VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
@mual,на таких франкенштейнах никто не будет гарантировать, и не стоит долобить поддержку в случае чего, они никогда не помогут, а может только нормальная евро модель
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
Чи є зараз сенс звертатися у підтримку із запитом про підключення VoLTE та VoWiFi якщо смартфон має підримку тих фіч, але не заявлений у переліку підтримуваних моделів в оператора? Samsung Galaxy M20.

І куди краще скерувати запит, якщо хто робив і увімкнули?
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
В Київстар немає вовайфай, а от волте, якщо натрапите на адекватного оператора з надцятої спроби то шанс що підключить є))
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
якщо натрапите на адекватного оператора
А зараз можливо дотелефонуватися до оператора? Останній раз телефонував туди роки чотири тому і пригадую що треба було пройти неабиякий квест щоб дійти до меню, де з'являлася можливість зв'язку з живим оператором.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Чи є зараз сенс звертатися у підтримку із запитом про підключення VoLTE та VoWiFi якщо смартфон має підримку тих фіч, але не заявлений у переліку підтримуваних моделів в оператора? Samsung Galaxy M20.

І куди краще скерувати запит, якщо хто робив і увімкнули?
При вставлено сим кс в настройках появляеться переключатель для волте? В пункте мобильные сети должен быть
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
якщо натрапите на адекватного оператора
А зараз можливо дотелефонуватися до оператора? Останній раз телефонував туди роки чотири тому і пригадую що треба було пройти неабиякий квест щоб дійти до меню, де з'являлася можливість зв'язку з живим оператором.
Пишете в веб чаті, так зручніше
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
А от цікаве питання.
1. Ті люди, кому Київстар самостійно (без ініціативи тих людей) підключає VoLTE - у них теж не працює Хто дзвонив і є інші супутні глюки? Бо в принципі Київстар не повинен погіршувати якість своїх послуг, отже, раз сам підключив людям VoLTE то не повинен відключати Хто дзвонив і інше.
2. Якщо підключено VoLTE то що буде, якщо підключати "SIM для другого телефону": відключиться VoLTE чи не дасть підключити "SIM для другого телефону"? (послуги не сумісні).
Працює, мені от смс з пропущеним в лте онлі прилетіло, але робить раз через раз.
 
Реєстрація
04.07.16
Місто
Мариуполь, Луцк
Телефон
Samsung S21FE
Зловив глюк VoLTE на iPhone 8. Я чув співрозмовника, а він мене ні. Певно, зійшлися кілька обставин: відсутність електрики і те, що я знаходився у тій частині квартири, де КС ловить гірше. Бо більше такого не спостерігав.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
AlexVedun, буває таке в київстар. Я на 11му почав ловити глюк, коли випадає з вольти в 3ж, скидує дзвінок. Раніше на сяомі такого ніби не було
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запорожье
Телефон
Pixel 7 Pro
Раніше на сяомі такого ніби не було
Твой Сяоми mi 11 lite 5g ne имеет лучше антенно-модемный тракт, чем божественный 11 Ифон на говно-модеме от Интел.
Поэтому сеть и не выбрасывала его в 3ж из-за лучших параметров по качеству в том же месте.

А вот за сброс звонка при переходе VoLTE > 3G - я такое тоже ловил :(
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
FlashUA, ні, конкретно на київстар теж викидувало в 3ж стабільно, як і на айфоні. Просто не скидало виклик при цьому. Треба буде вернути карту в сяомі і спробувати там зловити цей глюк
 
Реєстрація
04.07.16
Місто
Мариуполь, Луцк
Телефон
Samsung S21FE
викидувало в 3ж стабільно, як і на айфоні. Просто не скидало виклик при цьому.
В мене теж поки що не було такого, щоб дзвінок перервався при зміні стандарту, при чому і як при LTE->3G так і при LTE->2G.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Купив сьогодні Samsung S21 FE, а VoLTE не працює. Не можу знайти де її підключити.
 
Реєстрація
06.03.18
Місто
Kyiv
Купив сьогодні Samsung S21 FE, а VoLTE не працює. Не можу знайти де її підключити.
Десь тут
 
Останнє редагування:

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Darsi, дякую. В телефоні я знайшов налаштування, але послугу потрібно активувати ще і в Київстара для мого номеру. А от комбінацію для активації ніяк не можу зайти
 

Вкладення

  • Screenshot_20230203_200151_Call settings.jpg
    Screenshot_20230203_200151_Call settings.jpg
    111 КБ · Перегляди: 33
Зверху