VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Галочка в мій КС з'явилася(телефон RN12 глобальна Hyper OS),тепер чекаю доки з'явиться сам значок вольти, на моєму поко з'явився через добу +-
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Послугу VoLTE з Sim для другого телефону не полагодили?
 
Реєстрація
22.09.18
Місто
Львов
mikeone, а протягом якого часу підключилась? Галочка теж коли з'явилась? Мені ніби сказали,що підключать,але навіть в списку послуг немає
 
Реєстрація
01.08.13
Місто
Кривой Рог
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
mikeone, а протягом якого часу підключилась? Галочка теж коли з'явилась? Мені ніби сказали,що підключать,але навіть в списку послуг немає
Подключал через чат заработало минут через 5-10 .Режим самолет и обратно . (до аварии уже было подключено) ,но после аварии вырубили
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Запрацював VoLTE в роумінгу, але наразі поки в AT&T, в T-Mobile хоч і автоматом постійно лізе приорітетом, але поки немає вольти.
 

Вкладення

  • IMG_4871.jpeg
    IMG_4871.jpeg
    18.9 КБ · Перегляди: 101
  • IMG_4872.jpeg
    IMG_4872.jpeg
    19.7 КБ · Перегляди: 101

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Запрацював VoLTE в роумінгу,
Була інформація що в США будут вімкнуті мережі 2G-3G. А якщо телефон не підтримуєтся в КС VoLTE, може не тільки КС, як бути тоді?

Купити місцеву SIM
Але ця інформація не для всіх!
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Запрацював VoLTE в роумінгу,
Була інформація що в США будут вімкнуті мережі 2G-3G. А якщо телефон не підтримуєтся в КС VoLTE, може не тільки КС, як бути тоді?
Вам зв’язок надає гостьова мережа. Тому телефон навіть якщо не працює з VoLTE в унікальній мережі Київстар, то певен буде працювати в VoLTE в гостьовій мережі. Це як було коли у нас було GSM 900 та 1800, а у США GSM 1900. Й потрібен був телефон саме такого стандарту. Головне щоб операторський профіль був у телефоні.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Вам зв’язок надає гостьова мережа. Тому телефон навіть якщо не працює з VoLTE в унікальній мережі Київстар, то певен буде працювати в VoLTE в гостьовій мережі. Це як було коли у нас було GSM 900 та 1800, а у США GSM 1900. Й потрібен був телефон саме такого стандарту. Головне щоб операторський профіль був у телефоні.
не плутай мухи з котлетами. Application layer нічого спільного не має до Transport layer'а ;)
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Вам зв’язок надає гостьова мережа. Тому телефон навіть якщо не працює з VoLTE в унікальній мережі Київстар, то певен буде працювати в VoLTE в гостьовій мережі. Це як було коли у нас було GSM 900 та 1800, а у США GSM 1900. Й потрібен був телефон саме такого стандарту. Головне щоб операторський профіль був у телефоні.
не плутай мухи з котлетами. Application layer нічого спільного не має до Transport layer'а ;)
Та без проблем. Тут потрібно провсти експерімент та впевнитися чи в тому чи в тому.
 
Реєстрація
26.02.11
Місто
Харьков
Вам зв’язок надає гостьова мережа. Тому телефон навіть якщо не працює з VoLTE в унікальній мережі Київстар, то певен буде працювати в VoLTE в гостьовій мережі. Це як було коли у нас було GSM 900 та 1800, а у США GSM 1900. Й потрібен був телефон саме такого стандарту. Головне щоб операторський профіль був у телефоні.
не плутай мухи з котлетами. Application layer нічого спільного не має до Transport layer'а ;)
Та без проблем. Тут потрібно провсти експерімент та впевнитися чи в тому чи в тому.
помітив, якщо телефон в роумінгу, то при піднятті сесії для передавання данних телефону даються ip адреса із пула "домашного" провайдера.
 
Реєстрація
11.04.09
Місто
Київ
помітив, якщо телефон в роумінгу, то при піднятті сесії для передавання данних телефону даються ip адреса із пула "домашного" провайдера.
А як може бути інакше? Давно тут не було подібних питань. Десь з часів Утела в нац роумінгу. Хоча й лікнеп вже давненько не влаштовували.
Інші часи, інші проблеми..
 
  • Like
Реакції: idea

Zat

Реєстрація
20.09.18
Місто
Одеська обл.
Телефон
Pixel 6a
Якщо хтось буде звертатися в чат з проханням підключити VoLTE і потрапить на оператора Аліну, то на питання "Чи плануєте їхати за кордон" відповідайте ствердно і уточнюйте, що плануєте їхати до США.) Після цього було зафіксовано моє звернення, а через декілька днів в "Мій Київстар" з'явилась послуга "Технологія VoLTE". А застосунки PIxel IMS та Shizuku допомогли моєму Pixel 6a побачити цей VoLTE.)
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
Якщо хтось буде звертатися в чат з проханням підключити VoLTE і потрапить на оператора Аліну, то на питання "Чи плануєте їхати за кордон" відповідайте ствердно і уточнюйте, що плануєте їхати до США.) Після цього було зафіксовано моє звернення, а через декілька днів в "Мій Київстар" з'явилась послуга "Технологія VoLTE". А застосунки PIxel IMS та Shizuku допомогли моєму Pixel 6a побачити цей VoLTE.)

 
Зверху