Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
І як відсутність сертифікації вплине на працездатність VoLTE на пристрої? В ПМР всі оператори пройшли сертифікацію?
При вхідних дзвінках мій номер часто «недоступний» хоча мережа присутня в повному обсязі + батарея як не в себе вилітає. Як на мене, це досить негативні моменти. Ви звісно можете мені не вірити але те, що написав - виключно власний досвід. А ось «ліцензовані» оператори працюють виключно коректно.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Украина
Водафон, когда появилось понятия не имею
 

Вкладення

  • 7F8122E2-BB6B-4CDB-952A-362D5916993B.png
    7F8122E2-BB6B-4CDB-952A-362D5916993B.png
    367.4 КБ · Перегляди: 80

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
В общем, как я понимаю, на iOS 14.5-14.6 и настройках всех операторов 46.0-46.1 (в зависимости от девайса) появилась пимпа для включения. Ни на что не влияющая пока что, но косвенно указывающая, что "работы ведутся" и это задел на будущее.
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Kyiv
В общем, как я понимаю, на iOS 14.5-14.6 и настройках всех операторов 46.0-46.1 (в зависимости от девайса) появилась пимпа для включения. Ни на что не влияющая пока что, но косвенно указывающая, что "работы ведутся" и это задел на будущее.
Рычаг для включения VoLTE как отдельный тумблер/опция были всегда. Даже когда у нас был только 3ж
 
Реєстрація
15.07.15
Місто
Киев
Телефон
iPhone 6s, iPhone 12
lifecell 46.1 на iphone 12 исправил страницу APN. судя по всему это все новшества)
 
Реєстрація
13.09.09
Місто
Киев
Телефон
iPhone 8
В общем, как я понимаю, на iOS 14.5-14.6 и настройках всех операторов 46.0-46.1 (в зависимости от девайса) появилась пимпа для включения. Ни на что не влияющая пока что, но косвенно указывающая, что "работы ведутся" и это задел на будущее.
Рычаг для включения VoLTE как отдельный тумблер/опция были всегда. Даже когда у нас был только 3ж
photo_2021-06-08_08-17-12.jpg
У меня этой опции никогда не было и нет до сих пор
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Kyiv
В общем, как я понимаю, на iOS 14.5-14.6 и настройках всех операторов 46.0-46.1 (в зависимости от девайса) появилась пимпа для включения. Ни на что не влияющая пока что, но косвенно указывающая, что "работы ведутся" и это задел на будущее.
Рычаг для включения VoLTE как отдельный тумблер/опция были всегда. Даже когда у нас был только 3ж
У меня этой опции никогда не было и нет до сих пор
Ну если у вас на руках СЕ-1 или обычная 6, то и не появится уже :(
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Naughty, вважаєш, що той же Лайф не увімкнеш для смарта, який це підтримує? Думаю там буде веселіше ніж з КС в цьому плані, правда не ясно як воно працюватиме на ділі
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Цікаво, коли увімкнуть VoLTE для мого Redmi Note 10 pro (ну якщо увімкнуть звичайно), то чи буде воно працювати якщо прошивка на ньому не для нашого регіону, хоча теж глобальна. В Україні продають МІ, а у мене європейська EU.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
У меня на моём Huawei есть переключатели:
- wifi вызов - на карте lifecell
- VoLTE - на карте КС.
И они по факту еще ничего наверно не дают.
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Цікаво, коли увімкнуть VoLTE для мого Redmi Note 10 pro (ну якщо увімкнуть звичайно), то чи буде воно працювати якщо прошивка на ньому не для нашого регіону, хоча теж глобальна. В Україні продають МІ, а у мене європейська EU.
В Україні теж офіційні рітейлери продають EU-версії. Тому впевнений, що буде працювати. Проблеми можуть виникнути хіба що із китайськими, індонезійськими і тд. прошивками.
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Kyiv
Ну если у вас на руках СЕ-1 или обычная 6, то и не появится уже :(
Восьмерка
Два года ходил с 8 от момента её релиза - всегда был VoLTE на Vodafone.
Naughty, вважаєш, що той же Лайф не увімкнеш для смарта, який це підтримує? Думаю там буде веселіше ніж з КС в цьому плані, правда не ясно як воно працюватиме на ділі
Имхо, нет. Пенетрация СЕ-1 и 6 (обычная) слишком маленькая
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Naughty, ну принаймні дана труба оновлення айос все ще отримує і реліз 15 буде також, тому думаю не варто списувати її з рахунків завчасно😉
 
Реєстрація
18.07.17
Місто
Донецк
Телефон
Xiaomi 12T
И так надо заванговать, когда же пуск на адроидах vo-lte.
В июле все три оператора. +vo-wifi
Ну пока в тесте только.
 
Реєстрація
19.11.20
Місто
Киев
Не скажу чего-то нового, но может это слегка остудит несколько горячих голов - VoLTE прекрасен, но если он глючит и создает сложности, то ну его лесом. А если даже с одним самым стабильным брендом КС не может обеспечить должную работу сервиса, то боюсь даже предположить, что будет с зоопарком Ведроидов...
Два месяца пользовался им, потом месяц он был выключен, сейчас снова включил - вроде пока не глючит, но все равно настороженно к нему отношусь...
 
Зверху