VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Виходить абоненти вф без голосу будуть)
памʼятаєте, як 4жо роумінг в лайфі працював, коли того 4жо в Україні ще не було. Може й тут так, що вольта запрацює на картках, які в роумінгу. Але там ще треба мати гроші на роумінг, певно, щоб запрацювало.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Це як у Австрії дружина з моїм телефоном у роумінгу була з VoLTE. На номері послуги нема. У роумінгу працювало. Саме цікаве, що повернувшись до України, Київстар почав казати що "гранаты у него не той системы". Тобто в телефоні послуга не підтримується. О как.
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Tarasik, VoLTE підключений? А то залишишся без звʼязку
Так, все ок. Мав трабли деякі. Тиждень всіх повідомляло що абонента не існує. Потім 3ж тижня два чи три і заявку на підключення не приймали оператори по телефону.
Питання вирішилося просто - в магазині підключили і все знову чудово запрацювало.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Tarasik, в якому магазині підключав? У Форумі мене відморозили з підключенням
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
На сайті зацікавив інший абзац
 

Вкладення

  • IMG_20240318_212857.jpg
    IMG_20240318_212857.jpg
    173 КБ · Перегляди: 178

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Одні морозяться інші ні. Щойно спробував дружині підключити, стандартна відписка, підключення нових користувачів призупинено. сказав що суперечать офсайту-не аргумент.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Решил пойти до упора.
Свежий номер припейд. 3 раза писал за вечер оператору. 2 раза - отписки.
На третий раз оператор как ни в чем не бывало: без проблем, подключаю. Через час телефоне в волте
 

Вкладення

  • Screenshot_20240320-005530_Мій_Київстар.png
    Screenshot_20240320-005530_Мій_Київстар.png
    206 КБ · Перегляди: 121
  • Screenshot_20240320-011809_Телефонні_служби.png
    Screenshot_20240320-011809_Телефонні_служби.png
    293.1 КБ · Перегляди: 124

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
На телефоні батька VoLTE працювало до аварії, після - не працювало, але в мій КС показувало як підключено, а це вчора дивлюсь - вже немає в мій КС. До цього звертався до оператора, щоб підключили, але відмазка. Це вони схоже вирішили, щоб їх не задовбував, то взагалі вимкнули)
 
Реєстрація
06.06.12
Місто
Белгород-Днестровский
Телефон
Redmi Note 12 Pro 8/256
Решил пойти до упора.
Свежий номер припейд. 3 раза писал за вечер оператору. 2 раза - отписки.
На третий раз оператор как ни в чем не бывало: без проблем, подключаю. Через час телефоне в волте
Решил и я попробовать. Можно констатировать факт что не послали, но и не подключили пока. Ну хоть не как раньше был один ответ, новых не подключаем. Переписка чата в файле. Будем надеяться :)
 

Вкладення

  • Kyivstar-chat-history-20-3-2024-1.pdf
    43 КБ · Перегляди: 43

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
А у когось на Samsung Galaxy A54 працює VoLTE?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Решил пойти до упора.
Свежий номер припейд. 3 раза писал за вечер оператору. 2 раза - отписки.
На третий раз оператор как ни в чем не бывало: без проблем, подключаю. Через час телефоне в волте
Решил и я попробовать. Можно констатировать факт что не послали, но и не подключили пока. Ну хоть не как раньше был один ответ, новых не подключаем. Переписка чата в файле. Будем надеяться :)
Мене по 466 питали що треба включити в телефоні, я кажу включено, но не працює, оператор 1хв очікуйте, і каже все активував, після розмови перезавантажте телефон і все запрацює. Розмову з ними завершив і зразу значок появився, що здивувався що так легко все пройшло, а до того було все як завжди ми ще не активовуємо і т.д. як на яких операторів попадеш.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Щойно Оператов в чаті підключив VoLTE. Доречі, в них змінилась методичка. Текст стандартної відмови змінився. Перший оперетор просто відмовив, і ще порадив рахунок поповнити, щоб абонку сплатити. Другий оператор попросив уточнити навіщо це мені. На правдиву відповідь вліпив стандартну відмову і сиайлик, за яким я зрозумів, що відповідь неправильна. Я запитав чи обовязково вказувати "певне словосполучення" у відповіді, на що оператор перепитав стандартною фразою, на яку я відповів "так". Одразу напрям розмови змінився, було запитано модель телефону (в мій кс значиться не підтримувана модель), я написав що самсунг. За пару хвилин отримав відповідь що вже підключено.
В мій кс з'явилось одразу. На телефоні запрацювало хвилин через 10 -15.
Тепер, нарешті, маю 2 сімки з volte і зможу нормально потестити.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Є умова за якої оператор підключить VoLTE, якщо її не озвучити у своєму зверненні оператор НЕ спитає про неї, а вліпить стандартну відмову.
Нічого не зрозуміло. Як оператору повідомити про бажання підключити VoLTE?
 
Зверху