Вибір банку для відкриття рахунку (платіжної картки) — фізособам

Продуктами яких банків найчастіше користуєтеся?

  • А-Банк

    Голосів: 29 28.4%
  • Банк Восток / БВР

    Голосів: 12 11.8%
  • Правекс Банк

    Голосів: 0 0.0%
  • ПриватБанк

    Голосів: 52 51.0%
  • ПУМБ

    Голосів: 35 34.3%
  • Ощадбанк

    Голосів: 10 9.8%
  • укргазбанк

    Голосів: 2 2.0%
  • ТАСкомбанк / izibank / sportbank

    Голосів: 33 32.4%
  • CONCORD bank / NEOBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • IdeaBank / O.Bank

    Голосів: 3 2.9%
  • KredoBank

    Голосів: 2 2.0%
  • Raiffeisen BANK

    Голосів: 8 7.8%
  • UKRSIBBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • Universal Bank / monobank

    Голосів: 64 62.7%
  • Інший банк

    Голосів: 15 14.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    102

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Для прикладу, Револют має гарантії до 100тис євро.
Беспредел с мониторингами и блокировками он тоже имеет?
Как повезет. Пополнял с двух карт постепенно суммарно на 11к евро - без проблем.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Для прикладу, Револют має гарантії до 100тис євро.
Беспредел с мониторингами и блокировками он тоже имеет?
Конечно, как и право отказать в обслуживании без указания причин.
Хотите надежно и с железными гарантиями - такие сервисы есть, только это не стоит 2 копейки, что резко понижает энтузиазм типичного свинорыла.
 
Реєстрація
14.03.15
Місто
Ужгород
а на який банк переходити після моно, щоб було +-зручно і цікавіші умови? Є якась універсальна відповідь?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Унгвар, универсальный совет иметь "колоду" карт разных банков. Я лично в текущих условиях "топлю" за вышеприведенный БВР ( совет полезен, если в Сильпо покупки делаешь). Пополнять легко, тратить легко, выводить легко, кэшбэк есть, "копилка" тоже - что еще надо?
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
универсальный совет иметь "колоду" карт разных банков
Мене навпаки таке не влаштовує: жаль витраченого часу і зусиль на те, щоб слідкувати за цим зоопарком аккаунтів і карток у різних банках, як і за умовами, які постійно змінюються. Вважаю, краще цю увагу витрачати на саморозвиток: так буде значно більше матеріальної користі. Зараз в мене тільки 2 банки: Приват - виключно для КЕП, а для всього решта - Моно. Єдине, що змусило б мене змінити основний банк, - це якщо б Моно скурвився до рівня, співставного із Приватом, тобто взагалі анулював би кешбек та/або почав стригти на комісію при операціях, які я часто виконую. А так не бачу сенсу. До того ж, користування додатком Моно - прекрасний юзер експірієнс: мав із чим порівняти (Кредо, Укрсиб і навіть той саймий Приват).
 
Реєстрація
14.03.15
Місто
Ужгород
Приват - виключно для КЕП, а для всього решта - Моно
В мене так само. Це як стандарт для нормального сучасного життя в Україні. Але моно за умовами вже більше йде від залучення клієнтів до заробітку. Це приват 2.0. Фінансовий стан заставляє задуматися. Назріло рішення заводити третю карту в колоді, поки не дуже розумію яку.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Скоріш Приват 3.0. Приват 2,0 - це А-банк
Нє, А-банк, то приват 0.5. Якось щось скопіювали, але кривенько хоч і схоже. А Моно переосмислили і викатили свій продукт крутіший і зручниший за приват у багатьох аспектах.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
а на який банк переходити після моно, щоб було +-зручно і цікавіші умови? Є якась універсальна відповідь?
Для чего собственно переходить?
Снятие без %, другие категории кб? Берите ПУМБ.
Но я вот собственно вопроса не понимаю, зачем при использовании банок куда то переходить, их можно пользовать хоть 2, хоть 20, это ж не номер телефона например...
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
а на який банк переходити після моно, щоб було +-зручно і цікавіші умови? Є якась універсальна відповідь?
Наверное только А-Банк и Приват. Частично ещё ПУМБ подойдёт и Forward (но у него связь с кацапским "Русским стандартом").
А-Банк и ПУМБ позволяют бесплатно кидать деньги по номеру карты (ПУМБ ещё и не наказывает за овердрафт! Это важно).
Forward ещё даёт неплохой % на остаток (9 на Пенсионной карте или 12 на обычной КОКО).
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Частично ещё ПУМБ подойдёт и Forward (но у него связь с кацапским "Русским стандартом").
... (ПУМБ ещё и не наказывает за овердрафт! Это важно).
Forward ещё даёт неплохой % на остаток (9 на Пенсионной карте или 12 на обычной КОКО).
Ну Форвард для человека, который судя по всему не хочет заморачиваться, так себе совет)))
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У мене приват для кеп, моно для зарплати і там основні гроші, і бвр це картка для спільних витрат з дівчиною + покупки в сільпо. (В неї так само). До війни в бвр було багато категорій кешбеку і було класно. Зараз по привичці так і залишили.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
bearing Можно ту же Пенсионку завести и там не придётся заморачиваться. Ну или обычную КОКО-карту, а для подстраховки в первый месяц сделать 10 покупок (или на сумму 3000 грн.).

Теперь поделюсь своим "зоопарком" банков и карт:
1. Приват. Зарплатная + старые УНИ и КДВ, ныне не используются - нет необходимости.
2. Monobank. Одна из основных.
3. А-Банк. Одна из основных.
4. ПУМБ. Дополнение к трём вышеуказанным. Для обнала денег без комиссии и в тот же день.
5. Forward. Дополнительная. Чисто ради % на остаток.
6. Альфа-банк. "Хамелеон" ради бесконечного льготного периода.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
bearing Можно ту же Пенсионку завести и там не придётся заморачиваться. Ну или обычную КОКО-карту, а для подстраховки в первый месяц сделать 10 покупок (или на сумму 3000 грн.).
Ещё следить за овердрафтом, остатком на счету и читать новости как их кашмарит СБУ.
Это я и называю - заморачиваться.
 
Зверху