izibank

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Останнє редагування:
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
а сколько времени прошло с момента заказа?
В субботу 5 сентября заказал. Так что сегодня только второй рабочий день после заказа.

я тоже не просил, но думал, что автоматом при активации начислят
Там при заказе отдельная кнопка заказа лимита была. Выше приводили вопросы, на которые нужно было ответить для регистрации заявки на лимит. Без этого, мне так кажется, лимит в принципе не установят.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Вот только как-то не спросил, когда это будет.
На протяжении недели ожидать карту в отделении. После её прихода прийдёт уведомление в приложении.
Это всё, что мне сказали.
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Склалося враження, що засновниця не зовсім розуміє що вона робить і для кого...
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
У Тигипко голова наверное закружилась, от того выхлопа, что он получил благодаря моно?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
У вас у всіх підписка на НВ і тільки я один не зміг прочитати повністю? Чи прочитали 2 речення і цього вистачило?
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
У вас у всіх підписка на НВ і тільки я один не зміг прочитати повністю? Чи прочитали 2 речення і цього вистачило?
У аина подписка, он выделил основное)
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Викладені ідеї мені сподобались.
Тепер зрозуміло, чому моно пішов з тазіка.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Викладені ідеї мені сподобались.
Які саме? Мене більше насторожило це:
В дальнейшем в izibank могут появиться и интеграции, как это реализовал «ПриватБанк»: покупка билетов, заказ такси, воды и другие дополнительные услуги.
Ось ця вся свистопляска це ж по суті сміття в додатку банка. Удачі їм з таким підходом:poop:
 
Реєстрація
12.09.09
Місто
Кременчуг
Телефон
Xiaomi Redmi 10 4/64GB
У изи отличительно только про сроки погашения в льготном периоде. Для получающих аванс-получку можно как то на этом сыграть, не гася в конце месяца (следующего за отчетным) а аж в начале следующего. Но...тут можно только сильнее увязнуть :). Возможно кредитных нальют проще и больше чем в ТАСе. Всё остальное - обычное. Но у каждого свои потребности конечно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ось ця вся свистопляска це ж по суті сміття в додатку банка. Удачі їм з таким підходом:poop:
Люди ще не покористувались, а вже все їм гімно...
1) не люблю партію ригуйонів, включно з моно, ізі, тасом і Тігіпком (зло може мати різні обличчя);
2) що таке банк - це перш за все зручність користування грошима. У моно у мене дві категорії з 1%. У ізі - усі з 1%. У моєму місті є відділення тас і власний термінал, у моно цього нема. А безкоштовне зняття і поповнення?
Єдиний плюс у моно перед усіма іншими банками це інтерфейс, проте це теж небезпека: хтось украде твій номер і виведе кошти.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Люди ще не покористувались, а вже все їм гімно...
Ну там ж написано "интеграции, как это реализовал «ПриватБанк»". На основі цього висновок. Квіти, пиво, вода і все подібне, що не має відношення до банку це по суті сміття. По крайній мірі для мене.
 
  • Like
Реакції: JKL
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Lorn, може й сміття, але ж ми не знаємо, як воно буде реалізовано. На даний момент, я у Приваті бачу лише картки і виписки, жодного сміття. Певно, усе сміття дуже добре заховане.
А от банка (сміття) у мене теж викликає роздратування, як і ховання кешбеку та білої карти.
 
Зверху