Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.06.18
Місто
Lviv
Телефон
Pixel 8
vetalok, на моторола імс теж не активний. Ставлю в свій айфон, все працює. Повертаю в моторола-не активно
надіюсь вони не добавили перевірку при реєстрації сім карти в мережі. Бо тоді VoLTE автоматично відключиться у всіх хто не в списку...
 

Zat

Реєстрація
20.09.18
Місто
Одеська обл.
Телефон
Pixel 6a
Pixel 8, справно працював VoLTE i VoWiFi пів року до (сьогодні) останнього червневого оновлення. Після оновлення показує що IMS не доступно. Таке враження що лайфселл якимось чином після оновлення вимкнув підтримку IMS для мого номера. Тепер буду шукати знову айфона і перекидати esim щоб активувати IMS. Це дуже дивно, для чого вимикати?
Спершу треба на сайті Lifecell перевірити. В мене на Pixel 6a пиши, що "ця послуга вже активована за вашим номером". А потім на самому смартфоні (відключивши wi-fi) ввести *#*#4636#*#* і перевірити статус ims. З відключеним wi-fi пише, що зареєстровано.
 
Реєстрація
25.07.09
Місто
Днепропетровск
vetalok, на моторола імс теж не активний. Ставлю в свій айфон, все працює. Повертаю в моторола-не активно
надіюсь вони не добавили перевірку при реєстрації сім карти в мережі. Бо тоді VoLTE автоматично відключиться у всіх хто не в списку...
Я ранее об этом писал, что на моем примере что именно проверку телефона они и включили при каждой регистрации в сети, и включение/отключение ims в зависимости от этого
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
29.03.24
Місто
Львів
Телефон
Pixel 7
В мене на Pixel 7 після червневого оновлення, також VOLTE запустився без всяких маніпуляцій з PixelIMS,
VoWIFI перестав працювати, хоча до цього працював.

Зуважив що вдома IMS статус: Не зареєстровано (там де раніше і VOLTE і VoWIFI працювало без проблем)
а на роботі IMS статус: Зареєстровано, але Голосові команди через Wi-Fi: Недоступно
 

Zat

Реєстрація
20.09.18
Місто
Одеська обл.
Телефон
Pixel 6a
На одному відомому форумі підказали, як повернути VoWiFi. Треба додати точку доступу з такими параметрами, як на скріншоті. На Pixel 6a спрацювало.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240615-022002.png
    Screenshot_20240615-022002.png
    106.9 КБ · Перегляди: 192
Реєстрація
08.06.18
Місто
Lviv
Телефон
Pixel 8
На одному відомому форумі підказали, як повернути VoWiFi. Треба додати точку доступу з такими параметрами, як на скріншоті. На Pixel 6a спрацювало.
це дійсно допомогло, запрацював VoWiFi
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
У мене те саме пише при спробі підключення на сайті. "Щось пішло не так"
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
У всіх в кого запрацювало VoLTE на Pixel послуга була підключена на стороні оператора? Бо опція поки не підключається на сайті
Сьогодні вдалося підключити послугу без перестановки в підтримуваний смартфон. І навіть на скількись секунд проскочила реєстрація IMS, але потім зникла. Можливо пов'язано із неоплаченим тарифом.
1000041528.png
1000041527.png
 
  • Like
Реакції: Zat
Реєстрація
04.01.20
Місто
Хмельницький
Телефон
Google Pixel 7 Pro
У всіх в кого запрацювало VoLTE на Pixel послуга була підключена на стороні оператора? Бо опція поки не підключається на сайті
Сьогодні вдалося підключити послугу без перестановки в підтримуваний смартфон. І навіть на скількись секунд проскочила реєстрація IMS, але потім зникла. Можливо пов'язано із неоплаченим тарифом.
Яким чином вдалось підключити послугу ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.01.20
Місто
Хмельницький
Телефон
Google Pixel 7 Pro
Яким чином вдалось підключити послугу ?
Просто пустило підключити через сайт послугу без ніяких маніпуляцій на pixel 7.
Спробував замовити через сайт - послугу увімкнули. Раніше одразу казало що телефон не підтримується. Цікаво що сталось що тепер телефон став підтримуватись.
 
  • Like
Реакції: Zat
Реєстрація
04.01.20
Місто
Хмельницький
Телефон
Google Pixel 7 Pro
Створив точку доступу але vowifi все одно не працює. Куди можна копати ? (Volte працює)
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Створив точку доступу але vowifi все одно не працює. Куди можна копати ? (Volte працює)
В мене також 7 Pro, через PixelMS включив VoWiFi і потім створив точку доступу - все завелось і працює добре. (VoLTE працював до PixelMS).
 
Реєстрація
04.01.20
Місто
Хмельницький
Телефон
Google Pixel 7 Pro

Kyler

Progressive
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6
Також не працює на Pixel 6, і з точкою ims і без.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
VoWiFi на останньому оновленні пікселя став частіше відвалюватися
 
Реєстрація
04.01.20
Місто
Хмельницький
Телефон
Google Pixel 7 Pro
VoWiFi на останньому оновленні пікселя став частіше відвалюватися
Так взагалі не працює. Тільки переводжу телефон у режим польоту - одразу ims статус = не зареєстровано. У колеги моторола(здається не із списку підтримуваних телефонів) - підключив через сайт і все запрацювало без жодного налаштування.
 
Зверху