VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
revaz,
Так, при переході відключається.
Але на контракті взагалі без проблем підключають, одразу по зверненню.
Фігушкі
В понеділок ще раз написати.
Два переходи на контракт, і без проблеми. І тут теж неодноразово писали, що проблем нема.
Можливо щось змінилось.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
revaz,
Так, при переході відключається.
Але на контракті взагалі без проблем підключають, одразу по зверненню.
Фігушкі
В понеділок ще раз написати.
Два переходи на контракт, і без проблеми. І тут теж неодноразово писали, що проблем нема.
Можливо щось змінилось.
Є проблема, підключила ще контракт love ua, сказали чекати, тестують послугу🥹 на всі доводи що працює і з першого підключення, сама дурна.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Не вмієте з операторами говорити, тай такий результат 😅
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Є проблема, підключила ще контракт love ua, сказали чекати, тестують послугу🥹 на всі доводи що працює і з першого підключення, сама дурна.
тоже самое. трем операторам вынес мозг. последний сказал "подключим, но ждите смс на протяжении 2х недель". и все как попугаи про тестирование...
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
revaz, на препейді відповідали про тестування. Перевів номер на контракт то підключили за 10 хвилин.
 
Реєстрація
26.02.11
Місто
Харьков
Підключив VoLTE на Xiaomi Redmi 9. До речі, на цей телефон давно не приходили оновления операційної системи, є тільки оновлення додатків. Це до того, що телефон має бути на піддтримці та завантажити якісь там оновлення до модему ци ще щось.
Post automatically merged:

стосовно VoLTE на основній та додатковій SIM карті. Взагалі VoLTE розроблялось на базі протоколу SIP що використовуюєтся в VoIP телефонії. Так ось, у SIP на АТС можна зарєєструватись лише з одного місця (з одного IP) з одним акаунтом (номером). Саме туди будут приходити вхідні виклики. Якщо треба користуватись одним номером з декількох пристрїв, то використовють "внутрішні" номера, які не маршрутизуются мережах телефонії. А вже АТС здійнює і регулює ці виклики.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.18
Місто
Харків/Львів
Телефон
iPhone 15 Pro
Підключив VoLTE на Xiaomi Redmi 9. До речі, на цей телефон давно не приходили оновления операційної системи, є тільки оновлення додатків. Це до того, що телефон має бути на піддтримці та завантажити якісь там оновлення до модему ци ще щось.
Post automatically merged:

стосовно VoLTE на основній та додатковій SIM карті. Взагалі VoLTE розроблялось на базі протоколу SIP що використовуюєтся в VoIP телефонії. Так ось, у SIP на АТС можна зарєєструватись лише з одного місця (з одного IP) з одним акаунтом (номером). Саме туди будут приходити вхідні виклики. Якщо треба користуватись одним номером з декількох пристрїв, то використовють "внутрішні" номера, які не маршрутизуются мережах телефонії. А вже АТС здійнює і регулює ці виклики.
це не зовсім так
на астеріск в залежності від налаштувань можна зайти одним піром декілька разів, навіть дзвонити сам собі, але це вже інша тема для обговорювання
 
Реєстрація
26.02.11
Місто
Харьков
Чекаємо на 5G. Тоді процес піде швидше.
Архітектурно, в розрізі сервісів IMS, 5G виглядає так само як і 4G. Є думка, що складнощі залежать не тільки від бренда там моделі, а ле і від процесора. То також треба дивитись на якому процессорі швидше підключают послугу.
Post automatically merged:

