sportbank (зі 17 квітня проєкт закритий)

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
sportbank
Довідка від НБУ: ОКСІ Банк » ТАСкомбанк
sportbank.com.ua
0 (800) 753-555 по Україні, +380 (44) 353-8000 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ТАСКОМБАНК припинити розвиток та подальшу роботу проекту sportbank:
  • зі 17 квітня 2024 року залучення нових клієнтів та оформлення нових продуктів через застосунок sportbank припинено;
  • з 12 травня 2024 року застосунок sportbank буде недоступний для подальшого використання.
Нові умови продуктів для колишніх клієнтів sportbank.
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо окрім спорткешбека нічого не цікавить, можна не рипатися?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Здравствуйте!

В ближайшее время станут доступный новые сервисы только для пользователей ТАС карт
Как всегда — моя информация подтвердилась.
А sportbank решил просто проигнорировать и не комментировать ситуацию.
Нечего уже ж скрывать, Спорт на ОКСИ сворачивается и развиваться не будет, постепенно всех сгонят на ТАС.
А вот интересно. Изначально они на ОКСИ были, но при этом BIN карты определяется как "Укргазбанк". Почему так?
 

Вкладення

  • IMG_20210427_184849.jpg
    IMG_20210427_184849.jpg
    77.4 КБ · Перегляди: 39
  • IMG_20210427_184912.jpg
    IMG_20210427_184912.jpg
    79.9 КБ · Перегляди: 39
  • IMG_20210427_184939.jpg
    IMG_20210427_184939.jpg
    90.1 КБ · Перегляди: 39
  • Dislike
Реакції: webb

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Встречный вопрос - где определялся? Бины карт не привязаны к каким-то банкам навечно, это примерно как IP адреса у провайдеров. Да, плюс-минус какое-то время все отображается так, как надо, а потом - бабах и банк отказывается от части выделенного ему диапазона. Куда диапазон девать? А, отдадим новому банку. Ну а бин-чекеры свою информацию не в сию секунду обновляют, а с каким-то лагом. Я во времена Дельты интересовался, у нас на форуме panatar, по-моему, расписывал, что и как.

По аналогии с IP - одно время я из дому Киевстар не мог пополнить, потому что пул адресов моего провайдера Portmone (и Aliexpress заодно) распознавало как Болгарию. При этом 2IP.ua четко возвращало Украиную Ну пару месяцев побыл "болгарином", потом попустило. А потом провайдер перешел под другого провайдера и я "жить" в Макеевке.
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
Здравствуйте!

В ближайшее время станут доступный новые сервисы только для пользователей ТАС карт
Как всегда — моя информация подтвердилась.
А sportbank решил просто проигнорировать и не комментировать ситуацию.
Нечего уже ж скрывать, Спорт на ОКСИ сворачивается и развиваться не будет, постепенно всех сгонят на ТАС.
А вот интересно. Изначально они на ОКСИ были, но при этом BIN карты определяется как "Укргазбанк". Почему так?
Тут дело не в Бин чекерах, а в том что ОКСИ не выпускал самостоятельно карты, а пользовался мощностями Укргазбанка. Это указано на сайте ОКСИ.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Ну а бин-чекеры свою информацию не в сию секунду обновляют, а с каким-то лагом.
А за картками VISA немає такого довідника?
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Здравствуйте!

Ну а бин-чекеры свою информацию не в сию секунду обновляют, а с каким-то лагом.
А за картками VISA немає такого довідника?
Офіційно — він є.

Але для його отримання необхідно безпосередньо мати зв'язок із МПС «VISA» не просто як власник банківської картки та заплатити певну суму коштів.


 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
sportbank Добрый день! А вы планируете обновлять свой банковский продукт? В частности добавлять депозиты или банку/копилку
Здравствуйте, весной будет реализован ряд нового функционала.
Следите за обновлениями в приложении и нашими официальными страницами в социальных сетях.
До конца весны осталось 30 дней.
За это время успели только анонсировать отказ от ОКСИ-банка (типа с 27 апреля карты будут только ТАСовские) и всё.
 

sportbank

Официальный представитель sportbank
Реєстрація
31.10.19
Місто
Киев
Бачимо вашу стурбованість та дискусію на тему міграції на ТАС, нарешті ми готові надати відповідь на більшість запитань в невеличкому пості від нашого СЕО Дениса Саприкіна.

 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий день!

Бачимо вашу стурбованість та дискусію на тему міграції на ТАС, нарешті ми готові надати відповідь на більшість запитань в невеличкому пості від нашого СЕО Дениса Саприкіна.

І знову — моя інформація підтвердилася!

Також, у коментарях до цього допису я поставив запитання відносно певного вікового сегмента клієнтів.

Якщо можливо — було би непогано бачити на нього відповідь.
 
Останнє редагування:

sportbank

Официальный представитель sportbank
Реєстрація
31.10.19
Місто
Киев
Добрий день!

Бачимо вашу стурбованість та дискусію на тему міграції на ТАС, нарешті ми готові надати відповідь на більшість запитань в невеличкому пості від нашого СЕО Дениса Саприкіна.

І знову — моя інформація підтвердилася!

Також, у коментарях до цього допису я поставив запитання відносно певного вікового сегмента клієнтів.

Якщо можливо — було би непогано бачити на нього відповідь.
Уточніть, будь ласка, ваше питання стосовно віку.
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий вечір!

І знову — моя інформація підтвердилася!
Про що? Я там ніякої інформації не побачив. Лише реклама.
Щодо масового переходу.

Добрий день!

Бачимо вашу стурбованість та дискусію на тему міграції на ТАС, нарешті ми готові надати відповідь на більшість запитань в невеличкому пості від нашого СЕО Дениса Саприкіна.

І знову — моя інформація підтвердилася!

Також, у коментарях до цього допису я поставив запитання відносно певного вікового сегмента клієнтів.

Якщо можливо — було би непогано бачити на нього відповідь.
Уточніть, будь ласка, ваше питання стосовно віку.
Щодо портфелю клієнтів віком від 14 років.

Що відомо?

Наразі — договір (у тому числі — при «міграції») можливо заключити тільки з 18 років.

Але раніше це було можливо з 14 років.

Що плануєте робити із цим портфелем клієнтів?

На цей час — є дуже багато клієнтів, які обслуговуються у АТ "ОКСІ БАНК" та не досягли 18 років.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підкажіть, чи є ліміт по партнерському кешбеку?
 
Зверху