VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
послуга ніфіґа не працює
Треба чекати пару годин від момента підключення. Якщо все одно не працює, то переставити SIM в смартфон з сертифікованого переліку щоб подивитися чи запрацює.
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Мені підключили за 1 хв через чат і запрацювало після 5 сек «режиму польоту».
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
У кого сертифікований смартфон Київстар то вхідні дзвінки працюють у VoLTE чи є нюанси?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Працюють
Раніше скидувало в 3г
Написав в підтримку за 2 тижні пофіксили
А смартфон сертифікований? У мене ні, тому думаю - можливо звертатися з цього приводу зухвало...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Captain, у мене скидує і при вихідних періодично. Фікситься режимом онлі лте. Але це проблема кс, бо в лайфа такого немає, як і неможливості телефонувати на короткі номери. Явно в кс ще щось недоопрацьовано. Сяомі
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Stiv, у тебе в лайфа теж випадає? Бо я не помічав. Плюс працюють короткі номери. Правда я більшість часу на во-вайфай
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Матвєй, за Лайфселл не знаю, мені не включили. Я про такі ж самі проблеми з Київстаром. В темі Лайфселл не помітив таких проблем.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В мене
Фікситься режимом онлі лте
Так ризиковано робити. Якось експеримент робив: в LTE only вхідний дзвінок взагалі не пройшов. Інакше, перекидає у 2G/3G і хоч так проходить.
В мене так стояло 2g/3g, появилась мережа і вхідні не йшли, в волте зразу все проходить.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Власники айфонів з підключеною послугою VoLTE, у вас гучність розмови регулюється?
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Captain, у мене скидує і при вихідних періодично. Фікситься режимом онлі лте. Але це проблема кс, бо в лайфа такого немає, як і неможливості телефонувати на короткі номери. Явно в кс ще щось недоопрацьовано. Сяомі
можно, пожалуйста, уже наконецто перестать писать че там у лайф и так далее в 10й раз
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я так розумію, доки в підтримці будуть довбойоби..)) Як може підтримка тої самої компанії так по різному реагувати на запроси абонентів? Їм би вже методичку якусь написали - не вмикати нікому, або вмикати всім, хто попросить... :unsure:
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Maxxx, а потім продовжиться це тим, що почнуться ниття всякі, мол не можу подзвонити чи не можуть додзвонитись до мене. Кому воно треба, якщо оператор до цих пір не дає нормальну роботу послуги навіть на підтримуваних пристроях?!)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Матвєй, у колеги все працює без проблем, один раз був глюк - не чути співрозмовника, вилікувалось перезавантаженням телефону. Вже писав - автоматично увімкнули на Салямі, вона навіть не знала, що то за новий значок біля рівня сигналу з'явився, я побачив випадково і очманів...:oops:А хтось задойовбує підтримку по 10 разів... хіба не маразм??
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Maxxx, всьому свій час. Я нікого не задовбував, окрім одного тут з жовтих. І то, спитав чи мож, каже без питань.Але не будемо, бо є обіженки тут коли інших операторів згадують) На сяомі, як помітив воно ще й краще працює, ніж на хвалених айфонах....
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Maxxx, а потім продовжиться це тим, що почнуться ниття всякі, мол не можу подзвонити чи не можуть додзвонитись до мене. Кому воно треба, якщо оператор до цих пір не дає нормальну роботу послуги навіть на підтримуваних пристроях?!)
Так можливо в такому разі вимкнути сервіс до повного налаштування? Тести як би пройшли, проблеми зрозуміли та прийшов час фінального аккорду в роботі над помилками :LOL:.
 
Зверху