Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Прислали на пошту після поповнення мобільного через особистий кабінет:
Ми помітили, що ви давно не поповнювали мобільний телефон в особистому кабінеті на сайті portmone.com. Тому ми підготували для вас приємний бонус – промокод XXXXXXXX, який дозволяє поповнювати мобільний без комісії протягом 3-х місяців.
Активувати промокод та поповнити мобільний можна в новому додатку Портмоне, а також на сайті portmone.com
Раніше ж можна було поповнювати свій номер без комісії без промокодів? Чи цей промокод дає змогу поповнювати будь-які мобільні без комісії?
Свій може і було безкоштовно (в мене чомусь це не спрацьовувало попри їх обіцянки), а промокод скоріш за все дає поповнювати на всі мобільні. У мене такий був за їх факап з "безкоштовними платіжками до 100 грн", котрі на ділі буди дише для переказів чи щось таке.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
А у меня в портмоне отвалилась киевская транспортная карта. Мол, нету такой карты, ноль поездок. Хотя карта вполне живая, сегодня заплатил за автобус нормально.
 

cgr

Реєстрація
14.08.12
Місто
Суми
В приват кешбек буде. Комісія 1 грн, якщо укладено договір з надавачем послуг, якщо не укладено - 3 грн комісія. Бали МКБ не нараховують. Оплачував з сайту приватбанк (не приват24) карткою восток. Тільки квитанцію потрібно одразу завантажити.
Друзі, чи вірно я зрозумів , що для отримання кешбеку з картою нью кард від укрсіббанку, треба зайти на next.privat24 , авторизуватися, прив"язати карту укрсиббанку і можна оплачувати мої шаблони комуналки з отриманням кешбеку на карту ньюкард після 16го числа?
 
Реєстрація
08.12.19
Місто
Киев
В приват кешбек буде. Комісія 1 грн, якщо укладено договір з надавачем послуг, якщо не укладено - 3 грн комісія. Бали МКБ не нараховують. Оплачував з сайту приватбанк (не приват24) карткою восток. Тільки квитанцію потрібно одразу завантажити.
Друзі, чи вірно я зрозумів , що для отримання кешбеку з картою нью кард від укрсіббанку, треба зайти на next.privat24 , авторизуватися, прив"язати карту укрсиббанку і можна оплачувати мої шаблони комуналки з отриманням кешбеку на карту ньюкард після 16го числа?
Так, все вірно. І не тільки через приват24, а і будь який онлайн сервіс. Взагалі, раджу правильно повиставляти ліміти на ньюкард, але в цій темі це буде оффтоп)
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Подскажите, портмоне на долго легло?
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Подскажите, портмоне на долго легло?
Проверил. Стоит "Портмоне".
Шоб у всех так стояло...
У портмоне самая феерическая тех. поддержка. В связи с блокировкой платежа банком эквайером (не эмитентом карты!), в техподдержке ответили что данную проблему невозможно решить. Я попросил уточнить название банка-эквайера и сказал, что раз портмоне не может решить эту проблему, то я её буду решать самостоятельно...

Пысы. Еле добился названия банка-эквайера...
 
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Що сталось з Портмоне? Не завантажується на жодному пристрої сайт!
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
V2.ua, походу какой-то погодный лаг c DNS-ами в Украине. Проблема на только с портмоне.
Через vpn зашел только что на портмоне без проблем.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Какие ограничения у портмоне по полнениям мобильных?
На сколько расширяется лимит при верификации карты через www.portmone.com.ua/r3/card-verification/ ?
А то всё у них в целях безопасности спрятано в яйце, яйцо в зайце, утка в яблоках, яблоки на снегу.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Какие ограничения у портмоне по полнениям мобильных?
На сколько расширяется лимит при верификации карты через www.portmone.com.ua/r3/card-verification/ ?
А то всё у них в целях безопасности спрятано в яйце, яйцо в зайце, утка в яблоках, яблоки на снегу.
В поддержке спросите. Они могут свои лимиты менять по запросу, если обоснуете причину и цель.
 
Зверху