Реєстрація
04.05.17
Місто
Ковель
Телефон
Xiaomi MI Note 3
Вам письмо - тариф L бесплатно на год, но я вам его не подключу - у вас уже есть Visa Premium😆
Це куди така пропозиція надійшла?
Надійшла на пошту мені , чим успішно і скористався через приватовську золоту візу , до речі сенсовська хамелон більше не працює на це , відключили в кінці року
 
Реєстрація
04.05.17
Місто
Ковель
Телефон
Xiaomi MI Note 3
Вам письмо - тариф L бесплатно на год, но я вам его не подключу - у вас уже есть Visa Premium😆
Це куди така пропозиція надійшла?
Надійшла на пошту мені , чим успішно і скористався через приватовську золоту візу , до речі сенсовська хамелон більше не працює на це , відключили в кінці року

там через бот у вайбері
Щоб скористатися пропозицією, необхідно:

  1. Зареєструватися або бути зареєстрованим клієнтом у чат-боті @VisaUkraineBot.
  2. Обрати у чат-боті VisaUkraine розділ «Передплата SWEET.TV» та верифікувати свою преміальну картку Visa.
  3. Перейти на сайт SWEET.TV та авторизуватися будь-яким зручним шляхом.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
sfan, тарифом Visa Premium я вже десь півтора року користуюся, я питав про пропозицію "тариф L бесплатно на год".
 
Реєстрація
04.05.17
Місто
Ковель
Телефон
Xiaomi MI Note 3
sfan, тарифом Visa Premium я вже десь півтора року користуюся, я питав про пропозицію "тариф L бесплатно на год".
ну заголовок листа виглядає так
Отримай річну передплату тарифу L безкоштовно
у чат-боті @VisaUkraineBot за допомогою преміальної карти Visa!
 
Реєстрація
20.04.10
Місто
Днепр
Реєстрація
20.04.10
Місто
Днепр
Навіть на супутнику Viasat пішов за кораблем та Пашей мерседесом
Тепер будуть канали Волі Cine+ віщати на супутнику, а ось sweet tv нічим іншим канали не замінив.
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
🎁 Даруємо новим абонентам 21 день користування SWEET.TV!
Це не першоквітневий розіграш, все по-справжньому 😉.

Як отримати 21 день користування SWEET.TV в подарунок?
1. Зареєструйся на SWEET.TV зручним для тебе способом в Smart Тv, мобільному застосунку або на сайті https://sweet.tv/.
2. Активуй промокод SWT21NEWM в Особистому кабінеті у вкладці Промокоди.
3. Насолоджуйся 21 день безкоштовним переглядом ТБ та фільмів у підписці!

❗️Важливо: скористатися промокодом SWT21NEWM можуть лише нові абоненти SWEET.TV до 3.04.2023.

Поспішай зареєструватися та користуйся SWEET.TV з промокодом SWT21NEWM безкоштовно 21 день!
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
AVATAR 2 - завезли.

Welcome с промокодами))
 
Зверху