Реєстрація
10.12.21
Місто
Одеса
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В мене наче тариф був закрився і списало гроші за тариф М, а вчора зайшла дивлюся знову тариф Демо... Але по кратці були трати великі...
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
parotyag, Эти промокоды - одноразовые. Потому, он уже не работает.
А я не использовал, мне их два дали.

Кто его забрал, отпишитесь, удалю его из темы
Я взял. Спасибо, подключилось, и я плюсонул уже третьим. Как дела у двух ранее "плюсонувших" форумчан - не знаю.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Opti

OptiВигода зі SWEET.TV: отримай в подарунок місяць преміального телебачення
Національний сервіс таксі об'єднався з популярним онлайн-кінотеатром SWEET.TV. Разом два лідери своїх галузей підготували для мільйонів своїх клієнтів приємні подарунки, які стануть ідеальним стартом святкового сезону.

Відтепер усі пассажири Opti Taxi в будь-якому куточку вільної України та по всьому світу, отримають в подарунок від SWEET.TV доступ по подарункового тарифу. Зробіть пару кліків та перетворіть свій смартфон чи інший гаджет у сучасний кінотеатр!

Так що ми для вас підготували до свят? — Дізнавайся вже зараз!

національні і преміальні канали онлайн з функцією паузи, перемотки та перегляду у записі;
10000+ фільмів, мультиків та серіалів без реклами;
цілодобовий доступ до всіх функцій платформи в будь-якому куточку країни та світу;
можливість підключення одразу ж 5 пристроїв для всієї родини на один аккаунт без доплат;

Як підключити подарунковий тариф та отримати за 1 хвилину доступ до усіх розваг світу на своїх пристроях?

1. Встановіть додаток SWEET.TV.
2. Пройдіть реєстрацію у зручний спосіб.
3. Введіть промокод в Кабінеті, вкладка «Промокоди».
4. Введіть промокод Opti579.
5. Насолоджуйтесь кращими шоу, серіалами і фільмами у високій якості.

Гарного перегляду та пам'ятайте, що рух надихає!

Це знову актуально - https://opti.global/news/the_largest_taxi_service_in_the_country_and_one_of-mikolaiv
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Часто тут викидають фільми? Не додивився документальний фільм про Арктику, а його вже немає. Ні за прямим посиланням, ні в пошуку.

Певно фільм пропав 1 березня.
 
Останнє редагування:

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
А що у них промокодами скористатися можна тільки один раз? Раніше активовував пакет "Кіно" на пів року по опублікованому колись тут промокоду. Кіно закінчилося. А скористатися новим вже не дає, бо пише, що не можна вдруге.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
А що у них промокодами скористатися можна тільки один раз? Раніше активовував пакет "Кіно" на пів року по опублікованому колись тут промокоду. Кіно закінчилося. А скористатися новим вже не дає, бо пише, що не можна вдруге.
попробуй
VUSOTV
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
А що у них промокодами скористатися можна тільки один раз? Раніше активовував пакет "Кіно" на пів року по опублікованому колись тут промокоду. Кіно закінчилося. А скористатися новим вже не дає, бо пише, що не можна вдруге.
Одним і тим самим можна один раз на аккаунт, а різними - багато.
 
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
А що у них промокодами скористатися можна тільки один раз? Раніше активовував пакет "Кіно" на пів року по опублікованому колись тут промокоду. Кіно закінчилося. А скористатися новим вже не дає, бо пише, що не можна вдруге.
аналогічна фігня🤔
VUSOTV теж пише ,що неможливо скористатись
 
Зверху