Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
Как вы добавляете карты при не выполненных условиях трат по картам?Я пытался Хамелеон и нео банк добавить и везде Послуга не діє, оскільки вимоги по безготівковим платежам не виконано.
Помогите.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В мене зняло вчора гроші як за профіль М. Нажаль не дивилася чи приходили якісь повідомлення. :(
А про що ви тоді писали в повідомленні 19.11.22 ?
Все правильно писала. В мене той місяць продовжило. Але зняття коштів йде на щомісячній основі. І зараз пишу, що умови не виконано по картці, тому на цей місяць перекинуло на підписку М.
Тобто по моїй картці не пішло, по іншій продовжило.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
В мене зняло вчора гроші як за профіль М. Нажаль не дивилася чи приходили якісь повідомлення. :(
В мене нічого не зняло (хоча може тому що я завчасно в додатку заборонив зняття для sweet.tv :giggle: )
Продовжити не дало ні по білій моно, ні по хамєлєону.
При вході вибиває таке, і пропонує підключити М за 129грн.
Screenshot_3.png
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
xameleon, в начале или до середины декабря получилось подключить услугу по Caméléon.

Сейчас проверил доступность услуги по картам:
  • Caméléon (Platinum) и Graphite (Infinity) — услуга не доступна;
  • NEOCARD (Platinum) и Cappuccino (Platinum) — услуга не действует из-за оборота.
Видимо, что могли что-то подправить...
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Всім привіт.Можливо хтось зможе дати підказку,я встановив додаток SWEET TV на Айфон,і там є функція завантажити фільми для перегляду в офлайні.Але коли завантажую фільм для перегляду в офлайні,він завантажується швидко,і у дуже розмитій якості.При перегляді з підключеним інтернетом можна вибрати якість в тому числі HD.Чи можливо якось виставити налаштування завантаження в кеш?Перерив додаток,і не бачу такої опції
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Зверху