который в Крыму вообще не работает, на этот Інтеретекомовский номер телефона?
Мабуть, ніяк, як окрім того, що поїхати поближче до кордону із Херсонською обл., і зловити там покриття укр. Водафона. Або - переїхати через міст і зареєструвати укр. сімкарту в роумінгу мережі рос. МТС.
 
Реєстрація
10.01.21
Місто
Kyiv, Geroev Stalingrada 55
Теперь такой вопрос: как сделать переадресацию с моего номера в водафон, который в Крыму вообще не работает, на этот Інтеретекомовский номер телефона?
Мабуть, ніяк, як окрім того, що поїхати поближче до кордону із Херсонською обл., і зловити там покриття укр. Водафона. Або - переїхати через міст і зареєструвати укр. сімкарту в роумінгу мережі рос. МТС.
Я зміг. Переадресацію можливо зробити у техпідтримкі на My Vodafone алє щоб зайті туди треба знаті puk-код своєї сімки. бо смс не доходят
Post automatically merged:

але як на мене то якщо новий номер- то вже ліпше БІП-овський Лайфсел віртуальний,-немає тих танців з будном, єдине, що немає СМС.
Не краще. Там не працюють смс. А Shir хоче приймати смс. Для цього й потрібен йому укр. номер.

Post automatically merged:

Там кажуть що є номер і його хочуть підключити, але тоді вилазить декілька проблем - найперше треба ІТ Фон зареєструвати - а це дзвінок для 4-х цифр,- не факт що він зареєструється на номер іншої країни( хоч тут вроді би є реєстрація на мило),
От, якраз, для таких випадків і існує реєстрація на мило. І вона працює.
Post automatically merged:

по друге - йому треба сплатити а/п, потім в ІТ Фоні створити нове підключенні з існуючим номером, внести номер, а це знову дзвінок для коду з 4-х цифр. По дебільному звичайно зроблено. Я щоб це провернути робив переадресацію в АССА на укр номер, оримував туди дзвінок з 4-ма цифрами. А якщо людина за кордоном і немає укр номера?
Для цього й існує можливість придбати новий укр номер в ІТ-Фоні.
А в загальному - так, щоб підключити до ІТ-Фона вже існуючий номер, то треба отримати дзвінок на нього. В такому випадку, можна взяти віртуальний номер Біп від Лайфа за 1 грн, і встановити на нього переадресацію із свого існуючого номера ІТ. І вже після цього можна підключати існуючий номер до ІТ-Фона. Але в будь-якому випадку, треба мати укр банківську картку, щоб купити номер Біп за 1 грн, та й свій номер ІТ, час від часу треба поповнювати.
не обовязково українську. можно будь яку visa чи mastercard
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я зміг. Переадресацію можливо зробити у техпідтримкі на My Vodafone алє щоб зайті туди треба знаті puk-код своєї сімки. бо смс не доходят
О, круто! Буду знати. Не думав, що так можна...
Post automatically merged:

не обовязково українську. можно будь яку visa чи mastercard
Та ясно. Я мав на увазі, що кримськими картками не вдасться поповнити, а російськими, чи будь-якими іншими, іноземними, - можна.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Теперь такой вопрос: как сделать переадресацию с моего номера в водафон, который в Крыму вообще не работает, на этот Інтеретекомовский номер телефона?
Мабуть, ніяк, як окрім того, що поїхати поближче до кордону із Херсонською обл., і зловити там покриття укр. Водафона. Або - переїхати через міст і зареєструвати укр. сімкарту в роумінгу мережі рос. МТС.
Я зміг. Переадресацію можливо зробити у техпідтримкі на My Vodafone алє щоб зайті туди треба знаті puk-код своєї сімки. бо смс не доходят
Post automatically merged:

але як на мене то якщо новий номер- то вже ліпше БІП-овський Лайфсел віртуальний,-немає тих танців з будном, єдине, що немає СМС.
Не краще. Там не працюють смс. А Shir хоче приймати смс. Для цього й потрібен йому укр. номер.

Post automatically merged:

Там кажуть що є номер і його хочуть підключити, але тоді вилазить декілька проблем - найперше треба ІТ Фон зареєструвати - а це дзвінок для 4-х цифр,- не факт що він зареєструється на номер іншої країни( хоч тут вроді би є реєстрація на мило),
От, якраз, для таких випадків і існує реєстрація на мило. І вона працює.
Post automatically merged:

по друге - йому треба сплатити а/п, потім в ІТ Фоні створити нове підключенні з існуючим номером, внести номер, а це знову дзвінок для коду з 4-х цифр. По дебільному звичайно зроблено. Я щоб це провернути робив переадресацію в АССА на укр номер, оримував туди дзвінок з 4-ма цифрами. А якщо людина за кордоном і немає укр номера?
Для цього й існує можливість придбати новий укр номер в ІТ-Фоні.
А в загальному - так, щоб підключити до ІТ-Фона вже існуючий номер, то треба отримати дзвінок на нього. В такому випадку, можна взяти віртуальний номер Біп від Лайфа за 1 грн, і встановити на нього переадресацію із свого існуючого номера ІТ. І вже після цього можна підключати існуючий номер до ІТ-Фона. Але в будь-якому випадку, треба мати укр банківську картку, щоб купити номер Біп за 1 грн, та й свій номер ІТ, час від часу треба поповнювати.
не обовязково українську. можно будь яку visa чи mastercard
О, здорово! Радий, що у вас вийшло. Якщо вам треба буде потестити ІТФон, маякніть. Додам, що для форвардингу у вас має бути активна сімка та гроші на рахунку, оскільки вхідні на ВФ, які переадресовуватимуться на ІТ будуть сплачуватися в рахунок абонплати ВФ.
 
Останнє редагування:

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
knedlyk, как вы этим ИТфоном пользуетесь?
только что поставил для тестов на второй смарт, вырубил передачу данных, включил вайфай, скорость по спидтесту -- 35 мбит/с
качество звука в ИТфоне -- как в худшем варианте сельской телефонии в совецкие времена (много раз звонил на первый попавшийся номер, слушал автоответчик...)
андроид 5.1.1, версия айтифона 138.29.07 -- какая нашлась в репозитарии apkpure, т.к. гуглевая учетка на телефоне не подключена)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
андроид 5.1.1, версия айтифона 138.29.07 -- какая нашлась в репозитарии apkpure, т.к. гуглевая учетка на телефоне не подключена)
Если железо и система - хлам, то как можно кидать предъявы софту? :dash1:
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный

dead_astronaut

in space
Реєстрація
05.02.20
Місто
Київ
андроид 5.1.1, версия айтифона 138.29.07 -- какая нашлась в репозитарии apkpure, т.к. гуглевая учетка на телефоне не подключена)
Актуальная версия 3.14.12 от 14 дек 2020 https://apkcombo.com/ru-ua/apk-downloader/?q=smile.ringotel.it
Не факт, что заработает на столь древнем андроиде..
 

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
Если железо и система - хлам

телега -- работает норм...
Post automatically merged:

Не факт, что заработает на столь древнем андроиде..
не заработает, вот та, что стоит -- максимум для данного андроида (из доступного в том репозитарии)

upd:
2.jpg
 
Останнє редагування:
Зверху