Реєстрація
23.07.21
Місто
Дніпро
Чи була у когось проблема, що після заповнення всіх даних(включаючи ІПН), пише про успішне отримання призу(сертифікат), але кнопка для завантаження не з'являється та як вирішується? :unsure:
 
Реєстрація
05.03.21
Місто
Херсон
Кто в курсе, можно ли восстановить доступ к кабинету Мастеркард Бильше, если нет доступа к номеру телефона, на который регистрировал этот кабинет в программе? Сама карта есть и активная. Просто когда-то давно привязывал, а номер телефона недоступен сейчас(
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Не відкладайте на завтра те, що можна профукати сьогодні. Колесу жити до 27-го числа. Але, в гарних традиціях містеркрада, останній день буде днем донатів і десяток.
 
Реєстрація
13.01.11
Місто
Запорожье
Выпал набор свечек, а потом в списке подарков сменилось на 10 (( И поле для ввода данных исчезло, только надпись осталась, что их надо ввести
У меня идентичная ситуация со свечами.
Но они уже второй раз выпали. В первый раз пару дней назад было без багов.
Подзвонила дівчина з мастер карт більше. Каже був сбій, не зарахувались призи. Тому каже пропонуєм вам печіво відправити, ви згодні? Потім подивився, дійсно другий набір свічок кудись подівся. Але думаю печіво буде краще ніж свічки. Сьогодні вже відправили.
 
Реєстрація
05.03.21
Місто
Херсон
Везет вам, мне никто не звонил
В последний день лучшая отдача от колеса, предыдущие 4 дня кроме десяток ничего не было. Видимо, все на закрытие оставили.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Кто-нибудь знает, карты ПУМБа Word debit какие баллы накапливают?
У програмі можуть брати участь всі держателі карток Mastercard від ПУМБ. Для преміальних карток Mastercard Platinum, World*, World Elite і World Black Edition діють ексклюзивні пропозиції та накопичуються золоті бали.

*Mastercard World PayPass Debit, випущена в рамках продукту всеКАРТА, не відноситься до умов по преміальним карткам.
 
Реєстрація
07.10.21
Місто
киев
Подзвонила дівчина з мастер карт більше. Каже був сбій, не зарахувались призи. Тому каже пропонуєм вам печіво відправити, ви згодні? Потім подивився, дійсно другий набір свічок кудись подівся. Але думаю печіво буде краще ніж свічки. Сьогодні вже відправили.
Мне, возможно, тоже звонили. Просто я редко отвечаю на левые номера.
НО сами прислали печенье вместо свечек, я даже форму заказа не заполнял (да её и не было:)).
 
Зверху