yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Смысл тратить время на регистрацию, на д***ево с обменом 10 баллов на 5 баллов или на купоны на промо с всякой ерундой?
Разве что получить скидку на фастфуд с заправки или на билет в кино

Или сейчас есть обмен на что-то стоящее?
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
@c0rax, пакращення😉
Я теж не розумію, на що ви сподівались із 13 тисячами фантиків робити, результат від них такий самий, як і від 100 фантиків.
Можете там собі намалювати хоч і мільйон. Ось де дійсно можна добре використати бали, це mc rewards, але ж у вам там певно не десятками тисяч?
------
В любому випадку мастеру можна бути лиш вдячним за акції, що були, як то піци по 1грн, які люди замовляли пачками чи кешбек по 800 грн ні за що. По візі взагалі не було рівнозначної кількості акцій, пропозицій та обсягу подарунків. Про зручність користування мастерпасом, я взагалі мовчу.
Прикро, коли люди все це сприймають як належне, що вони це "заробили" і не оцінюють ситуацію адекватно.
Звісно, не виправдовую зникнення балів і відсутність роботи (не обов'язкового) сервісу, це дивно. Але ж усе хороше колись закінчується, по усім акціям. І звідкись ці гроші на виплату винагород треба брати, правда? А щедрість наших банків ви добре знаєте.
Як по Вашому зветься штука, що поки програма закрита бали нараховуються і зберігаються, а потім кидок і обман?
 
Останнє редагування:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
@c0rax, пакращення😉
Я теж не розумію, на що ви сподівались із 13 тисячами фантиків робити, результат від них такий самий, як і від 100 фантиків.
Можете там собі намалювати хоч і мільйон. Ось де дійсно можна добре використати бали, це mc rewards, але ж у вам там певно не десятками тисяч?
------
В любому випадку мастеру можна бути лиш вдячним за акції, що були, як то піци по 1грн, які люди замовляли пачками чи кешбек по 800 грн ні за що. По візі взагалі не було рівнозначної кількості акцій, пропозицій та обсягу подарунків. Про зручність користування мастерпасом, я взагалі мовчу.
Прикро, коли люди все це сприймають як належне, що вони це "заробили" і не оцінюють ситуацію адекватно.
Звісно, не виправдовую зникнення балів і відсутність роботи (не обов'язкового) сервісу, це дивно. Але ж усе хороше колись закінчується, по усім акціям. І звідкись ці гроші на виплату винагород треба брати, правда? А щедрість наших банків ви добре знаєте.
Як по Вашому зватися штука, що поки програма закрита бали нараховуються і зберігаються, а потім кидок і обман?
"Я вам ничего не должен"©
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я все ж таки думаю, що мастер зробить висновки з ваших скарг, беручи до уваги, що їхній айтішник чи менеджер тут пасеться. Поспостерігаємо...
-------
А взагалі, очікую масові самогубства у завтрашніх новинах тижня, які втратили цілі статки і бізнеси через закриття програми Більше, та масові скарги до НБУ і петиції до Зеленського і Спортлото про заборону цієї платіжної системи, яка кидає довірливих користувачів.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
@c0rax, пакращення😉
Я теж не розумію, на що ви сподівались із 13 тисячами фантиків робити, результат від них такий самий, як і від 100 фантиків.
Можете там собі намалювати хоч і мільйон. Ось де дійсно можна добре використати бали, це mc rewards, але ж у вам там певно не десятками тисяч?
------
В любому випадку мастеру можна бути лиш вдячним за акції, що були, як то піци по 1грн, які люди замовляли пачками чи кешбек по 800 грн ні за що. По візі взагалі не було рівнозначної кількості акцій, пропозицій та обсягу подарунків. Про зручність користування мастерпасом, я взагалі мовчу.
Прикро, коли люди все це сприймають як належне, що вони це "заробили" і не оцінюють ситуацію адекватно.
Звісно, не виправдовую зникнення балів і відсутність роботи (не обов'язкового) сервісу, це дивно. Але ж усе хороше колись закінчується, по усім акціям. І звідкись ці гроші на виплату винагород треба брати, правда? А щедрість наших банків ви добре знаєте.
Як по Вашому зватися штука, що поки програма закрита бали нараховуються і зберігаються, а потім кидок і обман?
"Я вам ничего не должен"©
То й не умнічай тут. Розумник знайшовся.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Змінилися умови участі карток у програмі Mastercard Більше: щоб ваша картка могла взяти участь у програмі, банк має її попередньо зареєструвати. Наразі, схоже, що банк, який випустив вашу картку, ще її не реєстрував. Будь ласка зверніться до свого банку, щоб дізнатися деталі. Ознайомитись з переліком банків, що підтвердили участь у програмі, можна за посиланням

