Джерело безперебійного живлення (UPS ДБЖ ИБП)

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А хто підкаже. Є onu'шка та роутер (12В), є бажання зробити їм невелике "резервування харчування". Так як шось останнім часом зачастішали стрибки напруги (років... 8 я їх не пам'ятаю взагалі, а зараз раз на тиждень може бути), і релюха вируба на декілька секунд хату. А після цього поки онушка зачепиться за базу, та завантажиться роутер...
Повноцінну упсу чіпляти на таке якось не воно. Є шось готове та недороге, шоб туди на підключити батарейку, бж, а до нього обладнання?
Там вистачить якогось "копійчаного" гєлєвого акб на пару ампер, і жерти девайси будуть від сили 2А.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
В теме роутеров обсуждали. Теоретически, должны справляться PowerBank'и с QC и/или PD, но на многих форумах в обсуждениях читал, что не все "банки силы" могут работать в режиме ИБП, ну и вопрос, поймет ли "банка", что ей на постоянку надо 12 вольт выдавать. Переходники, опять же, тоже надо "организовать".

P.S. Baseus на 20000 mAh вроде тянет роутер Xiaomi, сейчас проверить не могу. банку родственникам отдал.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Є шось готове та недороге
Є:


або в корпусі

 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Maxxx не за всі гроші світу))) дешевше взяти повноцінну упсу за 100-200грн з дохлою батарейкою
на алі перший варіант проскакував, на ціну не звернув уваги.
Взяв от таку фігню, поексперементую
 

Вкладення

  • ups.jpg
    ups.jpg
    276.4 КБ · Перегляди: 36

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Паук, а ти читав, що знизу написано? 😉 Декілька секунд не буде напруги, нахіба такий "безперебійник"?))
Post automatically merged:

не за всі гроші світу)))
То хіба гроші зараз?)
На али есть варики плат на 5, 9 и 12в которые без просадки переключают и акум заряжают, дополнительно нужна только бмс любая даже самая дешёвая. Не очень мощные но роутер и усилитель сигнала тянет
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Shinime а дай плз ссилі на одне та інше...
Модуль подороже: https://a.aliexpress.com/_v2U2Pz
Модуль подешевле:
Bms: https://a.aliexpress.com/_vSY3J Z
Bms хватит даже 1 штуки на пару акумов, для модулей их соединять можно только последовательно.
Первый модуль проверен, роботает супер но нуждается в охлаждени, я приколхозил на радиатор с видяхи старой на термоклей ( не термосопли, а именно клей теплопроводящий). Второй не успел проверить долго, но по приезду работал исправно, сейчас он в оккупации и доступа к нему нет (
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Потрібен UPS із стабілізатором напруги для ПК (650W, монітор, ноутбук та роутер). Які є оптимальні варіанти? Потреба лише в тому, що виключати техніку нормально та стримувати стрибки в мережі.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Потрібен UPS із стабілізатором напруги для ПК (650W, монітор, ноутбук та роутер). Які є оптимальні варіанти? Потреба лише в тому, що виключати техніку нормально та стримувати стрибки в мережі.
APC Back-UPS 650
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Потрібен UPS із стабілізатором напруги для ПК (650W, монітор, ноутбук та роутер). Які є оптимальні варіанти? Потреба лише в тому, що виключати техніку нормально та стримувати стрибки в мережі.
APC Back-UPS 650
А якщо там БЖ із APFC, то буде весело :)

Я би шукав ДБЖ із подвійним перетворенням на 1000 ВА, або класичний лінійно-інтерактивний на 1500 ВА
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Потрібен UPS із стабілізатором напруги для ПК (650W, монітор, ноутбук та роутер). Які є оптимальні варіанти? Потреба лише в тому, що виключати техніку нормально та стримувати стрибки в мережі.
APC Back-UPS 650
Ти маєш клепку що ти радиш?? Воно варте того??
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Потрібен UPS із стабілізатором напруги для ПК (650W, монітор, ноутбук та роутер). Які є оптимальні варіанти? Потреба лише в тому, що виключати техніку нормально та стримувати стрибки в мережі.
APC Back-UPS 650
Ти маєш клепку що ти радиш?? Воно варте того??
Якраз такий взяв для мікросервера саме для таких задач: стабілізувати напругу та вирубати техніку, коли зникає живлення (acpsd демон). По грошах - це найдешевше рішення.

Посилання https://hard.rozetka.com.ua/ua/apc_back_ups_650va/p189950/

ПС Будьте культурні у висловлюваннях.

alfredhaos Ось один з коментів під цим ДБЖ на Розетці, здається, відповідає вашому запиту.

1664905274138.png
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Потрібен UPS із стабілізатором напруги для ПК (650W, монітор, ноутбук та роутер). Які є оптимальні варіанти? Потреба лише в тому, що виключати техніку нормально та стримувати стрибки в мережі.
APC Back-UPS 650
Ти маєш клепку що ти радиш?? Воно варте того??
Якраз такий взяв для мікросервера саме для таких задач: стабілізувати напругу та вирубати техніку, коли зникає живлення (acpsd демон). По грошах - це найдешевше рішення.

Посилання https://hard.rozetka.com.ua/ua/apc_back_ups_650va/p189950/

ПС Будьте культурні у висловлюваннях.
Будь-який безперебійник тримає напругу, вище або нижче він переключається сходу на батерею, але в багатих свої причуди, акум до такого девайса буде коштувати як паравоз, ось я про що, не варте воно того щоб вивалювати такі гроші всерівно більше 5-15 хвилин воно не витримає, безперебійник для того щоб ти встиг завершити задачі і вимкнути пк.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Потрібен UPS із стабілізатором напруги для ПК (650W, монітор, ноутбук та роутер). Які є оптимальні варіанти? Потреба лише в тому, що виключати техніку нормально та стримувати стрибки в мережі.
APC Back-UPS 650
Ти маєш клепку що ти радиш?? Воно варте того??
Якраз такий взяв для мікросервера саме для таких задач: стабілізувати напругу та вирубати техніку, коли зникає живлення (acpsd демон). По грошах - це найдешевше рішення.

Посилання https://hard.rozetka.com.ua/ua/apc_back_ups_650va/p189950/

ПС Будьте культурні у висловлюваннях.
Будь-який безперебійник тримає напругу, вище або нижче він переключається сходу на батерею, але в багатих свої причуди, акум до такого девайса буде коштувати як паравоз, ось я про що.
Гмм.... Не знаю, що таке багатий чи бідний для вас, ось тут можна підібрати сумісні батареї. Але рекомендують брати 9А*г.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Потрібен UPS із стабілізатором напруги для ПК (650W, монітор, ноутбук та роутер). Які є оптимальні варіанти? Потреба лише в тому, що виключати техніку нормально та стримувати стрибки в мережі.
APC Back-UPS 650
Ти маєш клепку що ти радиш?? Воно варте того??
Якраз такий взяв для мікросервера саме для таких задач: стабілізувати напругу та вирубати техніку, коли зникає живлення (acpsd демон). По грошах - це найдешевше рішення.

Посилання https://hard.rozetka.com.ua/ua/apc_back_ups_650va/p189950/

ПС Будьте культурні у висловлюваннях.
Будь-який безперебійник тримає напругу, вище або нижче він переключається сходу на батерею, але в багатих свої причуди, акум до такого девайса буде коштувати як паравоз, ось я про що.
Гмм.... Не знаю, що таке багатий чи бідний для вас, ось тут можна підібрати сумісні батареї. Але рекомендують брати 9А*г.
Оті замінники до самих плечей про які ти пишеш, а ссилки дудки, повір мені я їх брав.
 
Зверху