Програма лояльності «Vodafone Bonus»

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
bonus.vodafone.ua
Обмінюйте бонуси на подарунки!

  • Підключіть програму лояльності
    у мобільному застосунку My Vodafone або відправте "5" у SMS на номер 820.
  • Отримайте подарунок
    200 привітальних бонусів.
  • Збирайте бонуси
    за витрати на мобільний зв'язок.
  • Обирайте подарунки
    перевіряйте кількість бонусів та обмінюйте їх на подарунки.
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Заказ бонусных грн. продлевает срок старых бонусных грн. полученных тем же путем?
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Друзі, з 10.05 ми тимчасово призупиняємо нарахування бонусів Vodafone за покупки в Rozetka. Про відновлення нарахування повідомимо Вам додатково. Разом - до перемоги! Слава Україні!
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Друзі, з 10.05 ми тимчасово призупиняємо нарахування бонусів Vodafone за покупки в Rozetka. Про відновлення нарахування повідомимо Вам додатково. Разом - до перемоги! Слава Україні!
Screenshot_20220511_140014_com.google.android.apps.messaging.jpg
Вот же ж... :(
З. Ы. Интересно, если заказ был 07.05, но покупка ещё не забрана, то все-таки насчитают или уже всё?
 

Cepge

Заблокирован
Реєстрація
17.05.22
Місто
Dnepr
За бонуси можно замовить инет?
 

BBC

Реєстрація
07.08.16
Місто
Київ

BBC

Реєстрація
07.08.16
Місто
Київ
Але офіційно мені смс не надходило й новини на сайті немає. Єдина інфо на форумі й заднім числом від замовлення у Розетці. Висіло бонуси очікують на зарахування й так не зарахували.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Але офіційно мені смс не надходило й новини на сайті немає. Єдина інфо на форумі й заднім числом від замовлення у Розетці. Висіло бонуси очікують на зарахування й так не зарахували.
Ну это ж водафон, более того, у них Розетка до сих пор в слайдере крутится
 

BBC

Реєстрація
07.08.16
Місто
Київ
Ось там в мене й висить статус «очікує», якщо перевірити стан бонусів по покупці
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
інформація кому знадобиться

вчора замовив 10 гривень *777*2*010# за 500 бонусів, на основний рахунок поповнив 110,01 гривень
сьогодні вночі абонплата 120 гривень корректно знято, ніяких проблем не було, на рахунку 0,01 гривня.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Это правильный алгоритм действия! Главное, чтобы был выключен интернет, а то уйдут 7грн, и не позвонить на сеть, а то снимется 10грн. И можно толкнуть снятие абонплаты через юссд-запрос или оператора, чтобы не ждать следующего дня, если очень нужно!
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
До речі, перевіряйте, сьогодні списання бонусів. Якщо нікуди використати, можна передати ЗСУ, хоч і 10 бонусів.
 
Зверху