Приватбанк, карта старая, ну бывает
 
Реєстрація
22.02.11
Місто
Харьков
@c0rax, пакращення
Я теж не розумію, на що ви сподівались із 13 тисячами фантиків робити, результат від них такий самий, як і від 100 фантиків.
Можете там собі намалювати хоч і мільйон. Ось де дійсно можна добре використати бали, це mc rewards, але ж у вам там певно не десятками тисяч?
------
В любому випадку мастеру можна бути лиш вдячним за акції, що були, як то піци по 1грн, які люди замовляли пачками чи кешбек по 800 грн ні за що. По візі взагалі не було рівнозначної кількості акцій, пропозицій та обсягу подарунків. Про зручність користування мастерпасом, я взагалі мовчу.
Прикро, коли люди все це сприймають як належне, що вони це "заробили" і не оцінюють ситуацію адекватно.
Звісно, не виправдовую зникнення балів і відсутність роботи (не обов'язкового) сервісу, це дивно. Але ж усе хороше колись закінчується, по усім акціям. І звідкись ці гроші на виплату винагород треба брати, правда? А щедрість наших банків ви добре знаєте.
Як по Вашому зветься штука, що поки програма закрита бали нараховуються і зберігаються, а потім кидок і обман?
Это называется вы не расходитесь и продолжайте пользоваться нашими картами пока мы думаем как вас кинуть!
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Звонил в Mastercard сказали что количество банков постоянно увеличиваеться и МОНО скоро будет в программе. Следите за новостями на сайте.
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Правекс теж не в переліку, але картку тільки що зареєстрували. Моно, Альфа й ТАС не реєструються ще.
 
Реєстрація
19.04.20
Місто
Kyiv & Lviv
Ранее начисленные балы будут восстановлены после прохождения повторной регистрации в программе вознаграждений «Mastercard Більше», так как они хранятся на серверах Вашего эмиссионного банка.
Мы бы простили вам (мастеркрад) потерянные балы: невыполненное обещание что балы будут начисляться и исчезнувшие карты и даже исчезнувшие банки из списка программы и длительный простой программы, но только в том случае, если бы вы хотя бы сделали условия программы более интересными, на что все мы надеялись. Фокстрот Розетка и ничего нового, ничего интересного, балы есть, а обменять - не на что. Туфта короче.
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Так ждем КОЛЕСО. У ребенка каникулы:balalayka:
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я к этому бильше как и к прочим программам лояльности отношусь ровно. Получится у меня урвать от них плюшку - хорошо. Нет - да и пес с ними, они со мной не дружить собирались, а деньги делать, что еще от них ожидать.
 
Реєстрація
20.05.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung D500
Подвязал УкрСиб гривну. А валютные не смог - не приходят СМС подтверждение
По гривневой карте балы восстановились, в период отпуска были начисления. Пока не на что менять...
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Змінилися умови участі карток у програмі Mastercard Більше: щоб ваша картка могла взяти участь у програмі, банк має її попередньо зареєструвати. Наразі, схоже, що банк, який випустив вашу картку, ще її не реєстрував. Будь ласка зверніться до свого банку, щоб дізнатися деталі. Ознайомитись з переліком банків, що підтвердили участь у програмі, можна за посиланням

Приватбанк, карта старая, ну бывает
Термін дії картки завершився.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Змінилися умови участі карток у програмі Mastercard Більше: щоб ваша картка могла взяти участь у програмі, банк має її попередньо зареєструвати. Наразі, схоже, що банк, який випустив вашу картку, ще її не реєстрував. Будь ласка зверніться до свого банку, щоб дізнатися деталі. Ознайомитись з переліком банків, що підтвердили участь у програмі, можна за посиланням

Приватбанк, карта старая, ну бывает
Термін дії картки завершився.
11/2021
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Змінилися умови участі карток у програмі Mastercard Більше: щоб ваша картка могла взяти участь у програмі, банк має її попередньо зареєструвати. Наразі, схоже, що банк, який випустив вашу картку, ще її не реєстрував. Будь ласка зверніться до свого банку, щоб дізнатися деталі. Ознайомитись з переліком банків, що підтвердили участь у програмі, можна за посиланням

Приватбанк, карта старая, ну бывает
Термін дії картки завершився.
11/2021
Дивно. В мене так писало для картки 04/20, картка ще дійсна, 3 місяці пообіцяли буде працювати. Там пропало багато балів. Інша --/21 нормально зареєструвалась.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Так а колесо будет? Или опять чет типа рол в подарок при заказе на 500 гривен?
 
Зверху