Viber (Rakuten Viber Messenger)

Andrew

Читатель
Реєстрація
30.10.08
Місто
Киев
Телефон
Android
Добавить в файл %SystemRoot%\System32\drivers\etc\hosts следующие строки в конце:
Код:
127.0.0.1 ads-d.viber.com
127.0.0.1 ads.viber.com
127.0.0.1 ads.aws.viber.com
127.0.0.1 images.taboola.com
127.0.0.1 api.taboola.com
127.0.0.1 rmp.rakuten.com
127.0.0.1 s-clk.rmp.rakuten.com
127.0.0.1 s-bid.rmp.rakuten.com
сохранить файл, перезапустить Viber.
 
Причина: SPOILER
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
А інших пристроїв (компа або планшета) не було раніше підключено? В будь-якому випадку можна ще цю опцію перевірити. Ну із б особисто ще спробував пробити той номер по пошуку та інших мессенджерах, написати або подзвонити (типу помилково).
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
А інших пристроїв (компа або планшета) не було раніше підключено?
Ні.

Ну із б особисто ще спробував пробити той номер по пошуку та інших мессенджерах, написати або подзвонити (типу помилково).
В інших месенджерах немає такого користувача. Більше того, якщо навіть в Вайбері (якщо ввести з іншого аккаунту) "Користувача не існує". Телефонував на цей номер, робобаба говорить "Номер тимчасово не обслуговується". Якась містика...)
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
А інших пристроїв (компа або планшета) не було раніше підключено?
Ні.

Ну із б особисто ще спробував пробити той номер по пошуку та інших мессенджерах, написати або подзвонити (типу помилково).
В інших месенджерах немає такого користувача. Більше того, якщо навіть в Вайбері (якщо ввести з іншого аккаунту) "Користувача не існує". Телефонував на цей номер, робобаба говорить "Номер тимчасово не обслуговується". Якась містика...)
Цікавий випадок... Загалом він підтверджує думку, що краще з даним застосунком не мати справи від слова «взагалі». В даному конкретному випадку виглядає так, що хтось з правами «суперкористувача» вніс зміни з обліковий запис. Треба гуглити чи не виникало подібних випадків в інших користувачів, можливо це трохи прояснить ситуацію.
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Мда, раніше таке тільки з телеграмом траплялося.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
К счастью, после того, как установил родителям Signal вместо стандартного приложения SMS, смог удалить нафиг это грустное поделие.
І як? Прижився?.. Я от сам в той же бік дивлюся, але ж ці месенджери мертві, якщо ними не користуються співрозмовники з иншого кінця "дроту"...
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Телефонував на цей номер, робобаба говорить "Номер тимчасово не обслуговується".
Років 4 тому знайшов надворі сім лайфа, встановив її вайбер на старому смарті і тролив пару друзів ;)
Сім давно вже вмерла, бо не поповнював, можливо, її вже випустили заново, але поки що ".. не існує".
 
Реєстрація
02.04.19
Місто
Бровары
Телефон
Черный
К счастью, после того, как установил родителям Signal вместо стандартного приложения SMS, смог удалить нафиг это грустное поделие.
І як? Прижився?.. Я от сам в той же бік дивлюся, але ж ці месенджери мертві, якщо ними не користуються співрозмовники з иншого кінця "дроту"...
Да, для родителей и тещи - это теперь просто стандартное приложение, в которое приходят СМС и сообщения от меня и родственников, поэтому пользуются без проблем. А так, в моем личном списке контактов у всех есть и Signal и Telegram, поэтому в телефоне с личными контактами я просто удалил и ватсапп и вайбер - в них не было больше смысла. А у родителей вайбер стоит, с другими пенсионерами они переписываются в основном в нем.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
контактами я просто удалил и ватсапп и вайбер - в них не было больше смысла
А что ты делаешь, когда нужно отправить фотку контакту по имени "Колян-окна" или "Лёха-СТО"?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
контактами я просто удалил и ватсапп и вайбер - в них не было больше смысла
А что ты делаешь, когда нужно отправить фотку контакту по имени "Колян-окна" или "Лёха-СТО"?
он отправляет фотку через вайбер, который установлен у него на втором телефоне, с контактами не личного характера
поэтому в телефоне с личными контактами я просто удалил и ватсапп и вайбер
 
