lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Хто знає сертифікати ватсонс і єва на кешбек одноразові, і потрібно кожного разу замовляти інший чи багаторазові? І десь можна побачити, що мені планують нарахувати кешбек
 

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Лучше уж 3000 вернуть оплату из прошлого на 240 гривны.
Мені це вже пізно. Може так і зробив би, бачив в людей по 12000 золотих, а в когось, можливо, ще більше, тільки не показують. Таких достатньо 10 учасників і я програв.
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
Сегодня пытался "отоварить" серт на 500 грн в заведении Борисова Любчик на Воздвиженке. Не получилось(. Администратор сказал, что этого кода нет у них в списках, посоветовал обращаться в Мастеркард...
Сертификат приобретён 1 сентября.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Сегодня пытался "отоварить" серт на 500 грн в заведении Борисова Любчик на Воздвиженке. Не получилось(. Администратор сказал, что этого кода нет у них в списках, посоветовал обращаться в Мастеркард...
Сертификат приобретён 1 сентября.
Вчера успешно отоварил 3 сентябрьских в "Охоте на овец".
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Сегодня пытался "отоварить" серт на 500 грн в заведении Борисова Любчик на Воздвиженке. Не получилось(. Администратор сказал, что этого кода нет у них в списках, посоветовал обращаться в Мастеркард...
Сертификат приобретён 1 сентября.
Вы спросили предварительно в ресторане или после обеда?

Лучше всего проверить серт в 1Еуроделивери. Если активируется - разактивируйте и идите в ресторан когда нужно.
Ну а если попали впросак с сертами - всегда можно попросить людей с реда одолжить и если вы проверенный человек на форуме - вад дадут, а вы потом вернете.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Замовив сертифікат Глово на перше замовлення. Дали промокод, а при додаванні у новому акаунті пише, що строк дії коду пройшов.
подтверждаю
Дзвоніть у мастеркард більше, залишайте завку на бракований промокод Глово. Після перевірки декілька днів, мені передзвонили і дали новий код.
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
Вы спросили предварительно в ресторане или после обеда?
...всегда можно попросить людей с реда одолжить и если вы проверенный человек на форуме - вад дадут, а вы потом вернете.
После обеда.

Ну это лишнее.) Необходимость доплатить 500 грн меня не разорила.)

Позвонил в МастерКард, составили заявку, обещали разобраться. Думаю, либо внесут этот код в список либо дадут другой - использую в следующий раз.

А за способ проверки кода спасибо!
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Може у когось є лишній Justin на відправку? Хочу купити 4 диски легкосплавних, 3 сертифікати є уже. Буду вдячний
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
ГеоргийК, думаю, вони просто вас обманули.
А навіщо?! Яка користь від такого обману адміністратору?
Я вірю в людей, якщо що. ;) І я ж не перший раз використовую такі коди. Просто помилка системи. Виправлять - скористаюсь пізніше.
Я досить частий клієнт ресторанів Борисова...
 
Реєстрація
17.12.20
Місто
Місто Сонця
У друга була точно така сама ситуація у Львові 3 вересня. Але він поки що нікуди не телефонував.
Post automatically merged:

Сегодня пытался "отоварить" серт на 500 грн в заведении Борисова Любчик на Воздвиженке. Не получилось(. Администратор сказал, что этого кода нет у них в списках, посоветовал обращаться в Мастеркард...
Сертификат приобретён 1 сентября.
 

Den.I.Am

Вечно молодой и пьяный..
Реєстрація
20.11.07
Місто
Харьков/Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
По поводу ланчей в ресторанах Борисова. Как оказалось, у каждого ресторана свои правила. Например, в Канапе и Любчике по сертификатам можно получить ланч только в будние дни днём. В Ватре и Охоте на овец без проблем сделали ланчи в субботу вечером)
 
Реєстрація
19.11.20
Місто
Киев
Перестал приходить СМС с кодом для входа. Пробовал уже несколько раз в разные дни, что можно сделать?
 
  • Sad
Реакції: drmz

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Зверху