Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
По колишніх рівордівських картках насипають зараз тільки золоті монети, срібло в прольоті.
 
  • Like
Реакції: idea

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Mastercard втратив здоровий глузд. Гугл запропонував мені пароль - t6yfGRmxzug32U%. Я його ввів, але "Більше" написало, що пароль "не надійний". Прийшлось ще додавати символів... Це вже занадто, як на мене.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Панове, а хтось об'єднував тут картки двох акаунтів у "родину"?
Які там плюси ніби зрозуміло - можна витрачати чужі бали, а які мінуси?
Наскільки я розумію з коментів, які постили раніше, у випадках, коли кількість пропозицій лімітована "1 серт на 1 акк", об'єднані аккаунти визнаються, як 1. Тобто, система не дає можливості замовити 2 серти (по 1 на профіль), а лише один. Також, здається, бали на різних картках все одно не об'єднуються - якщо разом балів, начебто, вистачає, але на жодній картці немає достатньої суми, система не дозволить оформити сертифікат.
А де таке постили раніше? Бо я ніби теж щось таке бачив, а знайти не зміг.

І якщо бали не об'єднуються, то який тоді взагалі сенс?
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Mastercard втратив здоровий глузд. Гугл запропонував мені пароль - t6yfGRmxzug32U%. Я його ввів, але "Більше" написало, що пароль "не надійний". Прийшлось ще додавати символів... Це вже занадто, як на мене.
там просто баг на сторінці. З першого разу ніколи не вдасться зберегти пароль. Можна додати символи, або запросити у Гугла ще один пароль, або додати і видалити 1 символ, як тут вже радили.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Жду "ватсонсы"....когда нальют?
Пока неизвестно.
Может передумали запускать, а может в апреле запустят.
может станет традицией в первых числах месяца наливать что-то толковое?
Так а що не так з цією пропозицією? Не замовляється? Підвищений відсоток не нараховують?
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Панове, а хтось об'єднував тут картки двох акаунтів у "родину"?
Які там плюси ніби зрозуміло - можна витрачати чужі бали, а які мінуси?
Наскільки я розумію з коментів, які постили раніше, у випадках, коли кількість пропозицій лімітована "1 серт на 1 акк", об'єднані аккаунти визнаються, як 1. Тобто, система не дає можливості замовити 2 серти (по 1 на профіль), а лише один. Також, здається, бали на різних картках все одно не об'єднуються - якщо разом балів, начебто, вистачає, але на жодній картці немає достатньої суми, система не дозволить оформити сертифікат.
А де таке постили раніше? Бо я ніби теж щось таке бачив, а знайти не зміг.

І якщо бали не об'єднуються, то який тоді взагалі сенс?
Да , все верно. Если в сумме на двух картах достаточное количество баллов, но на каждой менее необходимой суммы, то баллы потратить нельзя. Проверено на Колесе и на последних сертификатах.

Итого, в Бильше отображается общая сумма баллов на всех картах, но ни как не общий баланс баллов для использования.


UPD: выходит , если на полочных/закрытых картах есть меньше 10 баллов, от они там навсегда останутся мёртвым грузом.
 
Останнє редагування:
  • Sad
Реакції: drmz
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
Жду "ватсонсы"....когда нальют?
Пока неизвестно.
Может передумали запускать, а может в апреле запустят.
может станет традицией в первых числах месяца наливать что-то толковое?
Так а що не так з цією пропозицією? Не замовляється? Підвищений відсоток не нараховують?
Это кешбек, должен быть ещё сертификат на 50 грн за 10 баллов.
Предупреждаю, что предложение на сертификат может появится в любой момент, - точная дата старта неизвестна, но не позднее мая июля.

P.S. Кешбек отображается в личном кабинете только после выплаты на карту.
 
Останнє редагування:

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
tab, осмелюсь поинтересоваться - а сертификаты Сільпо еще будут?
На данный момент нет в планах, но это на данный момент.

Сам бы не отказался, только вот серебрянных баллов маловато, все спустил на предыдущий сертификат, а золотые накапливаются только на одном акке.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Если в сумме на двух картах достаточное количество баллов, но на каждой менее необходимой суммы, то баллы потратить нельзя. Проверено на Колесе и на последних сертификатах.
Так а какой тогда смысл объединения???
 
  • Like
Реакції: drmz

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Так а що не так з цією пропозицією? Не замовляється? Підвищений відсоток не нараховують?
Чекаю саме на сертифікат :), щоби їм можна було сплатити частину вартості покупки.
Кешбек то добре, а ваучер ліпше)
Так першого числа вже були сертифікати Ватсонс, особисто я один забрав.
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: idea

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Только что получилось оформить ОККО на 100грн. А до того, даже в первый день, не давали.
 
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
Предложение сейчас неактивно, независимо от банка-эмитента или/и типа карты.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: gen
Зверху