Mastercard Rewards

Статус
Закрита.

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я не знаю, заправляюся тільки на ОККО, мені не прийшли.

Підтримка передзвонила і запропонували сертифікат ОККО або WOG на 100 грн як компенсацію.
Що сказали, коли відремонтують нарахування бонусів *3?
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Я не знаю, заправляюся тільки на ОККО, мені не прийшли.

Підтримка передзвонила і запропонували сертифікат ОККО або WOG на 100 грн як компенсацію.
Що сказали, коли відремонтують нарахування бонусів *3?
Я не запитав, забув... І сертифікат на пошту так і не прийшов. Почекаю до п'ятниці, якщо не прийде сертифікат - по ередзвоню, нагадаю і уточню коли буде працювати.
А взагалі щось останнім часом багато в ОТП косяків, треба подумати щодо інших варіантів.
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Кому цікаво про нарахування балів в ОТП - пару днів тому на пробу розрахувався картою на Ali в російській версії сайту і бали прийшли (до того завжди працював з англійською версією - мову знаю добре і не виникає "труднощів перекладу"). Сьогодні спробую ще раз, про результати відпишу.
Для всіх - зараз є акція на сертифікати Comfy - сертифікат на 500 грн за 4675 балів (знижка 30 %). Пише що можна взяти 3 сертифікати.
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Я не знаю, заправляюся тільки на ОККО, мені не прийшли.

Підтримка передзвонила і запропонували сертифікат ОККО або WOG на 100 грн як компенсацію.
Що сказали, коли відремонтують нарахування бонусів *3?
Я не запитав, забув... І сертифікат на пошту так і не прийшов. Почекаю до п'ятниці, якщо не прийде сертифікат - по ередзвоню, нагадаю і уточню коли буде працювати.
А взагалі щось останнім часом багато в ОТП косяків, треба подумати щодо інших варіантів.
Сертифікат так і не дали, але донарахували бали...
Подивіться в кого Автокард чи Вам також донарахували бали, не нараховані раніше за заправку.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
напомните пожалуйста по сертификатам ОККО :
1) какой их срок годности в теории и на практике ?
2) можно ли номинал разбивать на несколько заправок ?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
"З метою турботи про здоров`я клієнтів" з програми прибрали фізичні товари. Але залишили сертифікати. Чверть з яких - спортклуби і розважальні контори, які зараз закриті. Турбота найвищого рівня.
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
В Mastercard Rewards появились сертификаты на скидку в ОККО то ли на 30%, то ли на 200 грн. Нихрена не смог понять из описания. Если это серт на 200 грн, то при чём тут 30%? А если скидка 30%, то 200 грн это максимальная сумма? Или это скидка 30% на "покупку" сертификата за баллы ревордса, и, типа, обычная "цена" серта 2671 балл, а тут вам со скидкой?..
Скриншот:
OKKO.jpg
P.S. Короче, взял я этот сертификат. В нём нет ни слова о 30%, так что это просто 200 грн на покупку топлива, причём не баллами на Фишку, а деньгами!
 
  • Like
Реакції: webb

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
В Mastercard Rewards появились сертификаты на скидку в ОККО то ли на 30%, то ли на 200 грн. Нихрена не смог понять из описания. Если это серт на 200 грн, то при чём тут 30%? А если скидка 30%, то 200 грн это максимальная сумма? Или это скидка 30% на "покупку" сертификата за баллы ревордса, и, типа, обычная "цена" серта 2671 балл, а тут вам со скидкой?..
суть акции это цена со скидкой в баллах, правда ли там точно 30% не проверял
 
Статус
Закрита.
Зверху