SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
а на рахунок пірацтва-я готовий платити за контент але розумну ціну. наприклад був би якийсь аналог нетфліксу де навіть за 10-15є можна дивитися всі новинки, які йдуть в кіно, в 4К якості навіть з якимось обмеженням (наприклад 10 фільмів на місяць і кількамісячною затримкою після початку показу в кінотеатрі) а платити за мульт 2022 -239грн в ХД це нонсенс
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.09.10
Місто
Черкассы
На торрентах його нема?
на Толоці 19 числа
Дивно, дивився на Толоці вчора буквально перед замовленням на світ і не було.
А взагалі такі проміки привчають не користуватись торентами і не відчувати себе піратом)) Проблема лише в тому, що це безкоштовно (краще було б за символічні гроші). З іншого боку я ж плачу за підписку, значить вже не безкоштовно)
У неділю ще були. Тільки що перевірив дійсно немає, походу видалили.
На Мазепа Трекері поки є.
Доречі з кацапськиим перекладом на торентах мульт з'явився ще на початку серпня.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
а на рахунок пірацтва-я готовий платити за контент але розумну ціну. наприклад був би якийсь аналог нетфліксу де навіть за 10-15є можна дивитися всі новинки, які йдуть в кіно, в 4К якості навіть з якимось обмеженням (наприклад 10 фільмів на місяць і кількамісячною затримкою після початку показу в кінотеатрі) а платити за мульт 2022 -239грн в ХД це нонсенс
https://takflix.com ?
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Мав на увазі що 239грн то ціна sweet tv за мульт Монстри на канікулах: Трансформанія. Це дорого
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-08-23-20-11-49-843_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-23-20-11-49-843_com.android.chrome.jpg
    89.8 КБ · Перегляди: 40
Реєстрація
01.06.23
Місто
Кривий ріг
Телефон
P smart Z

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Тариф Кино что входит в пакет?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Уже увидел. Старые фильмы
 
Реєстрація
28.08.15
Місто
Дніпро
на каналі History з'явилися рекламні врізки (пепсі, лото) причому буває що перерівають не під час блоків на анонс, а під час самої передачі(
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Є ще який промокод на фільми? хочу подивитись Барбі
 
Реєстрація
17.03.23
Місто
Львів
Реєстрація
18.07.14
Місто
Белая Церковь
Телефон
Sony X
Є ще який промокод на фільми? хочу подивитись Барбі
FILM1
Скільки фільмів можна подивитись із цим промокодом? (мені поки що дало 2, більше ще не пробував)
Мені 3
 
  • Like
Реакції: BaDa
Зверху