YouTube та YouTube Music

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Кто то еще, например детишки с компа, под твоим аккаунтом заходит в YouTube. И все это синхронизируется.
У меня на первых порах знакомства с Вансэд было что-то подобное, из-за этого в рекомендациях накапливалась дичь. После того как снес и установил через вансэд менеджер не повторялось. А вот первоначальный сабж брал с 4пда.
 
Реєстрація
08.08.16
Місто
N
Та ж фігня. Пише - через подвійну конвертацію може зняти більше грошей, а Приват не може цього дозволити.

Потрібно у додатку Приватбанку зайти в повідомлення (сповiщення) та погодитись на подвійну конвертацію. Зніме не 99 грн., а 105 грн.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Зіткнувся з таким досадним багом YouTube. Коли лайкаєш що сподобалося, то в "понравившиеся" з'являється крім того що лайкнув й безліч іншого контенту, який не тільки не лайкав а й взагалі ніколи не дивився... Те саме з історією перегляду.
Навмисно видалив повністю історію перегляду і плейлист "Понравившиеся" щоб упевнитися - дійсно так як я сказав.
Чому так виходить хтось знає? Можливо, через Vanced або через рекламні відеоролики які я по факту не дивився бо Vanced не показує рекламу? Як з цим явищем боротися?
У мене Vanced (15.05.54 рут версії), і цієї баги немає: у Liked videos потрапляє виключно те, що я вподобав.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
У мене Vanced (15.05.54 рут версії), і цієї баги немає: у Liked videos потрапляє виключно те, що я вподобав.
15.05.54 це дуже стародавня версія яку ставити якось некомільфо. Я встановив останню яка є 17.03.38 правда неофіційну а мод, бо у мене Xiaomi, і там Vanced самостійно лайкає. Можливо, таким чином щось розробникам "крапає" або таким чином обходить спонсорську рекламу. Навіть з'являються в історії/лайкнутих якісь індійські та арабські відео з єрогліфами яки я точно не дивився. На інших пристроях не може нічого бути, у мене двохфакторна аутентифікація і користуюсь тільки я. Ну а сам Vanced працює добре за виключенням історії/лайків.
Поставив офіційний Ютуб - жах інший: одна реклама... Постаждав трохи і назад Vanced встановив.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Навіть з'являються в історії/лайкнутих якісь індійські та арабські відео з єрогліфами яки я точно не дивився
Мда, і після таких приколів ще хтось буде казати, що vanced кращий за покупку преміуму…
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Мені 150 гривень на місяць на мене+дружина+мама+тато+дитина, які дивляться ютуб плюс я з дружиною ще юзаєм ютуб м'юзік. Якщо собі особисто і не юзаєш музику, то сенсу значно менше
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
ютубчик додав "карту найкращих моментів" в відосі :pank:

1653753100472.png
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
У кого сколько списало за этот месяц? Оффициально за семейную подписку озвучена цена 149гр, а по факту списать хочет 166 с гаком..
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А кто вам всем мешает поставить крякнутый или купленный Adguard и не париться о рекламе вообще!?
Adguard є, навіть ліцензійний, куплений. Але чим далі тим менше толку від нього. Для успішного 100% блокування реклами треба застосовувати фільтрацію https, але здебільшого додатки (YouTube наприклад) відхиляють це не приймаючи сертифікат Adguard. Google Chrome поки що приймає а додаток YouTube вже ні. Тому або Vanced, або Premium, або дивитися в Chrome з блокуванням реклами.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Adguard є, навіть ліцензійний, куплений. Але чим далі тим менше толку від нього
Маю крякнутий, i не вiдчуваю жодних проблем в веб серфiнгу i тим паче в YouTube.
В кожноi програми, е налаштування, i якщо включати голову, то все працюе як тобi треба.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В кожноi програми, е налаштування, i якщо включати голову, то все працюе як тобi треба
Ну так підкажіть як з Adguard блокувати рекламу:
1. в офіційному додатку YouTube з Play Market, і додаток останньої версії, і саме додаток а не браузер
2. при цьому блокувати на 100% а не аби як
3. Немає root
Якщо, звичайно, не "бла-бла". Буду дуже вдячний.
Щось здається мені що "бла-бла". Я багато років користуюся Adguard тому маю досвід.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
але здебільшого додатки (YouTube наприклад) відхиляють це не приймаючи сертифікат Adguard.
Ось вам пiдказка.
Зауважу, пiдказка безкоштовна, не схована за тисячним хайдом i не заувальована хитромудрим висловлюванням.
 
Останнє редагування:
Зверху