YouTube Premium: YouTube та YouTube Music без реклами, у фоновому режимі й офлайн

Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Цікавить таке питання: як можна зробити щоб на iPhone відтворювалося аудіо у фоновому режимі? Останній місяць не можу нормально користуватися, коли виключаю екран, то аудіо припиняється і програма взагалі закривається. Youtube сам по собі став закриватися посеред перегляду відео (екран не блокував) і відображатися повідомлення що відбувся збій (скрін), потім коли його відкриваю, то все норм. Youtube music так само виключається через 3-5 сек після виключення екрану. Що робити? Може хтось стикався.
Користуюся ще на самсунгу, то на ньому все ок.

У меня на 6ке тоже прерывания, а на айпаде - нет. Я сначала грешил на то, что шестерка уже старовата, а приложение жрет ресурсы не по-детски, однако много встречал жалоб и от обладателей не самых старых айфонов, и вот теперь от вас, владельца 11го. Иначе это объяснить, чем криворукостью гугловских писак приложений, пока не могу.
Поки для себе замінив YouTube Music Телеграмом і іноді ВК, але це не діло. А у Вас які альтернативи?
Пару тижнів тому оновлював YouTube, там як завжди було вказано bug fixes в оновленнях, а по факту bug fixes і не пахне 😕
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Не заметили прям, писаки, такой баг. Пользуйтесь чудесной эппловской экосистемой, вам намекают
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Поки для себе замінив YouTube Music Телеграмом і іноді ВК, але це не діло. А у Вас які альтернативи?
Пару тижнів тому оновлював YouTube, там як завжди було вказано bug fixes в оновленнях, а по факту bug fixes і не пахне 😕

Вся музыка у меня в телеграм-канале приватном собрана, а для поисков чего-то нового использую, увы, богомерзкий Яндекс, когда он дает халявные периоды, и тот же YouTube Music или Google Play, потому что семейная подписка. Видео у меня в YouTube на планшете, там такого тормознутого цирка нет.

Не заметили прям, писаки, такой баг. Пользуйтесь чудесной эппловской экосистемой, вам намекают

Я не любитель конспирологии, но не было бы гораздо более логичным писать свои приложения так, чтобы ими хотелось пользоваться ВМЕСТО эппловских? =)
 
  • Like
Реакції: rezz

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Думаю, що глюк десь у перемиканні між прошної підписки і халявної. На халявній попереджає, що не буду відтворювати музичку у фоні, купляй прошну. І десь в цьому місці недотестували.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Думаю, що глюк десь у перемиканні між прошної підписки і халявної. На халявній попереджає, що не буду відтворювати музичку у фоні, купляй прошну. І десь в цьому місці недотестували.

Возможно. Хотя я четко замечаю корреляцию - если в фоне открыто много приложений, 5-7, музыка после сворачивания в фон затыкается СРАЗУ. А если оставить в фоне только один плеер, или максимум к нему еще телеграм, то при сворачивании музыка может или не заткнуться совсем, или прерваться на секунду, а потом продолжиться. Я думаю, всё-таки дело в ресурсах. Возможно, гугловое приложение очень сильно хочет разожраться при переходе в фон, а система ему вежливо "замораживает" ресурс.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Думаю, що глюк десь у перемиканні між прошної підписки і халявної. На халявній попереджає, що не буду відтворювати музичку у фоні, купляй прошну. І десь в цьому місці недотестували.

Возможно. Хотя я четко замечаю корреляцию - если в фоне открыто много приложений, 5-7, музыка после сворачивания в фон затыкается СРАЗУ. А если оставить в фоне только один плеер, или максимум к нему еще телеграм, то при сворачивании музыка может или не заткнуться совсем, или прерваться на секунду, а потом продолжиться. Я думаю, всё-таки дело в ресурсах. Возможно, гугловое приложение очень сильно хочет разожраться при переходе в фон, а система ему вежливо "замораживает" ресурс.
Спробуйте YouTube Vanced. Я через це й перейшов на цей застосунок.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
YouTube Music дає можливість легко перенести вашу музичну бібліотеку з Google Play

За останні кілька років ми вдосконалили YouTube Music, щоб забезпечити повноцінний досвід прослуховування, а також додали функції, щоб користувачі Google Play Музика почували себе як вдома. З сьогоднішнього дня ми раді офіційно почати запрошувати користувачів Google Play Музика без особливих зусиль переносити свої музичні бібліотеки, особисті смакові уподобання та плейлисти в YouTube Music – новий зручний сервіс для прослуховування та пошуку музики.

Наразі користувачі й надалі матимуть доступ до обох сервісів. Ми хочемо бути впевненими, що кожен матиме час перенести свій музичний контент і звикнути до YouTube Music, тому ми надсилатимемо багато сповіщень до того часу, коли користувачі більше не матимуть доступу до Google Play Музика пізніше цього року.

 

sas

Реєстрація
25.05.09
Місто
Чернигов
Телефон
moto g84 5G
Подскажите кто может взять в семейную подписку на ютуб премиум?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Пришло приглашение перенести аккаунт в ютуб мьюзик. Сказало, несколько часов займёт - вот почему по очереди всех переводят, нагрузку распределяют наверное
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Очевидно в Корпе добра что-то накрутили, и о боги, рекомендации пошли нормальные, а не из пула лайков. Стала отличная альтернатива спотифай тидалу.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А ты давно стал пользоваться? У меня почти сразу после миграции данных из плей мьюзик стало сравнительно неплохо предлагать. Я так понимаю большей частью поэтому всех и переводят, чтобы одни алгоритмы и мощности использовать
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Два с лишним годом YouTube premium. С музыкой (Ютуб музыка) была боль, какой бы не выбрал плейлист предлагаемый ютубом - одно и тоже, а бывало такое, что в папке тяжёлый рок была низкосортная попса.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
У мене теж від початку була подібна фігня з рекомендаціями, але десь останній місяць мабуть пофіксили
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Есть ли способ скрыть артистов, на которых подписался в Youtube Music c подписок Youtube?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Есть ли способ скрыть артистов, на которых подписался в Youtube Music c подписок Youtube?
увы нет, подписки дублируются:(
UPD: учитывая рукожопность алгоритма в Youtube Music, вероятность проигрывания ничтожна.
 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Есть ли способ скрыть артистов, на которых подписался в Youtube Music c подписок Youtube?
Разве что использовать разные аккаунты.
Лично я плавно к этому двигаюсь, чтобы разделять полезные каналы от развлекательных.
Хз, правда, как на эти 2-3учетки будет смотреть премиум подписка.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Зверху