Реєстрація
02.04.19
Місто
Бровары
Телефон
Черный
контактами я просто удалил и ватсапп и вайбер - в них не было больше смысла
А что ты делаешь, когда нужно отправить фотку контакту по имени "Колян-окна" или "Лёха-СТО"?
Все такие контакты у меня находятся на другом номере, в физически другом телефоне, где вайбер приходится держать, так как им, увы, многие пользуются
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
ВАЙБЕР НЕ НУЖЕН!
* на том телефоне, где нет контактов с вайбером
ТЕЛЕГРАМ ТОЖЕ НЕ НУЖЕН!
* на том телефоне, где нет контактов с телегой

Очень полезная информация..
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
К счастью, после того, как установил родителям Signal вместо стандартного приложения SMS, смог удалить нафиг это грустное поделие.
І як? Прижився?.. Я от сам в той же бік дивлюся, але ж ці месенджери мертві, якщо ними не користуються співрозмовники з иншого кінця "дроту"...
Да, для родителей и тещи - это теперь просто стандартное приложение, в которое приходят СМС и сообщения от меня и родственников, поэтому пользуются без проблем. А так, в моем личном списке контактов у всех есть и Signal и Telegram, поэтому в телефоне с личными контактами я просто удалил и ватсапп и вайбер - в них не было больше смысла. А у родителей вайбер стоит, с другими пенсионерами они переписываются в основном в нем.
Аааа, я було подумав, що вам вдалося всіх переконати, щоби позбулися Вібера.... Я це проходив теж раніше, але з Хенґауцом. Врешті, після обнови смартфонів частина родичів забила на нього, бо крім мене, дружини та сестри ним не користувався активно.

Я періодично прошу мейл, щоби вислати доки/світлини замість Вібера.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
світлини замість Вібера.
Фотки все же удобнее в любом месенджере чем в почте смотреть. Месенджер (любой) это люди, если тебе важны эти люди у тебя будет и мессенджер.
Post automatically merged:

Рекламу то терпеть можно, а вот открытки к праздникам это кошмар. Это общая проблема всех мессенджеров. Сами контакты присылают тонны спама и вот с этим ничего не сделать
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
світлини замість Вібера.
Фотки все же удобнее в любом месенджере чем в почте смотреть. Месенджер (любой) это люди, если тебе важны эти люди у тебя будет и мессенджер.
Post automatically merged:

Рекламу то терпеть можно, а вот открытки к праздникам это кошмар. Это общая проблема всех мессенджеров. Сами контакты присылают тонны спама и вот с этим ничего не сделать
Люди мені важливі й без месенджерів, але хочеться якогось одного рішення на всіх з тематиками. Свого часу долучався до тестування Новачату, який пропонує інтеграцію зі всіма основними публічними застосунками обміну повідомленнями. Трохи погрався. Тепер став платним продуктом.

Втома від хаотичного спілкування - де одне велике олів'є на всіх.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
а вот открытки к праздникам это кошмар. Это общая проблема всех мессенджеров. Сами контакты присылают тонны спама и вот с этим ничего не сделать
я своїх знайомих трохи осадив картинкою:)

зображення_viber_2021-05-13_13-48-37.jpg
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Рекламу то терпеть можно, а вот открытки к праздникам это кошмар. Это общая проблема всех мессенджеров.
Це не проблема месенджерів. Це проблема тих, хто не хоче ці листівки отримувати. Я особливо набридливим контактам повимикав сповіщення, і переглядаю їх повідомлення, лише коли маю на те відповідний настрій. Особливо упоротим, які на 9 травня присилають георгіївські стрічки, шлю посилання на влоги Віталія Портникова. 🤪
 
Зверху