Таке відношення буде доти, поки в оператора буде вистачати частотного ресурсу для голосу. Потім все відбудеться в форсованому режимі.
То треба знати навантаження мережі оператора. Які тренди на голосовий трафік, растуть вони чі навпаки падают. Чомусь на частотах на якіх раніше було 3ж зараз тестуют 4ж
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.06.12
Місто
Белгород-Днестровский
Телефон
Redmi Note 12 Pro 8/256
Я так і думав, що почнуться версії свідків баби Ванги... Якщо щось знаєте - пишіть. Якщо ні - не засмічуйте тему.
Ну як же не знаю. VoLTE несумісне з СІМ для другого телефону і Вам дзвонили. Тому карточка за необоснований звіздьож, а не дєрзость ;)
На основном телефоне из подписи подключено и работает VoLTE. Купил смарт сим, активировал на предоплате вторую сим, воткнул в кнопочный телефон. Звонки и смс на кнопочный, на основном прекрасно работает VoLTE. Смарт сим активирована как супер сила без доплаты. Я что то не правильно понял? Почему не совместимо, если у меня работает.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Я вчора теж задля експерименту зайшов у магаз КС і підключив SIM для другого телефону. Поставив додаткову sim у дзвонилку, переконався що все працює і за пару годин переставив її у телефон з 4g. Працюють і дзвінки, і інтернет. Основна сімка теж без проблем, VoLTE на вхідні і вихідні працює. Додаткова в ims не зареєстровано і при дзвінку падає в 3g або 2g, але мене це влаштовує.
В додатку МКС видно що за номером 2 sim, але модель телефону пише того, в якому основна sim (апарат зі списку що підтримують VoLTE).
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
CleverFish, так не рахується.
Відключи VoLTE і спробуй підключити вже з активною послугою сім для другого телефону
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
CleverFish, так не рахується.
Відключи VoLTE і спробуй підключити вже з активною послугою сім для другого телефону
Як на мене (якщо треба обидва сервіси одночасно) логічніше за день до чергової абонплати відключити другу sim і підключивши VoLTE на основній, на наступний день знову підключити другу sim.
Так, це костиль, але КС VoLTE це синонім слова костиль. :)
Перед підключенням другої sim я запитав консультанта чи відключиться послуга VoLTE. Консультант відповів що ні, тому я вирішив спробувати.
Screenshot_20240604_212248_ ~2.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Не знаю, чому в когось виникають труднощі з підключенням VoLTE.
Один мій номер (раніше поличковий), останніх кілька місяців поповнювався, після переходу на Love Ua Базовий.
Написав в чат, з авторизацією з того номера, сімка стоїть в Nokia 7 Plus (VoLTE не підтримує).
Пояснив, що номер до кінця місяця поїде в США, що номер буде стояти в Iphone.
Після 1 хв. перевірки, відповіли, що заявка подана. Подякував, вийшов з чата, і в МКС одразу VoLTE з'явився.
Технічно напевно з'явитися не швидше ніж завтра. Ввечері переставлю sim в iphone, буду перевіряти.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Не знаю, чому в когось виникають труднощі з підключенням VoLTE.
Один мій номер (раніше поличковий), останніх кілька місяців поповнювався, після переходу на Love Ua Базовий.
Написав в чат, з авторизацією з того номера, сімка стоїть в Nokia 7 Plus (VoLTE не підтримує).
Пояснив, що номер до кінця місяця поїде в США, що номер буде стояти в Iphone.
Після 1 хв. перевірки, відповіли, що заявка подана. Подякував, вийшов з чата, і в МКС одразу VoLTE з'явився.
Технічно напевно з'явитися не швидше ніж завтра. Ввечері переставлю sim в iphone, буду перевіряти.
Це на якого оператора попасти
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
Всім привіт. Обіцяв раніше написати про роумінг в штатах через VoLTE. Був в Далласі з 5 по 9 квітня.
Київстар висів в AT&T і всі дзвінки проходили нормально. Працював Ідеальний роумінг в старому варіанті до оновлення послуги, яке було анонсоване з середини квітня. Водафон висів в Т-mobile і дзвінки проходили через 2ж (спілкувався по телефону з оператором ВФ) - чесно кажучи дивно, бо по усіх штатах був анонс що вимикають 2ж мережу 2 квітня.
Нарікань на роботу КС не було.
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Я так і думав, що почнуться версії свідків баби Ванги
Написав той, хто навангував VoWiFi
Джерело в компанії - це вангування? Іноді краще мовчати ніж говорити аби що....
Post automatically merged:

Я так і думав, що почнуться версії свідків баби Ванги... Якщо щось знаєте - пишіть. Якщо ні - не засмічуйте тему.
Ну як же не знаю. VoLTE несумісне з СІМ для другого телефону і Вам дзвонили. Тому карточка за необоснований звіздьож, а не дєрзость ;)
Тобто ці дві послуги це половина сервісів? Здається з карточкою хтось поспішив. А якщо ні, то тоді доведи, що твої слова про половину, а не декілька, сервісів - правда а не звіздьож.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Джерело в компанії - це вангування?
Та знаємо ми ці джерела компанії. Згідно джерелу компанії Vodafone тестує VoLTE вже більше року

Іноді краще мовчати ніж говорити аби що
Це тебе також стосується
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
Джерело в компанії - це вангування?
Та знаємо ми ці джерела компанії. Згідно джерелу компанії Vodafone тестує VoLTE вже більше року

Іноді краще мовчати ніж говорити аби що
Це тебе також стосується
Я сказав інформацію з джерела компанії - ти сказав маніпуляцію і перебільшення, що базується на "я так думаю". Різниці не помітно?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Я сказав інформацію з джерела компанії
Та нема питань. Сказав як відрізав. Чекаємо на запуск... в 25 році
ти сказав маніпуляцію і перебільшення, що базується на "я так думаю"
тобі це краще бачиться
 
Зверху