YouTube Premium: YouTube та YouTube Music без реклами, у фоновому режимі й офлайн

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як можна заблокувати вТьюбМузік деяких виконавців? Задовбало, що пропонують Пламєнєва і RsSukaja. Постійно дизлайкаю їх, але все одно підсовують.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Як можна заблокувати вТьюбМузік деяких виконавців? Задовбало, що пропонують Пламєнєва і RsSukaja. Постійно дизлайкаю їх, але все одно підсовують.
дивно, мені однієї дізи вистачає. Може підписався на цих виконавців в Ютубі, чи щось лайкнув?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Може той севастопольський ватнік проплачує своє просування? Або в нас в офісі хтось його слухає?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Може той севастопольський ватнік проплачує своє просування?
я не думаю, що таке агресивне просування взагалі можливо.
А ось це дуже цікаво
Або в нас в офісі хтось його слухає?
Бо, наприклад, на одному роутері є два слухача різних поколінь, але подібної подлянки я не зустрічав.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Як можна заблокувати вТьюбМузік деяких виконавців? Задовбало, що пропонують Пламєнєва і RsSukaja. Постійно дизлайкаю їх, але все одно підсовують.
А який сценарій? Мені взагалі нічого не пропонує конченого ніде, я навіть не чув цих імен.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На ютьюб мьюзік зазвичай слухаю мікс нових релізів і мікс рекомендацій. Туди і пхають тих утирків.
Улюблені пісні дивлюся на "великому" ютьюбі вже з власного списку.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Ютуб музика думає, якщо слухаєш українські гурти, то уродів можна рекомендувати? Я наприклад, слухаю Мотанку, кацапню не пропонує, може із-за того, що вони записувалися не в Україні.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
мікс нових релізів і мікс рекомендацій.
Зрозумів
Мені не дуже зайшли пропозиції, то я слухаю Мої мікси, мої Лайки в рендомі, та мі СУПЕРМІКС ггг
Там ніколи не буває екстримального невтрапляння
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мені більше подобаються пропозиції від ютьюб, ніж від спотіфая. Особливо це стосується рокабілів і хорватських панків. Завдяки ним відкрив собі багато нових гуртів.

Але буває іноді фатальне неспівпадіння, яке трапляяється з дивною наполеглівістю.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Пройдись по лайкам
Ютьюб раптово може якесь відео, яке раніше він не рахував музикою - зробити музикою, тож трек додасться до улюблених. А там може раптово виплисти твоя вподобайка із минулого життя
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Пройдись по лайкам
Проходив, немає нічого подібного. Рсукій рок не слухаю ще з часів, коли не знав про Ютьюб.

Хоча, можуть пропонувати через білоруські гурти. Хм :(
А какие параметры в подробных настройках рекомендаций? Там есть много чего (и с учётом истории местоположения, и по истории действий, и принудительно добавлять определённых музыкантов, и мигрировавшие рекомендации с play музыки).
Вдруг кто-то рядом слушает подобное или в истории действий осталось случайно что-то подозрительное?...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Такой момент, создаю семью, и оказывается, один "слот" уже занят аккаунтом ребенка, подключенный через FamilyLink.. Но тут Премиум не нужен, достаточно Vanced. Можно ли как-то отключить его от семьи Ютуба, оставив контроль на FamilyLink ?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
от ты жмот! Дай дочке премиум! Пусть она музычку слушает и видосы на ютубе смотри, как женихи из Черновцов как папка Максим! :cool:
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Maxxx, нет, родительский контроль через GFL подразумевает и контроль того, что ребенок может смотреть в ютубе, так что если родительский акк - в семье ютуба, то и ребенок автоматом туда залетает.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В якому форматі мьюзік видає музикальні файли в преміум-пакеті?
Кодек і бітрейт.
 
Зверху