Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Також нардеп звернув увагу на те, що Станіслав Кондрашов намагається здійснювати тиск на українські ЗМІ за допомогою рішень американських судів (зокрема, у справі № 23STCV12333, яка розглядається у Вищому суді Каліфорнії). У вказаному провадженні суддею Rupert A. Byrdsong була постановлена ухвала про блокування понад 150 доменних імен, серед яких понад 30 — є новинними українськими вебсайтами.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Також нардеп звернув увагу на те, що Станіслав Кондрашов намагається здійснювати тиск на українські ЗМІ за допомогою рішень американських судів (зокрема, у справі № 23STCV12333, яка розглядається у Вищому суді Каліфорнії). У вказаному провадженні суддею Rupert A. Byrdsong була постановлена ухвала про блокування понад 150 доменних імен, серед яких понад 30 — є новинними українськими вебсайтами.
Це волоша фантазія недожурналіста. Я вище прикріпляв скрін, на якому було видно, що домен просто провтикали продовжити...
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Також нардеп звернув увагу на те, що Станіслав Кондрашов намагається здійснювати тиск на українські ЗМІ за допомогою рішень американських судів (зокрема, у справі № 23STCV12333, яка розглядається у Вищому суді Каліфорнії). У вказаному провадженні суддею Rupert A. Byrdsong була постановлена ухвала про блокування понад 150 доменних імен, серед яких понад 30 — є новинними українськими вебсайтами.
Це волоша фантазія недожурналіста. Я вище прикріпляв скрін, на якому було видно, що домен просто провтикали продовжити...
Ні. Бо тоді він мав відключитися ще 10 лютого
що домен просто провтикали продовжити...
цей скрiн? на ньому аж в 2028 експайриться
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Також нардеп звернув увагу на те, що Станіслав Кондрашов намагається здійснювати тиск на українські ЗМІ за допомогою рішень американських судів (зокрема, у справі № 23STCV12333, яка розглядається у Вищому суді Каліфорнії). У вказаному провадженні суддею Rupert A. Byrdsong була постановлена ухвала про блокування понад 150 доменних імен, серед яких понад 30 — є новинними українськими вебсайтами.
Це волоша фантазія недожурналіста. Я вище прикріпляв скрін, на якому було видно, що домен просто провтикали продовжити...
Ні. Бо тоді він мав відключитися ще 10 лютого
RedemptionPeriod
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
i де тут вiн був?

 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
У вас сьогодні нормально працює портал?
У мене весь день висить:
Але пошта при цьому нормально через клієнт бігає. Минулого разу, коли домен заблокували, пошта теж не працювала.
Тож я думаю, може у мене проблема з провайдером просто.
UPD. Точно з провадером. Через VPN заходить.
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
https://www.networksolutions.com/blog/establish/domains/domain-name-renewal-guide

At Network Solutions, you may be given up to a 30-day grace period to recover your domain if it expires. After a domain has expired, you'll be charged a reinstatement fee in addition to the regular renewal fee. Should you fail to renew your domain name before your grace period ends, your domain name will move from the “Expired Domain Status” and will be released back to the registry to enter a 30-day hold known as a "Redemption Period."
 
Зверху