Реєстрація
27.05.16
Місто
Львів
Телефон
Realme 8 Pro
Швидше за все що так.
Я розумію що вони розвивають BiP але він з передресацією дзвінки примаймає через раз, корисно що можна телефонувати але це не повноцінний VoWIFI як є закордоном
 
Реєстрація
27.05.16
Місто
Львів
Телефон
Realme 8 Pro
Повноцінний VoWIFI буде працювати вам лише в готелі на WiFi по локальних тарифах, а от тільки вийдете на вулицю - так зразу платитимете по повній.
Чому ж? Він працює і по мобільних даних.
Ось як є в настройках
 

Вкладення

  • Screenshot_20200520_113255_com.android.phone.jpg
    Screenshot_20200520_113255_com.android.phone.jpg
    240.6 КБ · Перегляди: 99
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Arkley, я думаю, це означає, що при доступі до wlan ви обираєте технологію дзвінків: чи через vowifi чи мобільні дзвінки.
 
Реєстрація
27.05.16
Місто
Львів
Телефон
Realme 8 Pro
@Arkley, я думаю, це означає, що при доступі до wlan ви обираєте технологію дзвінків: чи через vowifi чи мобільні дзвінки.
Ні. В моєму випадку це повноцінна мережа тільки з сімки де є 4g це мусить бути вже роумінг в Україні.
В мого брата телефон має підтримку 4g відразу в 2 сімках тому в нього спокійно включається VoWIFI через Київстар на чеського оператора vodafone і працює без жодного збою, дзвінки смс як вдома
 
Реєстрація
27.05.16
Місто
Львів
Телефон
Realme 8 Pro
@Arkley, ну, і що я сказав не так? Що у вас неповноцінна мережа?
Ну в мене huawei P smart 2017 чи 2018 року виробництва щож хотіти.
А брата флагман працює на відмінно, а в мене ні.
Ну тут діло інше було б в наших операторів така послуга тоді я поміняв телефона це не проблема, а так я свою карту включаю лиш подзвонити та відключаю щоб завих % акумулятору не використовувати.
Українську тримав би завжди активною
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Берлин, Германия
Телефон
iPhone 12 Pro
@Arkley, я думаю, це означає, що при доступі до wlan ви обираєте технологію дзвінків: чи через vowifi чи мобільні дзвінки.
Ні. В моєму випадку це повноцінна мережа тільки з сімки де є 4g це мусить бути вже роумінг в Україні.
В мого брата телефон має підтримку 4g відразу в 2 сімках тому в нього спокійно включається VoWIFI через Київстар на чеського оператора vodafone і працює без жодного збою, дзвінки смс як вдома
то есть в Украине чешский оператор работает в роуминге через Киевстар через VoWIFI по внутренним тарифам Чехии?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Arkley, я думаю, це означає, що при доступі до wlan ви обираєте технологію дзвінків: чи через vowifi чи мобільні дзвінки.
Ні. В моєму випадку це повноцінна мережа тільки з сімки де є 4g це мусить бути вже роумінг в Україні.
В мого брата телефон має підтримку 4g відразу в 2 сімках тому в нього спокійно включається VoWIFI через Київстар на чеського оператора vodafone і працює без жодного збою, дзвінки смс як вдома
то есть в Украине чешский оператор работает в роуминге через Киевстар через VoWIFI по внутренним тарифам Чехии?
А яка різниця Київстар там чи що, номер же працює через wifi... те саме, що ми з біпом у роумінгу.
У друга з польським контрактним оренжом те саме.
 
Реєстрація
27.04.20
Місто
Kyiv
@Arkley, я думаю, це означає, що при доступі до wlan ви обираєте технологію дзвінків: чи через vowifi чи мобільні дзвінки.
Ні. В моєму випадку це повноцінна мережа тільки з сімки де є 4g це мусить бути вже роумінг в Україні.
В мого брата телефон має підтримку 4g відразу в 2 сімках тому в нього спокійно включається VoWIFI через Київстар на чеського оператора vodafone і працює без жодного збою, дзвінки смс як вдома
то есть в Украине чешский оператор работает в роуминге через Киевстар через VoWIFI по внутренним тарифам Чехии?
Нечего необычного, модем поднимает туннель до домашней сети оператора
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
15.10.15
Місто
США; Киев
Телефон
Samsung Galaxy S21
Повноцінний VoWIFI буде працювати вам лише в готелі на WiFi по локальних тарифах, а от тільки вийдете на вулицю - так зразу платитимете по повній.
Чому ж? Він працює і по мобільних даних.
Ось як є в настройках

Это не то. Имеется ввиду, что при одновременно включенном wifi и мобильной сети давать приоритет VoWIFI или обычным звонкам.
VoWIFI не работает без Wi-Fi.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
В нас немає VoWIFI в Україні це дуже погано.
Запитав у операторів один тільки тестує це lifecell а так можна хіба що користуватись BiP як замінник + додаткова програма та не стабільна мережа але ходь щось є
Невигідно! Я про це питав ВФ ще 5 років тому. А на цьому тижні ВФ написав, що підвищує тарифи, бо, бачите, нема доходу з роумінгу. Якщо впровадять VoWiFi, то у найближчій перспективі втратять на роумінгу. Над розвитком контент-послуг мало хто, крім КС працює, якщо вже направду. А КС порівнювати із закордонними добрими контент-провайдерами й не хочеться.
 
Реєстрація
15.07.15
Місто
Киев
Телефон
iPhone 6s, iPhone 12
Не знаю как андройдах, но в ios «сеть wi-fi» поднимается только на вайфае, либо через второй телефон-хотспот.
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
ВФ написав, що підвищує тарифи, бо, бачите, нема доходу з роумінгу
в данном месте операторы имею в виду не своих абонентов за бугром, а те, кто в Украину приезжает и роумится тут.
Основной доход в роуминге получает гостевая сеть, не домашняя.
Не знаю как андройдах, но в ios «сеть wi-fi» поднимается только на вайфае
ну пока еще ни один телефон в мире не может передавать данные в "сеть wi-fi", если самого wi-fi подключения нет.
Это не зависит от ОС. Как ни странно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Почитав про volte на сторінках польських операторів. Багато цікавого дізнався. Плюс, пасе задніх, дав доступ цього року лиш обраним абонентам. Плей пише, що вольт не доступний навіть у національному роумінґу, але увімкнена передача даних не потрібна для роботи послуги. 🍊(Оренж) навпаки пише, що увімкнення мобільних даних обов'язкове, але якщо ваш термінал не знаходиться у "списку" - вони послугу вам вимкнуть примусово, але підключається з коробки, на відміну від Плей. Тімобілє пише, що послуга працює навіть у режимі літака та без реєстрації сім-карти у мережі (цікаво як). Для послуги діє спеціальний apn. Підчас дзвінка телефон може переходити без розриву між технологіями: вольт (volte), вовік (vowifi), 3жо. У 2жо не переходить, буде розрив. Не доступний для передплаченої послуги.
 
Багато йде розмов на форумі про VOLTE і тому подібне. Багато хто чекає запровадження таких технологій, щоб телефонувати через 4G...
Я тут нещодавно відкрив для себе можливості гугловського додатку DUO, який із коробки встановлено майже на усіх андроїд-смартфонах.
Реально прога працює. Якість голоса - посто бомба. Відеозв'язок інтегрується із штатною звонилкою і при наборі номеру дозволяє в один тап зробити відеодзвінок.
Одним словом, це усе працює. І головне - працює через 4G мережу.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Зверху