Xtra tv

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Не факт. У них ексклюзивно на супутнику Сетанти (хоч і з приколами, як і вчора), плюс відновили трансляцію всіх каналів Амедіа. І знаючі люди з профільних супутникових форумів поки рекомендували не відключатися
Ой, всё.
22 липня о 23.00 оператор супутникового телебачення Xtra TV вимушено призупиняє трансляцію телеканалів та надання послуг абонентам у зв'язку з набранням чинності дискримінаційного закону «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Не факт. У них ексклюзивно на супутнику Сетанти (хоч і з приколами, як і вчора), плюс відновили трансляцію всіх каналів Амедіа. І знаючі люди з профільних супутникових форумів поки рекомендували не відключатися
Ой, всё.
22 липня о 23.00 оператор супутникового телебачення Xtra TV вимушено призупиняє трансляцію телеканалів та надання послуг абонентам у зв'язку з набранням чинності дискримінаційного закону «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».
Тим часом віасат банер повісив, екс конкурент всьо, а віасат працює😂
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Зранку в фб вони божилися, що сервіс працюватиме без змін. А після обіду закрили можливість коментування дописів (в групі олл.тв так само), о 22-00 на сайті винирнув "банер щастя".
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
Ну і у ФБ закрили коментарі під всіма дописами)
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
На моє вчорашнє питання в месенджері стосовно компенсації за сплачені наперед кошти заледве сьогодні відповіли (цитую дослівно): "Наразі порядок компенсації розробляється, інформація буде надана найближчим часом. Ми вас проінформуємо". Хоча ще тиждень тому писали, що для компенсації достатньо написати номер особового рахунку та контактний номер. І тільки щойно прислали повідомлення на Вайбер про тимчасове призупинення послуг. В особистий кабінет на сайті та в мобільний додаток вже не пускає.
На "фірмовому" тюнері всі закодовані канали зникли, залишилися тільки ті, що зараз у відкритому доступі. Добре, що другий тюнер (два роки тому підключав для другого телевізора) - УТБ, який свого часу отримав на заміну в кінці 2019 року від Віасату, коли вони переходили на Веріматрікс. Декілька хвилин скидання налаштувань, оновлення ПЗ - і я знову абонет Віасату, ще й зі знижкою на 3 місяці (діяв точно так, коли переходив на Екстру 2,5 роки тому). Але прикро за таке суто "регіонівське" намахалово.
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
На "фірмовому" тюнері всі закодовані канали зникли, залишилися тільки ті, що зараз у відкритому доступі
Спробуй скинути тюнер на заводські налаштування, там має бути віасат як провайдер
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
НА УТБ-тюнері так і є, а другий тюнер - XTRA TV-box, там не було можливості обрати оператора (мені, коли підключали другий телевізор, порадили взяти саме його - в плані прийому з 9 градусу він був більш надійним, на УТБ з одного транспордеру постійно не було сигналу)
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
прикро за таке суто "регіонівське" намахалово
не захищаю ахметова, йому довелось шукати вихід у ситуації, що склалася. Хто "склав" цю ситуацію? У цієї людини є конкретне прізвище.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
monter, Ахметов хотів закрити Xtra TV ще з січня, платформа зовсім збиткова. Майже те саме і Віасат, просто Коломойський при владі поки залишається і можна далі красти. Якщо американці десь в европі зловлять його, то те саме буде і з Віасат.
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Під "регіонівським намахаловом" мав на увазі жлобську тактику попередження про відключення за годину до, при тому що вдень лунали запевнення про стабільну і безперебійну роботу сервісу (після чого коменти в їх спільноті та олл.тв були закриті). Гарно висловився в коментах відвідувачів (їх чомусь не заблокували для коментування) один користувач, процитую :
Ще трохи про Ахметова і його медіа-холдинги.
11 липня Ахметов робить заяву про передачу ліцензій на мовлення і фактичне закриття медіагрупи "Україна". Оператор супутникового телебачення Xtra-Tv належить до цієї ж медіагрупи.
Для своїх батьків я колись підключив саме цього оператора.
Я читаю публікацію, про закриття медіагрупи, але не було ще зрозуміло чи зупинить роботу і телебачення, тому не поспішаю проплачувати абонплату.
16 липня мені телефоную роботизована система оператора і ввічило запитує, чи залишусь я з цим оператором надалі? Тобто є натяк на продовження роботи. Мені пропонують залишитися, нічого не змінювати і поповнити рахунок або скористатися кредитом від компанії. Я поповнюю рахунок, щоб не було проблем і думаю, що питання вирішено, бо оператор не планує закриватися.
22 липня о 23:00 оператор зупиняє роботу. Всьо. І посилається на закон про олігархів, який бачте, їм зруйнував усьо.
Дзвонити до людей, запитувати чи ви з нами і потім закритися - то му***тво вищого рівня.
І я ж розумію, що таких людей добіса і трохи. Так, я не подумав, хоча і знав, що контора швидше за все закриється. Мені не шкода, цих 200 грн, які краще було би просто перерахувати на ЗСУ. Та я не люблю коли з мене починають ліпити дурня
Схожа історія була рік-два тому, коли право на трансляцію єврокубкових матчів викупила компанія Мегого. Про це було відомо ще у квітні-травні, а канали Футбол і оператор Олл.ТВ (який нині теж закрився) продовжували розказувати людям у рекламах з екранів моніторів, що у наступному сезоні вони транслюють єврокубки, тому купуйте одразу річну передплату, так же дешевше буде. І купа людей тоді купили собі підписку на рік і вже у серпні не знали де дивитися футбол
Історія знов повторюється. Знов шахрайство або обман. Але нехай це було раніше, але робити такі речі під час війни - то як має називатися? (Кінець цитати)
Я 500 грн. втратив (просто на літо через відпустку я вже років надцять роблю оплату на все на 2-3 місяці, така вже звичка) - ну сам дурень. Але з дописувачем вище погоджуюся на всі 200.
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
У мене був Екстра Комфорт + Спорт за 230, якраз заплатив за серпень і вересень
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
З 10.01.23
 
Зверху