Kawoon — український месенджер для спільнот

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вийшло оновлення 1.23.0. Додали заплановані публікації.
Також тестова вебверсія застосунку тепер доступна трьома мовами: українською, англійською та иншою.
 
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
Вийшло оновлення 1.23.0. Додали заплановані публікації.
Також тестова вебверсія застосунку тепер доступна трьома мовами: українською, англійською та иншою.
а інша ця яка? російська?))
 
Реєстрація
31.03.12
Місто
Івано-Франківськ -> MTL (QC)
Вийшло оновлення 1.23.0. Додали заплановані публікації.
Також тестова вебверсія застосунку тепер доступна трьома мовами: українською, англійською та иншою.
а інша ця яка? російська?))
інша - це мова оригіналу... :)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вийшло оновлення 1.23.0. Додали заплановані публікації.
Також тестова вебверсія застосунку тепер доступна трьома мовами: українською, англійською та иншою.
а інша ця яка? російська?))
Польська та инша.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Прилетіло оновлення 1.24.1.

"Робимо все, щоб ви не загубили важливе: тепер створити пост можна з повідомлень в чаті групи! Просто виділяєте необхідне та зберігаєте як публікацію. Також виправили безліч помилок, включно з помилками при створенні запланованих публікацій та вибору міста в профілі."
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вийшло оновлення 1.23.0. Додали заплановані публікації.
Також тестова вебверсія застосунку тепер доступна трьома мовами: українською, англійською та иншою.
а інша ця яка? російська?))
А російськомовні українці, вони хто? Инші?

І до чого це тут? Ще дві мови стали доступні в інтерфейсі: польська та російська.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Прилетіло оновлення 1.25.3

"Додали компактний вигляд стрічки, щоб ви могли візуально знайти будь-який пост або оцінити чи цікава група. А ще тепер можна швиденько відповісти на повідомлення свайпом вліво. Продовжуємо активно працювати над помилками та покращеннями."
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Розробник випустив версію 1.29.1, в якій запровадили "красиві" посилання на групи, а також поліпшили взаємодію з користувачем.

Застосунок тепер позиціонує себе яко соціяльну мережу твого міста.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
knedlyk, дякую, зрозуміло! Але ж хотілося аби була така можливість, бо це якось з мого боку буде неетично "підставляти" майбутнього нового користувача. Буду чекати на апдейт.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, дякую, зрозуміло! Але ж хотілося аби була така можливість, бо це якось з мого боку буде неетично "підставляти" майбутнього нового користувача. Буду чекати на апдейт.
Маякну вам, як з'явиться ця функція. Я більше яко звичайний користувач, ще веду канал з моніторингу коронавірусу в Україні там же.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вийшла збірка 1.31.1.

"А ось і оновлення для користувачів мобільного інтернету! Тепер ви можете відключити автовідтворення відео та економити дорогоцінні мегабайти. Також додали функцію анонімних опитувань, щоб ви не соромились висловлювати свою думку. Як завжди продовжуємо роботу над помилками та покращеннями." - повідомляють розробники.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
прийшла обнова: станом на 17.11.2021 зайти в Кавун можна, вийти - ні. Молодці, продовжуйте з тим же натхненням!
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Зверху