VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Дивно, що досі в цій темі не з‘явився ктось, хто може підключити
Ред вже не такий як раніше
Может это и не возможно
Возможно, видимо просто указание раздали никого не подключать. Пока они далее будут тестить предоплату и бизнес.
 
  • Like
Реакції: rezz
Реєстрація
03.06.21
Місто
Ternopil
Телефон
Moto G60
VolLTE стає доступний/недоступний в залежності від регіону/великого малого населеного пункту?
Ситуація така що їздив по справах в інший обласний центр і по дорозі назад в налаштуваннях телефону зявився пункт активації VolLTE.
По поперненні, ще раз глянув в налаштування - і цього пункту вже не було.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Виявляється, VoLTE не сумісна з послугою “Хто дзвонив”...:rolleyes:
Дійсно не робить.
Post automatically merged:

VolLTE стає доступний/недоступний в залежності від регіону/великого малого населеного пункту?
Ситуація така що їздив по справах в інший обласний центр і по дорозі назад в налаштуваннях телефону зявився пункт активації VolLTE.
По поперненні, ще раз глянув в налаштування - і цього пункту вже не було.
Volte є там де є покриття 4g, може у вас переключилось в 3g/2g і пропало, в мене стоїть lte only, один мінус цього не працює 0800, 466,477, і стан бонусів/балансу, і де я не був, то volte є.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.18
Місто
Харків/Львів
Телефон
iPhone 15 Pro
На контракті робить
можете перевірить? вимкніть тел та подзвоніть на нього.
В мене увімкнена перевдресація на другий номер ящко цей недоступний, тому ні. Я мав на увазі во волтє робить приувімненому Хто дзвонив
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
disconnect, так я ж вище скинув скрін з активними опціями і наявністю вольти. Що вам ще перевіряти треба? Смс про пропущені приходить. Як і те, що абонент на зв'язку...
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
disconnect, так я ж вище скинув скрін з активними опціями і наявністю вольти. Що вам ще перевіряти треба? Смс про пропущені приходить. Як і те, що абонент на зв'язку...
Я провіряв, два рази до себе дзвонив, почекав 2хв і смс не прийшли мені. Тел стоїть в lte only
Post automatically merged:

Там не тільки хто дзвонив, ще антивизначник номера, Заплати за мене, сім для пристроїв, заміна сімки на фізичну, та на єсім, в ксіомі в лте онлі 0800, 466,477, стан рахунку/балансу. З хто дзвонив казали це тимчасово.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Зверху