rikky

ремонтник
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone Xr
Если нужны сушия то у меня есть несколько, использовать их не собираюсь и с радостью отдам.

idea

Известный пользователь
Місто
Бровари
Учора було смішно. Випадково потрапив до Сушії з баришнями. Кажу: о! У мене є сертифікати на знижку. Поліз. Упс! А скачати не можу. ("Упс! Шото пішло не так"). Операторка теж не змогла. Сказала, що направила до тех.відділу, другий день рішають...
Кому цікаво, туди можна ходити зі своїм алко.

AjvarD

Известный пользователь
Місто
Киев
Швидше сюди написати. було.
Треба буде створити пост з кодом лиш для тих, хто тут часто пише.

Poleg

Известный пользователь
Місто
Одесса
Вот действительно, в этой теме Ламоды и Сушии у всех как у дурака фантиков, могли бы барышень и накормить и приодеть.

idea

Известный пользователь
Місто
Бровари
Poleg, не було часу, можливості, бпжання сидіти в неті. Пішли на каву - вийшло як завше :)

AjvarD

Известный пользователь
Місто
Киев
Poleg, не було часу, можливості, бпжання сидіти в неті. Пішли на каву - вийшло як завше :)
Саме тому у мене комплект сертів в телефоні. Правда сушії там немає, але завдяки вам закину пару на всяк випадок.

• Like
Реакції: idea

idea

Известный пользователь
Місто
Бровари
Саме тому у мене комплект сертів в телефоні.
Та я взагалі ними не планував користуватись. Звідси облом.
А промокодов на скорую добробута после сушии у никого то нет :ROFLMAO:
До речі, спрингроли із сашимі із лосося були хороші і дівчинка нас ДУЖЕ добре обслуговувала. Єдине, що недоправлене усе було якесь (я, правда, не спеціаліст у квазі-японських кухнях). Але свіже.
=====
До речі, після Сушії ніколи себе погано не почував. А от після Канапи і після Муракамі - було. Після останньої мало богу душу не віддав. Після цього морепродукти не їм.

lipog

hide юзер
Місто
Вінниця
Може кому потрібен глово, знижка на 2 кави (-20%), 3 кави (-30%), пишіть пошту куди надсилати пдф і що потрібно. або завантажу на гугл диск і скину посилання.

Останнє редагування:

MASolomko

Да трам же тарарам!
Місто
Краматорськ
Телефон
LG V30S+ ThinQ
Безвозмездно отдам сертификаты:
Lamoda (-15 %) x2, OKKO-Pulls (3 грн/л балами Fisha на пальне Pulls), OKKO-кава (-200 грн на кавовий абонемент), OKKO-хотдог (-30 % на 3 хотдоги), Сушія (-100 грн) х3, Фокстрот-200 (-200 грн) х2. // Связь -- личка.

Причина: оновлено
Останнє редагування:

Карманник

антиолимпиец
Місто
Киев
отдам первому в личке
4 ГРН/Л БАЛАМИ FISHKA НА ПАЛЬНЕ PULLS ВІД АЗК "ОККО"
-20% НА 2 БУДЬ-ЯКИХ КАВИ ВІД ОККО
1 грн/л балами Fishka на пальне додатково до персональної пропозиції від ОККО

Останнє редагування:

idea

Известный пользователь
Місто
Бровари
Учора було смішно. Випадково потрапив до Сушії з баришнями. Кажу: о! У мене є сертифікати на знижку. Поліз. Упс! А скачати не можу. ("Упс! Шото пішло не так"). Операторка теж не змогла. Сказала, що направила до тех.відділу, другий день рішають...
Кому цікаво, туди можна ходити зі своїм алко.
Відзвітували, що полагодили. Проте, ще не качав.

allaliu

Известный пользователь
Місто
Чернигов
А если человек забыл промокод Фокстрота при онлайн заказе вбить? Примут его на кассе, когда придёт забирать заказ? Или фсё, поезд ушёл?

lipog

hide юзер
Місто
Вінниця
А если человек забыл промокод Фокстрота при онлайн заказе вбить? Примут его на кассе, когда придёт забирать заказ? Или фсё, поезд ушёл?
Можна ж відмінити замовлення, і знову замовити. Товар повертають, а тут все простіше.

allaliu

Известный пользователь
Місто
Чернигов
Можна ж відмінити замовлення, і знову замовити. Товар повертають, а тут все простіше.
Уже некогда

hooligan

Активный пользователь
Місто
Харків
Телефон
iPhone
Питання по сертифікату ЗНИЖКА 10 ГРН НА КАВУ ТА ХОТ-ДОГ В ОККО.
Один сертифікат на один хот-дог та каву чи можна одразу 2 таких комбо взяти і кожен по - 10грн???

Зверху